Skype
Atsikratyti to, kas nereikalinga - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Atsikratyti to, kas nereikalinga

atsikratyti to kas nereikalinga(Šis straipsnis skirtas tik tiems žmonėms, kurie nori susikurti nerealų gyvenimą, apie kurį daugelis tik svajoja. Jis skirtas tik drąsiems, nebijantiems matyti savęs viso ir tobulėti norintiems žmonėms).

Ateina metas, kai gyvenime tenka keistis iš esmės. Visi turime norų, svajonių, tikslų. Norime būti mėgstami žmonių, tapti pripažintais visuomenėje, būti vertinami ir mylimi. Norime mokėti mylėti ir džiaugtis šia diena, džiaugtis pamiršdami visus rūpesčius. Visi norime gyventi aiškiau, skaidriau ir mėgautis nerealia savo paties kokybe. Tačiau…KAIP TAI PADARYTI? KAIP PASIEKTI SAVO TIKSLUS, SVAJONES TADA, KAI MUMS BEVILTIŠKAI TRUKDO MŪSŲ PAČIŲ TRŪKUMAI IR YDOS? Tu nori to ar ne? Realios gyvenimiškos situacijos parodo, kur daugiausia turime nesupratimo ir kur labiausiai reikia taisytis. Sunkūs ir migloti santykiai su antrąja puse? Nepasitenkinimas savo esama emocine būkle? Bloga sveikata? Noras pasiekti daugiau savo karjeroje bei su tuo iškylančios kliūtys? Taigi, taip ir yra – mes nesame tokie, kokie trokštame būti ir amžinai jaučiame kažko stygių. Tai patirti yra labai nemalonu, tačiau būtina norint,kad greičiau ir užtikrinčiau subręstų tavo vidinis troškimas keistis. Visi nepatogūs įvykiai atskleidžia tavyje tas savybes, kurios tau labiausiai trukdo tobulėti. Jeigu turi pakankamai laimės tas savybes savyje atskirti ir pastebėti, dabar atėjo metas jų atsikratyti. Išmesk iš savo kuprinės plytas, kurios tik prideda nereikalingo ir alinančio svorio ir trukdo laisvai eiti savo gyvenimo keliu.

Taigi ateina metas kai sukyla troškimas atsisakyti VISKO, kas nereikalinga. Atsisakyti tų savybių, kurios tau pačiam savyje nepatinka. Jos trukdo tau tobulėti ir būti tuo žmogumi, kuriuo trokšti būti. Kam tau jos? Ir tik tada, kai suvoksi viską savimi, kai pats išgyvensi savo negatyvumą, ateis metas kai tarsi sau: „Noriu atsikratyti visko kas nereikalinga ir pradėti naują gyvenimą“. To tikrai neišeis padaryti per vieną dieną, taip staiga kaip aš pasakiau ir pykšt žaibas šaus iš dangaus. To tikrai neišeis padaryti per dvi dienas, nei per tris, mėnesį ar savaitę. Greiti pokyčiai tai tik motyvacinių knygų paistalai. Bet tu keisies po truputį, nes tik ilgas ir brandus procesas yra užtikrintas, o greiti rezultatai neturi jokios išliekamosios vertės. Tu keisies po truputį, kasdien klysdamas ir darydamas klaidas, bet po truputį iš jų mokydamasis ir su dienom darydamas jų mažiau. Tu keisies po truputį ir svarbiausia – mėgaudamasis esamu gyvenimu ir dėkodamas už mažus dalykus 🙂

Savo gyvenime aš dariau daug klaidų, nemėgau pats savęs, bijojau kritikos, bendravau suvaržytai. Bet dėl to nė kiek nesigailiu ir nelaikau savęs silpnu. Priešingai – netgi džiaugiuosi, kad tai patyriau, nes padarytos klaidos ir išgyventas negatyvumas padėjo man geriau suprasti ko aš noriu iš gyvenimo ir ko aš turiu jame siekti.

Ilgainiui imi vis giliau suvokti kaip menka yra priklausyti nuo kitų žmonių nuomonės apie save bei pasiduoti jų nuodingoms emocijoms.Imi dirbti su savimi ir ta aplinkos įtaka tau neišvengiamai susilpnėja. Tai jau realių pokyčių pradžia. Ateina suvokimas, kad kiekvienas žmogus yra beviltiškai subjektyvus ir nuomonių apie tave bus tiek, kiek žmonių. Svarbiausia tampa, kaip tu pats save matai, kaip tu pats save priimi. Tu ignoruoji kitų žmonių nuomonę apie save, tačiau gerbi ją ir padedi tiems žmonėms, kai jiems reikia tavo pagalbos. Iš tiesų tai ir yra tikrasis gyvenimas. Kiekvienas yra laisvas ir nepriklausomas, tačiau neišvengiamai vienas su kitu susijęs ir įpareigotas žmoniškumu. Tu gali būti savas, ignoruoti kitų nuomones, tačiau žmoniškumas neleidžia tau nusigręžti nuo kito jam papuolus į bėdą ar nepadėti tam , kam reikia tavo pagalbos. Reikia gyventi, mėgautis savimi, linksmintis, džiaugtis kiekviena diena ir padėti ja džiaugtis kitiems. Iš tiesų kiti žmonės turi dar stipresnių trūkumų nei tu, todėl tu ir būtent tu gali jiems labai smarkiai padėti užkrėsdamas juos savo džiaugsmu ir nuoširdžiu supratimu. Jeigu tik neišsigąsi kito žmogaus aštrios reakcijos į tave, jo pykčio ar įžeidimo ir išliksi savimi atsakydamas į jo užgaules džiaugsmu ir švelnumu, tu priversi jį susimąstyti ir atlėgti, pažadinsi jo vidinį gerumą. Vėliau tas žmogus taip pat pasielgs su kitu piktu žmogumi, o anas dar su kitu ir sklis taip gerumas tolyn, nes kaip žinia, Gėris yra užkrečiamas 🙂
Dauguma žmonių bijo būti atstumti nuo vaikystės. Jie yra kitų žmonių nuomonės apie save pačius vergai. Parodydamas jiems, kad sugebi juos priimti tokius, kokie jie yra, kad gerbi juos ir atleidi už jų trūkumus, tu neabejotinai tapsi mylimu ir gerbiamu žmogumi, be to, prašviesinsi gyvenimą ne vienam žmogui ir sužadinsi gėrį jame 🙂 O tai ir yra didžiausias gyvenimo džiaugsmas ir didžiausia tavo sėkmės bei klestėjimo paslaptis – dalintis savo geru su kitais.

Linkiu tos stiprybės ir troškimo šviesai savyje bei kituose pažadinti visiems ieškotojams bei svajonių siekiantiesiems.

Dominykas

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį