Skype
Bendravau su penkiomis merginomis prie stalo - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Bendravau su penkiomis merginomis prie stalo

bendravau su penkiomis merginomis prie stalo Sveikas, buvau vel praktikoj, is pradziu variau su draugais palosti tinklinio, puikus oras tam. Bezaisdamas pamaciu tolokai sedincias dvi merginas, per pertraukele sokom i jura atsigaivinti ir jau kuriau plana kaip prieiti ir ka pasakyti. Lengvai pasitariau su draugo pana, ji „taip, davai varyk”. Ir as jau einu, ramiai tvirtai prieinu pasisveikinu, lengvas komplimentas, is kart sypsenos pasiuliau prisijungti pazaisti, jos atsisake, as nukreipiau tema apie jas ji iskar suprato mano tiksla, pasiemeiau nr ir beveik susitariau kita diena susitikti..

Cia is tu varijantu, kai atrodo visai nebloga pana, sunku prieiti, bet kai prieini viskais enasi lyg sviestu patepta…

Pabaigem lost ir as apie 22.00 as jau centriuke, ziauriai grazus oras, merginu yra, bet visos, po dvi ir daugiau. Einu ir matau grazias, bet jaunas keturias panikes prie namo, prienu arciau ir jos jau buvo matytos, as drasiai pamoju ranka jos man atsako sypsenom as prieinu, priskaldziau lepiniu  labai erotisku bajeriu jos juokaisi ziauriai, bendrauju su visom, ir jos paruko, numeta ir staigiai subego i laiptine, nes jos ten gyvena… neissirinkau kuriai reikejo skirti daugiau demesio… dar prasnekeinau kokias tris-keturias, vienos turi vaikina, kitas paleidau nes kaskaip neidomios… tiksliau nelabai atitiko mano skoni, tai man kaskaip neidomu snekinti…

Nueinu i bariuka vienas ispopuleriausiu, ten pastoviai juda, uzsisakiau kavos, pasnekinau  kelias panas seip ir priejo, labai simpatiska figuringa panike, su labai paprasta,  bet grazia sukuosena 🙂 as jai padedu uzsisakyti, nes stovejo nepatogioj vietoj, prieina jos drauges dvi, jinai nueina i toleta, pasnekinau jas, viskas kaip ir ok.. Jinai grysta, uzsisako ir su gerimais iseina prisesti prie lauke esanciu staliuku, as pasisiuliau prisijungti jos mielai sutiko. Po kiek laiko isejau pasirodo jos jau penkios, blin jau geras vistyciu burelis 🙂 bet bendrauju toliau daugiau su trim, jos mielai bendrauja viena ypac kuri man nelabai patinka. Ta kuri man patinka kiek susirasineja, tai iseina is pokalbio. pasiuliau suzaisti tavo knygoje aprašytą žaidimą su ta kuri manimi domisi, jos visos labai atkreipe demesi susidomejo bet jos atsakymai buvo keistoki, tai zaidimas nesigavo gerai ir kiek atmosfera paliko keista, nes kitos nelabai suprato visko iki galo… Toliau tesiu pokalbi, ir dvi nueina ir pasilieka, ta kurios as ir siekiu, kaip ir viskas ok, as pasiulau suzaisti musu mokymuose nagrinėta zaidima, jei pralosi duosi nr. ji butu  zaidusi bet del nr tai atsisake, taprasme numeris yra kaskas ir taip lengvai neduosiu, sakau davai Facebooka ne tai  tipo dar asmeniskesnis.. dar bandziau snekinti, bet viskas kaskaip sunkiai,  nebesugalvojau ka bepadaryti… dabar galvoju tikriausiai reikejo paimti uz rankos ir nusivesti kurnors, pasijutau isigrezes ir nuejau, jinai net nueinan atrode lyg sakytu ” tau taip neblogai sekesi, tu dar pasistenk ir tau pavyks….” 🙂

As seip save vertinu pakankamai gerai, kaip po vienos pamokos, kur mane mokino kalbinti poviena arba po dvi, as palyginus labai gerai islaikiau pokalbi su penkiomis panelemis gera valanda, nors ir nepasiekiau savo tikslo, bet igijau geros praktikos.. ir izbandziau nemazai teoriju..

2014m. liepos 21 diena

 

Sveikas,

Esu labai patenkintas ir laimingas tavo pasiekimais ir gautais rezultatais. Tu turi savo draugų kompaniją, socialinį ratą, su kuriais žaidi tinklinį, maudaisi jūroje. Tai yra labai svarbu išlaikyti ir rasti draugų kurie tave temptų į viršų, o ne į apačią. Dažniausiai pickup užsiimantys vyrai, visai neturi draugų, jaučiasi nelaimingi. Didžioji dalis jų meta pickup, nes netgi prieš pickup turėdami savo senus draugus, nors ir būdami nevykėliai, buvo laimingesni. Kas pakankamai ilgai užsiima pickup ir nenuleidžia rankų išsaugo senus draugus (tuos kurie neutralūs, arba tempia į viršų) ir susiranda naujų draugų, nes pagerėja labai socialiniai įgūdžiai.

Labai yra gerai, kad kartais ir pasižiūri moters nuomonę iš šono. Turiu omeny situaciją, kai pasitarei su draugo drauge. Kuo labiau suvoksi kaip moterys mato tikrovę per jų akis, tuo didesnę joms teigiamą įtaką galėsi daryti. Pameni kai pasakojau mokymuose, ką daryti ir kaip pokalbį ir situaciją sukontroliuoti kai mergina sako: „aš turiu vyrą/vaikiną“ – čia visos strategijos yra gimusios iš man vis stipriau ir stipriau matant moterų pasaulį ir jų tikrovę.

Sveikinu su tavo laimėjimu – suviliojimu panelės prie jūros ir gautu telefono numeriu. Darbas ir pastangos nenuėjo veltui. Padarei protingai, jog šiek tiek pamastei, ką priėjęs sakysi ir kaip tęsi pokalbį. Apsižiūrėjai kas tą merginą supa – kokios draugės ir t.t. Dažnai nėrimas plika galva neatneša rezultatų. Prie ežero ar prie jūros reikia neskubėti kabinti panų. Reikia apsidėlioti planą, nes jos dažnai nebūna vienos, o būna su draugais. Tu padarei protingai ir gavai rezultatus.

Esi labai stiprus ir tvirtas psichologiškai, kadangi nors mes ir nenagrinėjome grupės žmonių psichologijos, tačiau jau tu bendravai su dvejomis, trejomis, ir net penkiomis merginomis. Tau pavyko ne tik pokalbį palaikyti, bet ir sužaisti žaidimus. Kai mes nagrinėsime psichologiją, tau, jau turėjusiam patirčių, bus daug lengviau įsisavinti ir suprasti Alfa Vyras mokymuose pateiktą psichologiją apie kabinimą merginų grupėse.

Dėl tau patikusios merginos, kuri buvo grupėje ir kurios tu siekei. Nesiek merginos, kuri tavimi visiškai nesidomi. O kada mes matome, kad moteris mumis nesidomi? Iš moters kūno kalbos: „Ta kuri man patinka kiek susirasineja, tai iseina is pokalbio“ – matai susirašinėja telefonu, išeina iš pokalbio. Jai yra neįdomu, jai nėra motyvacijos. Arba tu ne jos skonio arba ji turi vaikiną. Žinai kada ji tavimi susidomėtų? Kada tu profesionaliai suviliotum jos draugę ir tai draugei duotum nuostabų laiką/seksą ir tuomet apie tave ji papasakotų tau patikusiai merginai.

Kai bendraujame su grupele merginų, riekia stebėti jų kūno kalbą. Tai yra kūno kalbos pokytį, prieš tau priėjus prie jų, ir jau kai su tavim bendrauja. Ta, kuri bus labiausiai susidomėjusi tavimi, tos kūno kalbos pokytis bus didžiausias į teigiamą pusę. Ta kuri labiausiai nesidomės, tos kūno kalbos pokytis į neigiamą pusę bus didžiausias. Jeigu nori skaityti žmonių mintis, skaityk jų kūno kalbą ir jausk juos gerai bei visiškai pamiršk save, o koncentruok dėmesį į jas.

Dažnai, vyrai galvoja apie save, kaip jie čia atrodo prieš grupelę merginų, ar jie atrodo pasitikintys savimi ir užtikrinti, ar visgi ne. Taip jie visiškai nemato moterų kūno kalbos ir padaro neadekvačius – neteisingus sprendimus situacijose. Tačiau tai būna geros pamokos.

Mokymų metu aš tau rodysiu video pavyzdžius ir mes nagrinėsime moterų kūno kalbą. Tu išmoksi ir mokėsi matyti jas kiaurai, ko pasėkoje priimsi gerus sprendimus.

Didžiuojuosi tavimi, matydamas savo galvoje vaizdą, kaip tu sėdi ir bendrauji prie stalo atsipūtęs su net 5-iomis gražiomis merginomis ir kaip tau pavyksta išlaikyti pokalbį, pajuokauti, pralinksminti jas. Tokius dalykus tik gali atlikti labai drąsūs vyrai. Nes tu atmink, nebuvai išgėręs, nei lašo alkoholio. Ir esi bet kuriam kitam vyrui pavyzdys.

Alfa Vyras mokymai – spausti čia

 

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį