Skype
Avarija ir mano pažintis su svajonių mergina - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Avarija ir mano pažintis su svajonių mergina

avarija-bmw-ir-mano-svajoniu-merginaGarsas „Būūmt” – atsisuku ir matau kad galu įvažiavau į naujų metų BMW.

Grįžkime į pradžią…

Sėdome su Šokėju į automobilį ir nuvažiavę pasistatėme jį prie vienos Vilniaus sankryžų. Deja ne ilgam. Kadangi Vilniuje eismas nemažas, o lietuviai vos ne kiekvienas mėgsta turėti mašiną, tai nebuvo kur net pastatyti. Įvažiavome į tokį kiemą, kur buvo aiškiai parašyta: „neužstatyti pravažiavimo”. Galvojome čia palikti automobilį, bet supratome, kad turime perstatyti jį. Deja gatvė buvo pilna eismo ir išvažiuoti iš to kiemo į gatvę pilną mašinų ir kai aplinkui apniukę ir pilka – tikrai sunku.

Tai kėlė stresą ir paskubėdamas gerai neapsidairiau ir bambtelėjau į naujų metų BMW. Visas buvau lengvam šoke, įjungiau avarinį ir išlipome. Kaip viskas baigėsi čia neviešinsiu, bet nėra nieko blogo kas neišeitų į gerą.

Po gal maždaug 30 minučių aš jau kalbinau savo svajonių merginą, kuri ėjo viena Vilniaus gatve. Po avarijos buvau perpildytas adrenalino ir taip ją lengvai suviliojau, kad net sunkiai patikėjau kas darosi. Supratau kad egzistuoja dideli adrenalino kiekiai, ir kai tu turi daug adrenalino tu nieko nebijai.

O PatrauklusVyras.lt mokymuose buvo minėta ne kartą: vyras negali nieko nebijo, jis eina kiaurai. Vyras niekada nesėdi namuose ir kariauja už namų. Vyras viską pasiima ką nori ir niekas jam nesutrukdys. Šie ir dar kiti šokėjo žodžiai vis skambėjo man galvoje.

Žiūrėdamas jai į akis ir viliodamas ją aš supratau, kad tai mergina, kokios ieškojau. Trauka jautėsi net nieko nedarant. Visiškai atitrūkau nuo realybės, nuo to kas ką tik atsitiko prieš 30 minučių. Šokėjas buvo teisus, kad kai kalbini merginas, tu pasineri į tikrą laimę ir visos problemos, bėdos tarsi išblėsta…

Negali pakeisti situacijos – keisk požiūrį į situaciją. Padariau avariją, bet avarijai neatsitikus, ji dabar negulėtų mano lovoj, kai aš rašau šį raportą 🙂 mašiną pataisysi ar nusipirksi naują, o metų ir merginų, kurios tave mylės ir rūpinsis deja nenusipirksi :). Esi žiauriai laimingas, kad man tai nutiko ir aplamai, kad radau per google šį puslapį. 🙂

D.V.

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį