Skype
Atsargiai su savo EGO - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Atsargiai su savo EGO

Alfa supranta, kad Ego, tai tik jam duotas gamtos noras būti hierarchijos viršuje, niekam nenusižeminti ir svarbiausia neužgauti savęs. Atsargiai su šiuo dalykėliu. Atvirai, iš patirties sakau, kada įgauni pasitikėjimo savimi, kuris būna sufuormuotas nuo sėkmių su moterimis, keliasi tavo ego.

Ir jeigu kitas žmogus pajus, kad tu nori būti hierarchijoje aukščiau už jį, jis eis į konfliktą su tavimi. Kodėl žmonės rašinėja ir šmeižia ypatingai Lietuvoje kitus, pasiekusios žmones? Nes tie pasiekę žmonės, jiems patiems atrodo, jog hierarchijoje yra aukščiau už juos. Tai daro Beta, kurie nepripažįsta kitų ir nesugeba susitvarkyti su pavydo emocija.

Atsimink, žmonėms visiškai nerūpi kokį tu automobilį vairuoji, ar koks tu „afigienai kietas“ esi, jiems tik rūpi, ką tu jiems gero gali duoti. Kuo tu esi jiems naudingas. Štai jų klausimas. Žmonės gerbia tave pasaulyje už suteiktus padarytus gerus dalykus jiems, o ne šiaip „iš oro“. Tu tik pats sau esi reikšmingas, daugiau tu niekam. Tai tik tavo ego tave bando apgaudinėti.

Vienas mano draugas, atvykęs iš Druskininkų i Vilnių nusprendė atydaryti auto servisą. Iš ego užgožimo, firmą savo pavadino savo vardu: „Rytrida“. Ar tai asocijuojasi iš viso su automobiliais? Ne, nepasakytum iš pirmo žvilgsnio. Tai buvo tik jo ego patenkinimas, bet kitų žmonių atžvilgiu tai buvo niekas.

Vėliau, kaip vyras pasakojo, uždarė tą firmą ir įkūrė naują, šiuo metu sėkmingą veikiančią „6 pavara“ ir supranta, tuo metu buvo jaunas ir tesinorėjo tik ego patenkinti: „o koks aš kietas, nes firmą atsidariau“. Aplinkiniams yra visiškai nusispjaut, jiems tik rūpi nauda iš tavęs. Ir tai nėra nieko blogo, tai yra tokia žmonių prigimtis – išgyventi.

Konfliktinėse situacijose nežemink niekada kito žmogaus. Taip niekada nelaimėsi konflikto. Tai rodo, jog pats nesaugiai jautiesi savo kailyje. Alfa jaučiasi puikiai savyje. Labai paprasta tai paaiškinti: pažeminsi kitą, tieisog užgausi jo ego ir šis tau norės įkasti atgal.

Koncentruokis ne į verbalinį (žodinį) rodymą koks tu kietas, bet į nuveiktus darbus, kūno kalbą ir pasitikintį balso toną. To užtenka, kad klausytojas pajustų tavo vertę. Apie Alfa Vyrą aplinkiniai kalba, jis apie save mažai ką pasakoja. Už jį kalba jo darbai.

Šokėjas

Patarimai

1 komentaras

  1. tomazas:

    ten kur buvo pasakyta apie konfiktines situacijas, labai tinka sitas tomo kruzo pavyzdys, nereikia net komentaru, viskas aisku kaip ant delno, kaip turi elgtis tikras alfa: http://www.youtube.com/watch?v=Ri13wHUvvbs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį