Skype
Alfa Vyro vyriškumas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa Vyro vyriškumas

Alfa vyro vyriškumasNusprendžiau parašyti šį straipsnį dėl to, kad žinau, jog dauguma vyrų nori gyventi pilnavertišką vyro gyvenimą. Nori jaustis vyrišku, patraukliu vyru. Nori patikti sau, nori jog moterys stengtųsi pelnyti jų dėmesį.

Jeigu tu apsisprendei eiti šiuo Alfa Vyro keliu, sveikinu tave, jis bus sunkus, bet duos tau nekainojamą gražą. Lengva sėkmė vyrui yra pražūtis.

Lengva sėkmė nepatikrina tikro vyro vyriškumo, brandos, nugalėjimo baimių, kliūčių

Lengva sėkmė neneša laimės. Lengva sėkmė tavęs nespaudžia, neskatina augti. Gerai atsimenu šiandienos Alfa Vyras mokymų momentą prekybos centre Vilniuje. Ėjome su mokiniu ir jis nepasiryžo kalbinti konsultantės, kuri buvo apsupta dar dviejų konsultančių ir kelių klientų. Žinoma – iš pirmo žvilgsnio situacija sudėtinga – daug kliūčių. Bet atsimink, kliūtys – tai tik tavo galvoje. Jam nepriėjus, aš pasakiau:

–          „ Vaidai (vardas pakeistas), labiausiai aš pats augau, susidurdamas su iš pradžių atrodančioms neįmanomos situacijoms. Jeigu man tenais pasisekdavo, jeigu aš ten pakabindavau savo norimą merginą, aš pajausdavau kaip stipriai paaugdavau iš vidaus. Aš jaučiau, kad po tokių, daug sudėtingesnių priėjimų, nei kad prie merginų, kurios eina prekybos centro koridoriumi, aš patobulėju. Mano įgūdis daug greičiau auga, kai aš žvelgiu iš pirmo žvilgsnio neįveikiamoms situacijoms. Tik sudėtingose situacijose tavo žaidimas tampa stipresnis. Tik iš sudėtingų situacijų tu pakeli savo kabinimo lygį“.

Mačiau mokinio akyse susimąstymą. Jis man pritarė. Jeigu šį sakinį jis būtų žinojęs anksčiau, įtariu kad jis būtų priėjęs. Tai yra tai –  ką aš vadinu Teisingo Vyro Mąstymu.

Po žinojimo, jog sėkmė yra sunkiai pasiekiama, reikia žinoti, jog tu nesi joks vyras be tvirtos mitybos ir sporto salės. Aš čia skaitau kultūrizmą ar fitnesą. Kodėl? Todėl, jog nėra kito sporto, kuris taip keistų tavo kūną. Berniukas tavyje miršta, kai tavo fizinis kūnas pasikeičia (praplatėja pečiai, padidėja krūtinė, sustambėja nugara, rankos, kojos ir t.t.). Tai daro tave vyru. Su kiek aš moterų bendravau, visos troško, jog nemesčiau štanginės. Tačiau štanginė tapo mano įprasta gyvenimo dalimi. Tai mano fizinė sveikata, stiprybė. Aš išmečiau iš gyvenimo draugus – kurie rūkė, gėrė, valgė bet ką, nesportavo – nesirūpino savimi. Aš save apsupau stipriais vyrais. Su vienu iš jų sportuoju štanginėje. Jis yra profesionalas šioje srityje.

Vyras yra šeimos gynėjas. Tikras vyras turi gebėti apginti save ir savo mylimus žmones

Kam moteriai glaustis prie tavęs ir norėti su tavimi vaikų, jei tu kemši Mc`Donaldo maistą? Jei tu pliumpi alų, rūkai, visišai nesaugai savęs? Esi užsiauginęs pilvą, silpnas? Kaip tu apginsi savo moterį ir vaikus, jei tu pats savęs normaliai negali užstoti?

Vyras yra pykčio ir agresijos šaltinis. Tikroji vyro prigimtis yra eiti, ieškoti, atrasti, parnešti į namus

Bet kas, kas keičia tavo figūrą į didelio, stipraus ir fiziškai stipraus žmogaus – veda tave Alfa
Vyro  keliu. Mano nuomone, vien tik bėgimas, ar koks krepšinis, futbolas nedaro vyrą vyru. Jeigu jis nevalgo, tiek kiek valgo tikri vyrai, jeigu jis mėgėjas nusipirkti kebabą, suvalgyti picą, užsisakyti kito greitojo maisto, ryti traškučius – jis stoja į Beta vyrus, kuriuos gali greitai suglamžyti arba sutraiškyti.

Paklausk savęs nuoširdžiai: ar tavo sportas tave keičia? Ar daro tave didesniu, stipresniu, vyriškesniu? Jeigu taip – super. Mano nuomone, nesvarbu kiek vyras yra užsiėmęs gyvenime, bet savo sveikatai ir dietai jis turi bet kokiu atveju rasti laiko. Kodėl? O ko mes gyvenime negalime nupirkti? Tik dviejų dalykų… Sveikatos ir laiko. Visą kitą mes galime įsigyti. Sveikata yra brangiausias turtas – to mes negalime nupirkti. Ir šitiek aplinkui mane vyrų visiškai ja nesirūpina…

Tvirta vyro sveikata yra garantijos moteriai dėl jos ir vaikų ateities

Trečias dalykas, kuris vyrą veda Alfa Vyro keliu yra tai, kad jis turi visiškai nebijoti klysti. Dar nieko pasaulyje nebuvo gražaus pasiekta be darymo klaidų ir pasiaukojimo. Kas yra specialistas tam tikros srities? Tai žmogus, siauroje srityje padaręs kiek tik įmanoma klaidų. Štai kodėl man yra kaifas vesti Alfa Vyras mokymus. Aš matau vyrų klaidas, kurias aš darydavau, ne po vieną ir ne po du kartus. Aš jas darydavau 12, 13 kartų. Todėl man lengva yra pastebėti, kur žmogus gali patobulėti ir ką jame pataisyti. Aš tą klaidą matau dar nespėjus jai pasirodyti.

Vyras turi trypti baimę. Atminkime, jog pasirinkimas nieko nedaryti – irgi yra pasirinkimas. Vyras yra labiau gerbiamas už tai kad jau pabandė, nei net neišdrįso. Jūs patys save labiau gerbsite dienos pabaigoje, kad padarėte tai ką galėjote. Buvote geriausias, koks galėjote būti.

Sekanti savybė yra ėjimas ir darymas visko pirmam. Nelaukimas kol tau kažkas kažką pasiūlys, už tave priims kokį sprendimą. Pamenu gerai šią situaciją. Man paskambino vyras ir pasakė, jog Vilniuje Antakalnyje jie su draugais turi salę, muziką, jų yra viso apie 14 žmonių. Jie nori išmokti šokti salsą ir ieško mokytojo. Jis iš karto klausė kainos ir ar aš galėčiau tuos šokius vesti penktadieniais.

Pasakiau kainą, taip pat pridūriau jog galėsiu. Iš jo išgirdau: „gerai, supratau, jei kas paskambinsime“ – šio dalyko žiauriai nemėgstu, nes vadinasi tu antrai pusei nepasiūlei tai ko jiems reikia. Greitai pergalvojau ir sugalvojau kai ką. Paskambinau jam pats ir pasiūliau: „klausykite, ar suradote jau mokytoją?“ Vyras truputį susimėtė, gal nesitikėjo tokio įžulumo. Jis atsakė: „Ne, dar nesutarėmė“. Aš pasakiau: „klausykite, padarome taip, aš atvyksiu bandomajai pamokai, jūs pažiūrėsite kaip aš vedu, ką jūs išmokstat per tą pamoką, ji jum nieko nekainuos, o jeigu jum patiks, sutarsime dėl kitų detalių“. Vyras sutiko su manimi ir jau kitą savaitę vykstu pamokos vesti. Iš vyro balso tono pajutau, jog jis šiek tiek nustebo mano poelgiu, – bet jam tas patiko. Jam patiko mano iniciatyva ir pasiūlymas.  Jeigu ne mano skambutis, jis būtų kitą mokytoją radęs.

Tu esi visko šaltinis. Tu pirmas turi inicijuoti viską, siūlyti žmonėms pasiūlymus, vesti pokalbį abiem pusėms naudinga linkme

P.S Duosiu patarimą kaip iš bet kokios naujos veiklos gauti kuo greitesnį ir efektingesnį rezultatą. Reikia tą veiklą paversti kuo didesniu malonumu. Tuomet tavo smegenys tą veiklą priima, kaip skausmą nekeliančia. Jos nori, kad tu grįžtum ir grįžtum prie jos. Žmogaus smegenys žmogų traukia prie malonumo ir visais įmanomais būdais bando apsaugoti nuo skausmo.

Šiandien po pirmosios pamokos mano vienas iš mokinių su šypsena veide sakė: „aš čia liksiu kol gausiu numerį. Man patinka, mane apėmė azartas. Man čia patinka sukinėtis. Man patinka jų šypsenos, flirtas. Aš noriu…“ Vakare, praėjus gal kokioms 1,5 valandos iš jo gavau sms su šypsena ir triumfu dėl pirmojo laimikio. Aš mačiau šiame vyre, kad jis į šį reikalą žiūri su humoru, su aistra, su malonumu. Jis nuvairuoja savo bemvą į prekybos centro aikštelę, pastato jį, išlipa ir trindamas rankomis eina į prekybos centrą. Aš matau jame atgimusį medžiotoją.. Pirma pamoka ir taip varo, tai kas bus po I-ojo etapo?

Patrauklus Vyras

Sėkmės

Pasitikėjimas savimi

1 komentaras

  1. катя короткая:

    прикольный сайт суперрр

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį