Skype
Ar jau laikas bučiniui ? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ar jau laikas bučiniui ?

Manau daugelis iš mūsų esame pakliuvę į panašią situaciją pasimatymo su mergina metu: pokalbis vystosi visai smagiai, jūs juokaujate, mergina šypsosi, tu matai, jog jai įdomu su tavimi, jauti, jog tarp jūsų pulsuoja tarsi nematomos malonaus bendravimo bangos… Ir tuomet tau į galvą šauna mintis:

„Aš norėčiau ją pabučiuoti!”

Tačiau tuo pat metu, kaip atsakas į šią mintį, iškyla klausimų, prasidedančių žodžiais „O kas jeigu?”, virtinė:

„O kas jeigu ji nenorės su manimi bučiuotis ir ims jaustis nepatogiai?”

„O kas jeigu ji atsuks man žandą?”

„O kas jeigu ji paklaus: – Ką čia dabar darai?”

Asmeniškai aš esu pakliuvęs į šią situaciją ir ne kartą savęs perklausęs visus „O jeigu…?” klausimus. Įsitikinau, jog tai, kaip mergina sureaguos į tavo norą ją pabučiuoti nėra pats svarbiausias dalykas! Daug svarbiau yra tai, kaip tu elgsiesi ir jausiesi, kai mergina „nenorės” su tavimi bučiuotis. Žodį „nenorės” paėmiau į kabutes, nes labai dažnai merginos irgi nori bučiuotis, tačiau išnaudoja šią situaciją pirmiausia siekdamos išsiaškinti ar tu esi tikras vyras. Ką turiu omenyje? Labai dažnai mergina gali atsukti žandą tik tam, kad paerzintų tave ir išvystų tikrąją tavo reakciją. Jei po nepavykusio bandymo pabučiuoti merginą tu pasimesi, išsigąsi ar dar blogiau – susinervinsi, tuomet gali iš viso pamiršti apie savo bučinį su ja.

Kodėl merginos tai daro?

Jos siekia įsitikinti, jog tu paisai jos norų, tačiau tuo pat metu išlieki ramus ir nesutrikęs bei pasitikintis savimi. Net jei mergina iš tikrųjų jaučia, jog bučiniui tarp tavęs ir jos dar anksti, sureaguodamas ramiai tu užsitarnauji didelį jos pliusą! Ir gali būti, jog net tą patį vakarą tu ją pabučiuosi.

Tad mano patarimas:

Kuomet tau besilenkiant jos pabučiuoti tu išgirsti merginą sakant: „Aš dar nenoriu su tavimi bučiuotis”, arba ji atsitrauks ar atsuks žandą, žinok – ji tikrina tave! Aišku, gali būti jog mergina ištikrųjų nenori bučiuotis su tavimi, nes dar nesijaučia užmezgusi pakankamą ryšį, o kad tai įvyktų reikia truputėlio daugiau laiko ir bendravimo su ja.

O Išlikdamas ramus, nusišypsodamas ar pajuokaudamas iš susiklosčiusios situacijos, tu tapsi daug patrauklesniu vyru! Tai bus signalas, kad tu esi vyras, kuris pirmiausia paiso jos norų. Tad linkiu kantrybės ir žiupsnelio žaismingo atkaklumo siekiant pabučiuoti merginą!

Pasimatymas, Straipsniai

2 komentarai

 1. zalias:

  „Tai bus signalas, kad tu esi vyras, kuris pirmiausia paiso jos norų.”
  Tai nesuprantu ar reikia pirmiausia paisyti jos ar savo noru?

 2. to zalias:

  Skaityk iš naujo 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį