Skype
Atsiliepimas apie Patrauklus Vyras šokių mokymus - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Atsiliepimas apie Patrauklus Vyras šokių mokymus

nepasitikėjimas savimiAtsiliepimas apie Patrauklus Vyras  šokių mokymus

Sveiki vyrai,

Jeigu dar abejojate ar verta mokytis pas Patrauklus Vyras  šokti –  nedelskite! Tai buvo viena geriausių mano investicijų pastaruoju metu.

Viskas prasidėjo nuo video kurį pamačiau internete, kaip Patrauklus Vyras  šoka su mergina ir suteikia jai neišdildomas emocijas, o apačioje buvo užrašas: „tai ką jai suteiksi, ji nepamirš ir svajos apie dar ilgai”. Tada dar nesitikėjau, kad ir aš taip mokėsiu šokti :). Paskambinau, susitarėm ir pradėjom mokytis. Sekėsi gerai. Pamokų metu išsiaiškindavome visus šokio niuansus, gale pamokos įvertindavome, ko išmokau, nufilmuodavom, o namuose pasikartodavau.

Neneigsiu, pagrindus kaip valdyti merginą turėjau. Tačiau svarbiausių dalykų, kurie reikalingi įžiebti merginos emocijas – nemokėjau. Tai pakėlimai ir bučinių technikos šokyje. Patrauklus Vyras  parodė, kaip reikia taisyklingai atlikti pakėlimus, kad merginai neskaudėtų ir kartu tau būtų lengviau. Taip pat išmokau visas bučinių technikas, kurios yra ypatingai svarbios, kad viskas įvyktų kaip reikia 🙂
Tokių kryptingų mokymų tikrai niekur kitur nerasi, arba turėsi lankyti skirtingas pramoginių šokių studijas kelis metus, kad galėtum taip pakelti merginą, kad jai tai patiktų ir būtų patogu. Dabar jau pats lankau šokių pamokas grupėje savo mieste, nes šokti man patinka ir per 4 mėnesius išmokau, tiek kiek su Patrauklus Vyras  per tas kelias savaites. Grupiniuose šokiuose mokytojai akcentuoja kojų darbą, o klube su mergina svarbiausia rankų darbas. Patrauklus Vyras  tai žino ir per trumpiausią laiką paruošia iš neužtikrinto vyro šokių aikštelės DIEVĄ, kuriam negali atsispirti jokia moteris.

Mano istorija:

Šokome su mergina (9-10balų :)) vakarėlyje. Iš pradžių kaip ir jokio plano neturėjau, tiesiog gerai leidome laiką. Sukiniai, keli skirtingi pakėlimai, nulenkimai. Atrodė, jog visi buvę aplinkui pasitraukė ir užleido mums šokių aikštelės vidurį, o galbūt tiesiog godžiai stebėjo… 🙂 Galiu tik spėlioti, nes tiesą sakant, nemačiau – buvau susikoncentravęs tik į merginą. Tačiau bešokant pajaučiau, kad merginos emocijos aukščiausiame lygyje ir jeigu nesugalvosiu kažko stipriau – viskas žlugs.
Supratau, kad metas bučiniui! Kaip mokė Patrauklus Vyras  pabučiavau ją. Buvo labai keistas jausmas, nes jos šypsena dingo, ji pasikeitė, sutriko (dabar manau, kad bučiuoti geriau nuošalesnėje vietelėje, o ne visiems matant). Pamaniau, kad susimoviau, tačiau šokome toliau. Nutariau eiti iki galo ir pabučiavau dar kartą, (pritaikiau kitą techniką) po to dar. Galų gale pajaučiau, kad ir ji tuo mėgaujasi. Po keleto minučių mes jau sėdėjome nuošaliau ir bučiavomės be jokių skrupulų, ji tiesiog negalėjo nuo manęs atsiplėšti 🙂

Tokių istorijų galėčiu papasakoti dar ne vieną, bet visos jos panašios, tik skirtinga vieta ir mergina 🙂

Ir viso to mane išmokė Patrauklus Vyras  per savo pamokas, tik tada dar nesuvokiau, kad jau netrukus ir man tai taip suveiks!

Autorius nežinomas

(išlaikomas konfidencialumas, kalba taisyta)

Susisiekite su Patrauklus Vyras  – https://www.patrauklusvyras.lt/kontaktai

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį