Skype
Ar Žinomi Vyrai Tikrai Turi Daugiau Moterų Nei Paprasti - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ar Žinomi Vyrai Tikrai Turi Daugiau Moterų Nei Paprasti

PatrauklusVyras.lt sugriauna daugelių vaikinų galvose susikurtą kvailą iliuziją, kad žinomi, garsūs vyrai turi daugiau moterų nei jie. Paaiškina pagal ką pačios moterys renkasi vyrus. Ar tikrai statusas padeda permiegoti su kuo daugiau merginų?

Video

2 komentarai

 1. Gautas Komentaras:
  Sveikas, taip, buvau, bet po ilgo laiko, Lietuvoje (dabar esu Kroatijoje (šalis pakeista)) atėjęs į klubą pasiimdavome viena brendžio ar viskio taurę, išgerdavome ir eidavome „medžioti”, šoku gana neblogai ( prisidėjai ir tu prie to ), gaunu komplimentų, vakaras visada praeidavo kaip noriu, tačiau vakar atėjęs, jaučiausi kažkoks „sumedėjęs”,nusipirkom staliuką, išgėrėm, pradėjo visi vaikščioti savo keliais, o aš tiesiog kalbėjau su aplinkiniais, vietiniais, užseniečiais, kartais nueidavau į šokių salę „pasirodyti”, tiesiog smaigiai leisdavau laiką, jei norėdavau pašokti, tai viena mergina atsisako ( 2 draugės, nebuvau su „wingu”), kita nesidavė vedimui, todėl paleidau ir kaip ir viskas, daugiau net nebandžiau, atrodo ieškojau, tik savo skonio (aukšti standartai), bet radęs nuspresdavau, kad gal ne… Net neįsivaizduoju, grįžęs dar ilgai galvojau kas vyksta, kas man, tačiau nusprendžiau, kad tai dėl to, kad senai buvau klube ir apšalo įgūdžiai, per laiką bus kaip Lietuvoje.

  Klausimas: Kaip manai teisingai galvoju dėl ko taip atsitiko, ar turi savo nuomone dėl šito?
  ?

  Sveikas, dėkoju už pagyrimą dėl šokių. Vyrai, kas einate į klubus, būtinai nusipirkite šią Naktinio Žaidimo DVD programą ir viską išmokite iš jos, nes joje yra nufilmuotos visos šokių technikos, kurias reikia taikyti ir visa viliojimo strategija, kad galėtumėte nusivesti į automobilį ar parsivežti namo https://www.patrauklusvyras.lt/product/naktinio-zaidimo-dvd
  Smagu, jog pramokai šokti, ir esi aukščiau vidutinioko šokio aikštelėje. Sveikintina, jog gyvenime pasiekei ir gali nusipirkti klube stalą, išgerti. BET. Ar to reikia moterims?

  Iš tavo komentaro matau, jog nori statusu pakabinti merginą (stalų užpirkimas, išgėrimas ir t.t.) Tu į klubą ateini ne gerti, ne atsipalaiduoti, tu į klubą ateini pasiimti gražiausią merginą ir duoti jai orgazmą. Ir nenusišnekėkite vyrai, kurie sakote, kad į klubą ateinate atsipalaiduoti. Jeigu būtų vien vyrų klubas ir būtų kelios storos anglės, vistiek eitumėte atsipalaiduoti? Žinoma kad ne. Jūs kaip ir visi, einate dėl moterų. O moterys eina dėl jūsų.

  Vyrai būkite prie moterų tiesiai šviesiai:
  – „Tu čia specialiai šiandien apsirengei šitą aptemptą suknelę, kad tavo seksovas užpakalis išsiriestų lauk?”
  – „Ne, baik, tiesiog apsirengiau!”
  – „Žinai aš nenoriu čia malt šūdo apie orą, gėrimus, ką tu studijuoji ir t.t., nes man neįdomu. Man įdomu ar tu esi išdykusi šokių aikštelėje” – pasiimate ją ir nusivedate pašokti.

  Tu turi lygiai 1 minutę padėti save į kategoriją – Vyras, su kuriuo ji mylėtųsi. O jūs vyrai, kalbate apie mokslus jos ir kaip jai diena praėjo. Dėl to ir tampate jai draugai, arba vaikinas.
  Norint vienos nakties nuotykį pasiekti, reikia kūnas – kūnas vilioti stipriai, ir specialiai protas – protas nekurti ryšio. Jeigu norite tapti jai vaikinas, kuriate ir protas – protas (atsidarote naujas temas, einate į jas giliai, kuriate ryšį).

  Kai ateinu į klubą, yra liūdna situacija su vyrais. Jie nežino visiškai, kaip reikia pastebėti moteris norinčias sekso (turinčias seksualinę energiją) ir nežino kaip bendrauti, liesti, kad ji šlaptų. Trumpai tiek, atgaivink savo vyrišką energiją, tiesioginį kabinimą ir pirmyn. Ačiū už laišką.
  PatrauklusVyras.lt

 2. Autorius:

  Ačiū ir tau už atsakymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį