Skype
Apsistojimas Stambule 2 dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Apsistojimas Stambule 2 dalis

valley_turkey_cities_tokat_1366x768_30065Kadangi mano skrydis į Lietuvą buvo tik balandžio 3 dieną, Godos – kovo 30 dieną, mes su Goda turėjome atsiskirti jau metro soty. Apsikabinome paskutinį kartą, stipriai pasibučiavome ir žinojome, jog dabar tik susitiksime Vilniuje.

Dabar aš turėjau kažkur rasti apsistoti ir likti dar 5 dienas iki skrydžio. Viena dalimi širdies labai norėjau grįžti į Lietuvą, nes man čia jau viskas buvo pabodę ir tas nekokybiškas maistas  – virtas riebaluose su jų balta duona, ne sava šalis ir t.t. Tiesa – aš per 8 dienas projekto, nemačiau nei vieno turko pasportavusio. Tai tiesiog yra visas jų kultūrinis dalykas – nukarę pečiai ir pilvas. Kita dalimi širdies norėjau užmegzti verslo kontaktus – kas man ir buvo čia svarbiausia Turkijoje.

Taigi su likusiomis dviem lietuvėm – kurioms skrydis buvo šiek tiek vėliau – balandžio 1 dieną, susiradome hostelį, kuris vadinasi – world wide hostel. Labai yra svarbu, kuo anksčiau turėti miestelio žemelapį arba jį nusipirkti. Kuo anksčiau tai padarysi, tuo greičiau pradėsi gaudytis, kur tu pats esi ir kur kiti objektais.

Kovo 30 dieną kartu su trimis lietuvėmis aš išėjau į vietinį Stambulo latino barą/klubelį, kuriame mums su lietuve pašokus, pastatė po 2 nemokamus šotus. Jūs net neįsivaizduojate vyrai, kiek šokiai duoda gyvenime. Ateikite pas mane juos išmokti!

https://www.youtube.com/watch?v=5Adx5qBEK_k

Mano susitikimas su partneriu iš Turkijos turėjo įvykti balandžio pirmą dieną. Mes susitarėme su juo tikslią valandą, vietą, – bet jis neatvyko. Jo pasiteisinimo priežasties iš viso negavau. Jis nei rūpinosi, kur aš ir kaip apsistosiu, ar man nekyla jokių čia problemų ir t.t. Tokie dalykai jau parodo, kad su tokiu žmogumi kažkokį verslą pradėti yra labai rizikinga, nes jis neturi atsakomybės jausmo. O kai pas žmogų nėra atsakomybės jausmo, juo pasitikėti negali. Timas, vienas iš mano mokinių, buvo užsirašęs žodžius ir jais labiausiai tikėjo, tiki ir tikės: „tikras vyras yra tiek galingas, kiek jis laikosi savo duoto žodžio“ –  tikrai auksiniai žodžiai.

Man nieko nebeliko kitko kaip tik ieškoti naujų pažinčių, kažkokiais kitais būdais. Skaitykite trečią dalį, kaip man sekėsi užmegzti verslo pažintis Stambule

3 dalis – https://www.patrauklusvyras.lt/kaip-uzmegzti-pazintis-verslui-uzsienyje-3-dalis-6229

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį