Skype
Apie priėjimus klube - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Apie priėjimus klube

apie priejimus klubeDažniausiai kai tu ateini į klubą, tu pradedi jausti šventinę atmosferą. Visi šoka, linksminasi, geria kokteilius. Tai panašu į didelį balių tarp nepažįstamų. Ir kas toliau nutinka? Tu stovi visą vakarą klube prie baro. Nedrįsti prieiti prie merginų ir jas užkalbinti. Ir kuo toliau stovi, tuo daugiau pradedi bijoti. Kojos dreba, nuotaika krenta. Mintys apie atstumima tave žlugdo – O kas jeigu mane atstums, ir kiti vaikinai viską matys?

Pff, nesamonė! Pamiršk tokius vakarus klube. Tu turi gyventi linksmą gyvenimą! J Tik ateini į klubą iš karto pirmą pasitaikiusią panelę imi ir užkalbini. Absoliučiai nesvarbu ką sakysi. Nereikia ilgai galvoti prieš prieinant. Kojos pačios nuves prie gražių panelių, tu tik atidaryk savo burną ir ką nors pasakyk. Gali netgi paprastai: labas, kaip sekasi? Ir gali iš karto nueiti jeigu labai nejaukiai jautiesi… Nueik prie kitos. Užkalbinti antrą panelę bus jau lengviau, o su trečia jau galėsi kalbėti apie gyvenimąJ Toks apšilimas įjungs tą mygtuką tavo galvoje – „man nesvarbu ką apie mane pagalvos kiti“. O tada jau nerūpės jokios baimės.

O kas jeigu? Nebijok, padaryk pirmą priėjimą, pamatysi kad niekas tavęs už tai nenubaus. Apsauginiai juk už tai iš klubo neišmeta! Aišku, jeigu tu ten darysi kažką neadekvataus, tai žmones pradės kreivai žiūrėti. Bet aš ir nesakau daryti kažko keisto. Kai pakalbinsi panelę, suprasi kad nėra čia nieko baisaus. Tau net patiks tas jausmas, tas kaifas bendraujant su priešinga lytimi.

Tarkim ji tave atstumė, bet tau tai tik į naudą. Klube dar daug laisvų panelių. Tiek galimybių! Merginos ateina į klubą ne šiaip sau, ne „pašokti“. Jos visada laukia Alfa vyro, kuris turės drasos jas užkalbinti. Nebūk aklas klube, gaudyk susidomėjimo ženklus. Kai tik pamatai, kad panelė žiūri į tave iš karto prieini. Jokių abejonių galvoje neturi kilti. Vėliau galvosi, kai ji miegos tavo lovoje tave apkabinus J

Aplamai daug kas klube per daug galvoja. Tu nesi Sokratas ir čia ne filosofijos burelis. Kad ir koks būtum protingas, tau nereikia galvoti. Taupyk savo energiją, išsitaškymui! Vat mano pažįstamas ateina į klubą, pamato patinkančią panelę ir galvoja, kol galvojo ji jau su kitu šoka, bučiuojasi. Ir tu nori atsidurti mano pažystamo vietoje? Kitą dieną analizuosi ir galvosi kas buvo ne taip! Siausk, taškykis, jokio mokslo čia nereikia. Ir tada tu pamatysi kaip tau pavydės kiti vyrai. Jie norės būti tavimi, o tau tai suteiks dar labiau pasitikėjimo savimi.

A1

Patarimai

3 komentarai

 1. Gytis:

  Geras straipsniukas. Tik klaidelių truputėlį yra 🙂

  Pagrindinė mintis aiški ir suprantama… ant tiek aiški, kad net kartais ją pamirštam 🙂

 2. vitalka:

  as amzinai pirmus setus sudeginu, toliau gali eiti prie normaliu 😀

 3. Aurimas:

  Super, visa teorija kaip ant lėkštutės padėta. Belieka tik imti ir pasinaudoti! Ačiū A1, už puikų straipsnį. 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį