Skype
Ar verta suvilioti merginą-klientę darbovietėje - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ar verta suvilioti merginą-klientę darbovietėje

Sveikas Šokėjau

Linkėjimai iš darbovietės

Šiandien norėčiau pasidalinti patirtimi apie istoriją savo darbovietėje.

Pradėjau dirbti vienoje įmonėje prieš metus laiko. Ir dirbdamas savo srityje ( pardavimai) turime aptarnauti daug klientų, tarp kurių pasitaiko tiek moterų tiek vyrų. Šį kartą man reikėjo aptarnauti vieną klientę ir iš pradžių viskas klostėsi gerai, kol ši klientė nepradėjo man siųsti asmeninių el pašto laiškų ir taip prasidėjo mūsų smagus
susirašinėjimas 🙂

Galvojau, jog viskas taip ir baigsis, bet smagumams einant į priekį sužinojau, jog jai jau virš 30 metų ir ji turi vaikelį ir aš bendraudamas nesupratau jos poreikių ( moters kalbos ir žinučių). Tik po kurio laiko man „dašuto” ,jog ši moteris nori su manimi susitikti privačiai. Bet aš vis tiek galvojau, jog ji visai faina, todėl ir toliau su ja bendravau, todėl galvojau, jog susitikimas turėtų įvykti darbo reikalais.

Bet po kurio laiko ji jau atsiuntė konkretu pasiūlymą susitikti ne kur nors kavinėje.. bet privačiai.. atsisakiau šio pasiūlymo, nes paklausiau savo vidinio aš ir supratau, kad galiu bristi giliai ir po to neišbristi. Laikui bėgant vis sutikdavau šia klientę savo darbovietėje, bet atmosfera buvo jau nebe ta. Vengėme kontakto ir akių žvilgsnių. Šiaip ne taip ištardavome vienas kitam labas, bet ne daugiau ir atmosferoje jautėsi, jog tarp mūsų įvyko koks nors nesusipratimas…

Todėl tai yra pamokanti istorija, jog reikėtų mokėti skaityti moterų kūno kalbą ir geriausiai darbovietėje neužmezginėti jokių pažinčių ir/arba nugesinti situaciją. t.y atpažinti ko nori žmogus, kur veda jo vienas ir kitas elgesys ar gestas ir priimti atitinkamus sprendimus
nesivelti į situaciją.

Kita pamokanti istorija nutiko su jauna mergina iš Suvalkijos, kuri atvažiavo studijuoti ir dirbti į didmiestį ir buvo mūsų klientė. susipažinome .. vėl… labai naiviai ir šį kartą aš stengiausi rodyti daugiau iniciatyvos šiai merginai ir naudodamasis savo padėtimi darbovietėje ( suteikiau šiai merginai tam tikras akcijas ir nuolaidas, kurios yra duodamos pastoviems klientams) pradėjau su ja susirašinėti ir stengdavausi pakviesti į pasimatymą kas dažniausiai užsibaigdavo jos žinutėmis ” aš užimta” „aš dabar ruošiuosi egzaminui ir daug mokausi” ir t.t Vėliau turėdavau sutikti šį žmogų ir vėl jausti šią nemaloniai tvyrančia atmosferą ore..

Iš šių patirčių gavau pamoką gerą… ir ji yra tokia.. jog reikia keisti savo mąstymą ir galvoti, jog darbovietė tai tik siauras akvariumas, o už akvariumo žuvų yra labai daug.. taip ir gyvenime.. pasirinkimas yra labai didelis.. tik turi jį suvokti ir suprasti… o ne naudotis  padėtimi kur turi aukštesnį statusą ir taip stengtis suvilioti arba surasti merginą… todėl reikia žiūrėti plačiai.. ne tik į Lietuvos , bet ir į užsienio rinką.. mokėti daug kalbų ir plėsti savo pažintis ne tik Lietuvoje… kur gyventojų skaičius mažėja.. bet tiesiog suteikti sau šansą išvažiuoti į kitą šalį ir paragauti koks gyvenimas verda ten..

ačiū

Branco R.

Sveikas, Branco R!,

Tikrai taip, aš pats asmeniškai nekalbinu merginų savo kaimynių – turiu omeny iš tos pačios laiptinės ar tame pačiame name. Turi būti bent jau iš kito namo. Nes tiesiog gali Tau sugadinti privatumą ir ji kiekvieną kartą matys, kaip tu kitą parsivedi. Taip pat nekalbinu savo grupiokių, kadangi kiekvieną dieną reikia matytis tame pačiame darže ir labiau norisi turėti privatų gyvenimą ir nesinori turėti nejaukios – nesmagios – kvailos atmosferos, atsiradusios po nesėkmingo bandymo suvilioti ją.

Dėl klientės irgi, jeigu ji tau moka pinigus, tai pasimylėjus su ja, gali būti, kad ji nenorės pinigų mokėti, nors pvz. man yra taip buvę, jog aš kai draugavau su 31 metų mergina, tuo metu man buvo 20 metų, tai ji mokėdavo pinigus už mano grupines šokių pamokas ir su manimi mylėdavosi. Mes pas ją nakvodavome.

Bet, jos abi draugės, kurios irgi lankė tas grupines šokių pamokas pas mane, tą sužinojo, sužinojo jog mes kartu. Šiek tiek keistoka buvo pamokose.

Geriausia kai tu suvilioji visai iš kitur merginas ir kurios toliau nuo Tavęs gyvena. Tada išsaugai privatumą ir gali ramiai vėliau gyventi. Todėl ir yra reikalingas pastoviai lavinti ir išmokti pick-up įgūdis – sugebėjimas bet kur ir bet kada susipažinti su visiškai nepažįstama mergina gatvėje, viešajame transporte, prekybos centre, parkuose.

Šokėjas

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį