Skype
Ar ji turi šarmo? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ar ji turi šarmo?

Nežinau ar paaugote iki profesinių problemų, bet jei ne Jums tai moteris tikrai šitas straipsniukas pravers.

Dažnai kyla tokia problema, kad mergaitės, gražios, lyg ir protingos, bet va šarmo nėra ir viskas, nors sienom lipk. Ne kartą draugai dievagojosi, kad viskas su naująja pažįstama tvarkoje, bet … nėra ŠARMO. Tai kas tas šarmas? Šarmas turi tris sudedamąsias dalis, bet iš pradžių aprašysiu istoriją, kurią teko išgyvent.

Teko pabūti „nerealiam” pasimatyme. Vakaras buvo tiesiog fantastiškas. Daug flirto, daug pasikutenimų, daug pokalbių, daug asmeniškumų, aš tikrai ta mergina žaviuosi. Jausmas lyg mes pažįstami metų metus ir kai jau įėjau į transą (čia tokia būsena, kai nieko nebegalvoji, o tiesiog viską automatu darai) atsisukau ją pabučiuoti, o ji gana žaismingai nėrėsi kaip šuniukas iš apynasrio. Aišku viską nuleidau juokais, jai tą pasakiau ir išvadinau pinda (žaismingai! Atsargiai, tai tik flirtas). Taigi. Grįžau iš pasimatymo nebučiuotas ir buvau ant sparnų, kodėl? Nes ji išpildė tris sudedamąsias seksualumo – “šarmo” dalis.

Cinkelis susideda iš trijų dalių, kurios turi eiti visos iš eilės:

 1. Moteris vyrui turi būti fiziškai patraukli. Jeigu ji neraukia kūniškai, tai turim rimtų keblumų. Kaip sužinoti ar vaikis limpa dėl išvaizdos? Mano manymu, jeigu jis yra blaivas + prieina pats + klausia klausimų, tai su grožiu viskas tvarkoje. Vyrukams tai yra būtinybė, priešingai, nei merginoms, kurioms vyras turi būti gražesnis šiek tiek už beždžionę.
 2. Vyras turi merginą matyti kaip deramą partnerį, nors šiek tiek iniciatyvią, kuri dėl jo gali pirštą pajudinti. Moters natūra yra rūpestingumas (vyrukai, jeigu šokinėjate, kaip hienos aplink jas ir viskuo rūpinatės, tai patys žlugdote jų moteriškumą – leiskite joms rūpintis Jumis ir aplinka, joms patinka šokinėti aplink vyrišką vyrą!). Tad moteris turi vyrui parodyti, kad jis su ja bus geresnis, kad ji papildys jį, kad jai kažkas rūpi. Antraip moterys pasirodo kaip bukos vakarėlių mergaitės, kurias gerbti yra daug sunkiau. Tad mergaitės nebūkit abejingos.
 3. Šita savybė yra pati rečiausia ir svarbiausia. Moteris vyrui turi būti iššūkis, antraip viskas “atvėsta”. Antraip jis nenorės jos net seksui. Gal žinote apie tokias mergaites, kurios savo širdies raktus perduoda, o jie pas Jus guli kaip praeito sezono nunešioti batai? Jeigu moteris dėl savęs vyrui neduoda nukauti drakono, ji pasidaro nebeįdomi. Tad kaip suorganizuoti tą iššūkį? Liaudyje paprastai iššūkį sudaro moterų sekso manipuliacijos, bet yra ir kitų būdų:
 • Išjungti telefoną kartas nuo karto
 • Nesusitikinėti visada kada įmanoma
 • Gyventi savo gyvenimą
 • Duoti jam žinoti, kad jai bus linksma su draugėmis be jo
 • Turėti paslapčių
 • Pirmai pabaigti pokalbius, bučinius (pageidaujama ir seksą 😀 )
 • Seksualiai rengtis net ir po kelių metų draugystės
 • Ištarti šarmo pavadinimą – „ne”

Neabejoju, kad jūs žinote ir kitų, bet atminkite, kad lengviausia yra ne vaidinti, o būti tokia asmenybe, kuriai tai yra normalus elgesys. Deja, bet šių dalykų suvaidinti neišeis, todėl asmenybę patariu stiprinti, nepriklausomai mergina Jūs ar vaikinas.

p.s. Trečiasis punktas lygiai taip pat galioja ir vyrukams, o kiti du – mažiau.

Patrauklumas

3 komentarai

 1. qeras89:

  Labas seni,
  Turėti paslapčių. Kokio tipo paslaptys?

 2. mergina:

  antras punktas? merginoms visai nepatinka rupintis vaikinais. tai sukelia joms motiniskus jausmus, o ne geiduli. merginoms patinka, kai rupinamasi jomis, tada jos jauciasi moterimis, o ne motinomis. nieko nera baisiau uz reiklu vyra, tai taip neseksualu.

 3. Justina:

  Nieko nėra baisiau už vyrą – mažą vaiką, kuris nemoka savimi psirūpinti. Tai, pritarsiu merginai, žiauriai neseksualu. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį