Skype
Badboy stovykla ir pickup`as užsienyje - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Badboy stovykla ir pickup`as užsienyje

merginu kabinimo mokymaiSveikas Patrauklus Vyras ,

Neblogai sekesi. Šiaip pati sala nelabai patiko pickup’ui. Ten vyksta šventė visą parą, klubai dirba bet kuriuo paros metu. Jaunimo žiauriai daug, bet visi atvažiavę pasitūsinti. Žodžiu gatvėse vaikšto būriais, su kompanijomis, labai visų geros-aukštos nuotaikos. Kažkas panašaus kaip Palanga, tik žymiai geriau, jei nori tūsintis. O man labiau patinka kasdienės situacijos, kalbinti merginas einančias kažkur mieste, „ne tūso nuotaikose”, panašiai kaip Vilniuje. Bendrai būtų neblogai visur mokėti suktis, tai bandžiau ir ten, pliaže šiek tiek bendravau, bet nesijaučiau labai gerai. Badboy chebra vaikščiojo būreliais pasidalinę. Bet jautėsi, kad ten tokie pradedančiųjų lygio. Užkalbina vieną paną ir po to stovi ratelyje gal valandą, diskutuoja tryse-keturiese, kas buvo blogai….

Šiaip tikėjausi aš juos dažniau sutikti, bet žmonių tikrai nerealiai daug buvo, nors ir miestelis mažas. Pasislėpdavo jie miniose.

badboy stovykla ir pickupas uzsienyjePagyvenau savaitę Pag ir išvažiavau. Šiek tiek pailsėjau nuo pickup keletą dienų, pasivažinėjau po Kroatiją, Italiją ir sustojau Slovėnijos sostinėje Liublijianoje. Ten šiek tiek kalbinau vietines, viskas labai puiku, visi žmonės kalba angliškai, netgi Maximos pardavėjos. Tik tiek kad miestas mažas, panašaus dydžio kaip Klaipėda, tai nedaug žmonių gatvėse, ilgai reikia eiti, kol sutinki patinkančią merginą. Dvi naktis permiegojau Liublijianoje ir išvažiavau į Budapeštą.

Va čia tai rojus prasidėjo. Galbūt dėl vengrų būdo. Jie mėgsta labai bendrauti, namie nemėgsta sėdėti – po pietų pasidaro pilnas miestas merginų ir apskritai žmonių. Daug tiesiog vaikštančių,visi kabakai užsėsti, visi suoliukai mieste nusėsti, sėdi jos po tris, po dvi.

budapestas ir merginu kabinimas budapesteIr kas įdomiausia labai daug stovinčių vienų, kažko laukiančių. Ir tikrai žiauriai daug. Pas juos gal taip priimta, kad vyrai vėluoja į pasimatymus, bbz. Bet jos dažnai laukia vaikinų ar draugių po pusvalandį, stovi kažkur centre. Žodžiu, žmonės žiauriai socialūs. Alkoholį galima gerti gatvėse. Tai pilna sėdinčių su alaus buteliais, merginos vyną pilsto tiesiog ant suoliukų. Bet jos nėra kažkokios degradės, tiesiog pas juos taip normalu. Gali įsivaizduoti kiek daug galimybių tokiam mieste užkalbinti, pabendrauti….. Man Vilniuje būna, kad pora valandų vaikštau ir nesutinku nieko įdomaus, tai Budapešte kas 15min galėjau kalbinti.

pickupas budapesteBudapeštas žiauriai patiko, būtų gerai ten dar kada nuvažiuoti. Ir kainos nesikandžioja, panašiai viskas kainuoja kaip Vilniuje. Gaila, kad nėra tiesioginių pigių skrydžių iš LT, savaitgaliais aš ten skraidyčiau.

Geriau ir nei Londone, nes Londone bendrai peėmus per daug žmonių, kamščiai susidaro šaligatviuose, reikia merginas traukti iš minios, o tai jau sava specifika, retai kada Vilniuje tą pritaikysi. Plius dar Londone labai brangu viskas, gerokai daugiau pinigų reikia, kad galėtum gyventi.

 

Tik paskutiniu metu problemą turiu – dar birželį Vilniuje besitreniruodamas susipažinau su mergina, ir jau bus pora mėnesių kaip bendraujame….. Tai wa, pradėjo stoti mano pickup tobulėjimas. Iš vienos pusės draugė gerai ir patinka ji man. Iš kitos pusės, dar ne viską pickup’e esu pasiekęs, ką norėjau ir atsirado „stabdžiai”. Net nežinau kaip čia geriau daryti….

 

Renatas

Sveikas, Renatai,

Skaičiau su be galo dideliu susidomėjimu. Esu labai patenkintas, kad tarp mūsų Lietuvoje užsiimančiu pick-up yra vyras, kuris nebijo net vienas (nežinau, gal ir keliese važiavote) pakeliauti tokius atstumus ir po to taip objektyviai, konkrečiai, informatyviai išdėstyti.

Man žinok seniai knieti mintis, kad kažkur kitur pickup`ui būtų daug geresnė vieta nei Vilnius. Galvoju apie Ameriką. Tačiau išvažiavimui reiktų palikti visas gimines, draugus, klientus ir t.t.

summer campas badboy panų kabinimasMatai iš badboy stovykla skirta grynai pradinukams ir tokiam kaip tu, kuris padaręs yra tūkstančius, o gal net dešimtis tūkstančių priėjimų ten jau būtų mažai ką veikti, praktiškai gal nebūtų ką veikti. Ir visa ta party atmosfera Pag saloje yra visai netinkama pickup`ui. Nes tai kas veikia ant tūso nuotaikos, neveiks kai bus paprasta, įprasta nuotaika.

Aš vienam iš badboy stovyklos dalyvių, kai laimėjau badboy mokymus, parašiau:

–          „Klausyk, ar veikia insta-fuck (iš karto pasimylėjimas su moterimi naktiniame klube po 15min) grįžus į savo šalį, kai tavo šalyje nėra party atmosferos?“ – tas vyras, kurio klausiau buvo slovėnas. Jis taip neužtikrintai atrašė ir parašė kad pirštais pizę buvo patrynęs ir viskas. Ta prasme, dar nebuvo pasiekęs insta-fuck`o. Todėl sakau, man ta vasaros stovykla – summer camp, labiau primena vakarėlį, tūsinimą, draugų dideles kompanijas, bet ne vietą kur daryti day-game`ą kaip tau. Vietoje to man rodos jeigu tu esi pažengęs, geriau važiuoti asmeniškai pas trenerį ir dirbti su juo ilgą laiką. Yra aišku ir kita medalio pusė-  aš manau, kad tokioje stovykloje, gaunama daug spyrio į šikną, daug nuotykių ir tie nuotykiai gali pralaužti žmogų visam gyvenimui.

gyvenimas budapesteDėl Budapešto – tai jo. Čia tai geras. Galima gatvėse gerti ir visi lenda lauk. Super vieta – pickupui. Labai džiaugiuosi, kad tu kaip laisvas paukštis, pamatęs atmosferą Pag saloje ir supratęs kad tau čia ne vieta, sėdai, nuvažiavai ir radai sau idealią vietą. Net 15 minučių nereikia užkalbinimui. Čia tai bent! Nerealu. Geras.

Dėl draugės galiu patarti vieną dalyką, kas veikia mano klientams ir kaip jie pickup`ą pristato savo ilgalaikių santykių draugėms. Jie tiesiog paaiškina, kad nori įvaldyti visiškai laisvą bendravimą, be jokių santykių užmezgimo ir pralaužti visus kompleksus, todėl eina ir kalbina gatvėje. Tada mergina juos supranta, ne kaip viliojant kitas moteris, ir geidžiant kitų, bet kaip užsiimant asmeniniu tobulėjimu. Neseniai vienas mano mokinys tapo mano striptizo partneriu. Jis savo mieste ir savo miesto apskrityje šoks striptizą. Sudarėme programas, kostiumus, muziką, išmokinau šokti, suvilioti šokyje jaunąją, teliko vienas dalykas – pristatyti mokiniui savo žmonai savo naująją veiklą – striptizo šokį.

Jis jai šią veiklą pristatė kaip kompleksų laužymą ir visišką kompleksų sutriuškinimą. Nes kai išeini šokti prieš 10-15 išgėrusių moterų, tenka visus savo kompleksus įveikti. Jo žmona jį puikiai suprato ir visiškai neprieštaravo. Jis taip pat ir moteris gatvėje kalbina, tam kad taptų komunikabilus.

Ačiū gražuoli už šį straipsnį, kai susitiksime gyvai, daugiau pašnekėsime.

Patrauklus Vyras ,

Važiavau vienas, bet aš pripratęs keliauti, esu turėjęs nemažai didelių kelionių. Tik jos labiau turistinės buvo, o šį kartą daugiau į pickup orientavausi.

Neturiu nusistatymo prieš stovyklą, jei būtų buvusi nors kažkiek realesnė Badboy kaina, bučiau sudalyvavęs joje ir manau būčiau nemažai išmokęs. Bet 3000eur buvo gerokai per daug 🙂 Aš suprantu, kad vokiečiams, ar skandinavams, ta kaina yra nedidelė dalis jų atlyginimo, bet lietuviams, tikrai per daug.
Kitose šalyse man patinka pickup užsiimti, nes norisi pakeisti vietą, kad būtų skirtingos situacijos, skirtingi žmonės, taip labiau tobulėji. Nes skirtingose kultūros, šiek tiek skiriasi ir bendravimas. Be to, galimybių daugiau, dideliuose miestuose daugiau merginų, nereikia ilgai laukti kol sutinki patinkančią. Visam laikui išvažiuoti tai nenorėčiau.

The United States of America -Miami Beach in California tourism destinationsTau tai jaučiu čia per mažai erdvės, kaimas tas Vilnius ir visa Lietuva, Amerikoje daugiau pasiektum nei čia. Šiaip mūsų ir tikslai skirtingi 🙂 Pickup yra kaip ir darbas tau, tu iš to gyveni. O aš noriu tiesiog neturėti problemų dėl moterų. Noriu susipažinti su ta, kuri labai patinka, o jei su ja kažkas nesigauna, kad žinočiau, jog galėsiu nesunkiai su kita tokia pat susipažinti 🙂 Bet per tuos metus, kiek domiuosi, pickup jau pasidarė mano gyvenimo būdas….

Kol kas dar nepasakojau savo draugei apie kitų merginų kalbinimus, bet jaučiu taip ir padarysiu, kaip parašei. Kai tik iškils toks klausimas, papasakosiu, kad noriu nejausti kompleksų ir jokių baimių kalbinti moteris.

Renatas

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį