Skype
Baimė užkalbinti panelę - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Baimė užkalbinti panelę

Dar senovės laikais, kai žmonės  gyveno gentyse, atsirado vyrų baimė prieiti prie merginos. Moterys turi didžiulę baimę pasimylėti pirmą kartą, vyrai – prieiti.

Kodėl taip atsitiko?
Gentyse buvo vyrų ir moterų. Tose gentyse dominuodavo alfa patinai (arba kitais, žodžiais tariant Alfa Vyrai, kurie pasižymėjo didesne drąsa, ryžtingumu ir protu). Greta jų buvo ir likę genties vyrai, kurie neturėjo tokio moterų pasirinkimo kaip alfa patinai.

Todėl, kai šie norėdavo prieiti prie merginos, jie labai rizikuodavo. Jeigu alfa patinas pamatydavo, kad kažkas kėsinasi į jo moterį, pastarajam grėsdavo mirtis. Jį negyvai užmėtydavo akmenimis. Taigi jis labai rizikuodavo ir bijodavo, kad taip neatsitiktų.

O kodėl moterys turi panišką baimę seksui?
Tam tikra prasme, seksas per amžius moteriai reiškė mirtį. Mano tėvai anksčiau gyveno Armėnijoje. Motina pasakodavo, kad ten moteriai grėsdavo mirtis, jeigu ji iki vestuvių būdavo jau pasimylėjusi ir praradusi mergystės plėvę.

Netgi giminės skubindavo, kad ši nuvyktų pas gydytojus ir jai „užsiūtų“ mergystės plėvę. Po pirmosios nakties su savo išrinktuoju netgi patikrindavo paklodę, pažiūrėti ar joje būdavo likę kraujo.

Čia yra totali nesąmonė. Kai kurios merginos, net kai mylisi pirmą kartą, nekraujuoja.

Grįžkime prie vyrų baimės. Iš kur ji atsiranda šiandieną ir kaip su ja kovoti? video

Patrauklus Vyras

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį