Skype
Baimė yra gero, įdomaus gyvenimo stabdis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Baimė yra gero, įdomaus gyvenimo stabdis

baimė yra gero idomaus gyvenimo stabdisEsu jaunas vyras, kuris nori iš gyvenimo išspausti kiek įmanoma daugiau. Supratau, kad nieko neveikiant – nieko ir negausi. Kelias į tikrą vyrą yra sunkus ir turintis daug rizikos. Norint tokiu būti reikia daug ir nuosekliai dirbti. Vienas svarbiausių dalykų, tai nebijoti pažvelgti baimei į akis.

Baimė yra gero, įdomaus gyvenimo stabdis. Dėl baimės tu jauti diskomfortą, neišbandai naujų dalykų, netenki to džiaugsmo – laimės. Man asmeniškai dižiausia baimė yra pralaimėti. Bet kur: gyvenime, sporte.

Supratau, kad kantrybė yra labai svarbi tikslam pasiekti. „KANTRYBĖ NUVERČIA KALNUS“!! Vyras neturėdamas kantrybės negali pasiekti tokios sėkmės kaip vyras, kuris turi ją. Tai savybė, kurią aš turiu labiausiai tobulinti, nes tai ne mano stiprioji pusė. Dėl kantrybės stokos Snukerio čempionatose lieku 2,3, o ne 1.

Atsakomybė – už savo gyvenimą esi atsakingas tik tu, niekas kitas tik tu!!! Sėkmės faktorius sudaro tik apie 3 -5 procentus tavo gyvenimo. Būtų kvaila manyti kad dėl tavo nesekmių kalta mus supanti aplinka, šeima, draugai ir dar daug kitų dalykų. Kaltinti kitus dėl savo nesėkmių yra tiesiog vaikiška. Tu esi nekaltas, jeigu gimei skurdžioje šeimoje, bet tu būsi kaltas, jeigu gyvenima ir pabaigsi būdamas – skurdžius.

Kitiems vyrams norėčiau palinkėti tolerigiškumo. Būti patraukliam kitom moterim yra nuostabus dalykas suteikiantis daug įspūdžių, bet turite nepamiršti, tobulėti reikia ir kitose srityse. Siekti užsibrėžtų tikslų, daug keliauti, bendrauti su įdomiais žmonėmis iš kurių gali daug ko pasimokyti. Suprasti, kad gyvenime bus ir blogų ir gerų dienų ir nepasiduoti jokiom gyvenimo negandom, kad ir kokios jos būtų sunkios.

Po Patrauklus Vyras mokymų aš dar drąsiau pradėjau žvelgti į gyvenimą. Drąsiau jaustis savo kailyje. Drąsiau užkalbinti paneles ir visiškai nesvarbi kokia tai vieta. Ar tai stotelė, ar tai troleibusas ar parduotuvės. Jeigu patiko panelė, drąsiai ja užkalbinu, padarau, kad pokalbis būtų linksmas ir įdomus. Daug merginų duoda savo kontaktus.

Bendravimas su nepažįstamom merginos yra nuostabi investija į pati save. Tampi įdomiu žmogumi, turinčiu daug ką pasakyti. Airinas yra žmogus savo sunkiu darbu savo srityje pasiekęs labai daug, turintis daug praktikos ir patirties. Man asmeniškai keliantys pasitikėjimą. Tikrai nuostabu, kad atsiranda žmonių, kurie nukreipia tave teisingu keliu.

Vilius

Gyvenimo būdas

2 komentarai

 1. Mindaugas:

  geras straipsnis.. maladiec 🙂

 2. Tim:

  Hi you speak english

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį