Skype
Ar verta turėti meilužę? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ar verta turėti meilužę?

WSveikas, Patrauklus Vyras ,

tikiuosi, tau viskas einasi puikiai 🙂

O aš radau nuostabią meilužę, net per daug (tau pirma minėjau).. Tai mano santykiai su žmona Adele (vardas pakeistas) dabar ant išbandymų ribos- nežinau, kuo visa tai baigsis. Bėda ta, kad meilužę norisi turėti visada, vietoj žmonos 😉

Pagalvojau, tavo kitos knygos tema galėtų būti- kaip likti Alfa vyru santykiuose. Nes mokei, kaip tapti tokiu, tada prie moters prieiti, pakabinti, suvilioti – tai super. Tačiau ką daryti su jau suviliota? Kaip ją turėti suviliotą ilgai? Kaip turi gyventi kartu ilgai vyras ir moteris, kad nenusibostų vienas kitam? Va į šį klausimą turbūt atsakymo niekas neduos..

Bet turbūt tau dar reikia nugyventi dar kažkiek, kad turėtum savo patirtį ir apie tai parašytum 🙂

Linkėjimai,

2014m. birželio 26d.

Sveikas,

Kaip likti alfa vyru santykiuose aš mokinu per 4-ąjį alfa vyras mokymų etapą. Čia trumpai aš aprašysiu savo požiūrį į tai kaip būti laimingu ilgalaikiuose santykiuose, tavo atveju santuokoje.

Matai, tu susiradai meilužę. Ką reiškia susirasti meilužę? Santykius apgaubti toksiškomis emocijomis. Toksiškos emocijos yra troškimas pinigų ir kėlimas pirmu prioritetu pinigus negu šeimą. Noras sekso su kitomis moterimis, nes tavo vidiniam gyvuliukui tai nauja mėsa ir jis to labai nori. Pavydas ir nepasitikėjimas savo partneriu. Toksiškos emocijos skleidžia savo vibraciją ir užgožia aukštesnes vibracijas – kaip meilė, atjauta, supratingumas. Taip nenumaldomai krenta visa gyvenimo kokybė į apačią, nes tu prarandi ryšį su tau svarbiausiu žmogumi – tavo žmona. Tu gali turėti pačią gražiausią moterį savo ilgalaikiuose santykiuose, bet juk bet kuri iš jų po 20 metų atrodys ne taip kaip tos jaunos gražios meilužės. Bet kokią moterį pasiėmus į santykius, kiekviena iš jų po 20 metų bus „sakykime nuvytus gėlė“. Ir kūnišku pradu jungtis tiesiog yra kvaila. Jūs sielomis turite jungtis. Turi mylėti ne jos kūną, o sielą. Turi būti svarbiausia suderinti charakteriai, kad jums abiems būtų patogu būti namuose, namų atmosferoje.

Kiekvieną kartą kai tu eini pas meilužę, labiau rūpiniesi savo karjera, nei ja ir vaikais – realiai krenta gyvenimo kokybė. Laimė čiuožia į apačią. Pajutai? Dabar esi laimingas tik tada, kai varai pas meilužę, pasimyli ir iš kart po sekso, tau jau norisi atgal varyti?

Žodžiu aš kiekvienam vyrui, savo mokiniui visuomet rekomenduoju paimti į ilgalaikius santykius/santuoką simpatišką (pilnai užtenka simpatiškos) ir svarbiausia su puikiu charakterių suderinamumu (čia svarbiausia, nes tu gyvensi ne su kūnu, o su žmogumi) merginą ir dar svęs prieš tai paklausti, TU NORI ILGALAIKIŲ/SANTUOKOS, AR DAR LAKSTYTI IR PADULKINTI KUO DAUGIAU? Jei padulkinti, tai kam tada?

Išvada: meilužės turėjimas tave smegenis  pripildo toksiškumo, kuris užtemdo jūsų meilę ir atmosferą namuose. Nebent tu moki iš karto po meilužės persijungti į žmoną ir dalintis su ja meile. Tuomet gali meiluže turėti. Deja dauguma vyrų to nemoka.

 

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį