Skype
Saulius - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Saulius

Pirmasis susitikimas su Patrauklus Vyras

Atvykau pas Patrauklus Vyras. Patrauklus Vyras mane apmokė bazinių bendravimo principų, praktinės vyrų-moterų psichologijos, kaip naudotis neverbaline kūno kalba. Dviese darėme priėjimų prie merginos ir kalbinimo imitacijas.

Savo gudriais klausimais Patrauklus Vyras meistriškai traukė iš manęs gyvenimo istoriją, pasiekimus. Taiklūs komplimentai, šiltas priėmimas į „patrauklaus patino“ draugiją, tikėjimas manimi tiesiog taranavo mano tuometinį požiūrį į save. Pajaučiau savyje tą naują žodį – „vertė“, kurio jau niekas iš manęs nebe atims.

Naujos žinios bei iššovusi savi vertė iškart davė rezultatą. Dar prieš pusmetį įrodinėjau forumuose, kad panų sustabdymas ir kalbinimas gatvėje yra neįmanomas. Tądien su Patrauklus Vyras išėjęs į miestą, nors ir lipdamas per didžiules savo baimes, gatvėje merginas stabdžiau lyg koks traukinio mašinistas 🙂

Aišku, tuo pačiu buvo ir žiauriai sunku. Kamavo stiprūs baimės ir gėdos jausmai, nuotaikų svyravimai. Daugumą merginų dar neišdrįsdavau užkalbinti ir galėjau tik pavydėti stebėdamas kaip sklandžiai Patrauklus Vyras prisėda prie dviejų merginų lauko kavinėje.

Antrasis susitikimas su Šokėju

Pirmą dieną Patrauklus Vyras pamokino mane vyriškos eisenos, kaip paimti iš merginos telefono numerį. Po to vėl kartu ėjome į gatves praktikai.

Deja, per dideli Patrauklus Vyras lūkesčiai ir dar giliai glūdintis mano nepasitikėjimas nuvedė mus abu į fiasko. Gatvėje aš persimečiau į „paauglišką“ psichologiją, pradėjau maištauti, o šalia stovintis Patrauklus Vyras ėmė mane labiau erzinti nei padėti. Teko nutraukti susitikimą. Pasirodo gali būti ir taip 🙂

Antrą dieną su Patrauklus Vyras perkalbėjome, atleidome kiek vadeles ir patraukėme į prekybos centrus su paprastu tikslu – „pramušt drąsą Akropolyje“. Ir čia mūsų laukė sėkmė. Nors ir su didelėmis pastangomis, bet pramušiau savo baimes ir užkalbinau daugybę merginų tiek prekybos centruose, tiek aplink juos.

Trečiasis susitikimas su Patrauklus Vyras

Pas Šokėją namie toliau mokėmės prisilietimų meno, kaip atpažinti seksualias, pažintims atviras merginas. Ir vėlgi iškeliavome į Vilniaus centrą praktikai.

Šį kartą mano drąsa atsiskleidė pilnumoje, užkalbindavau praktiškai visas merginas ar moteris, kurias tik panorėdavau. Galiausiai padariau tai ką iki šiol darė tik Šokėjas. Persilaužiau ir pagaliau aš vienas pats laisvai prisijungdavau prie dviejų merginų sėdinčių kavinėse.

Įvyko ir dar vienas lūžis. Vis mažiau besijausdavau „kaltas“ jei mergina manimi seksualiai nesusidomi. Tiesiog persijungiu į neutralų pokalbį ir su mergina nuotaikingai pabendraujame apie tai kas mums abiems įdomu.

Ir netikėtai pasiekiau tą ribą, kuriai dar nesu pasiruošęs. Tiek pasitikinčiai užkalbindavau merginas, kad jos pačios (ypač vyresnės) pradėdavo intensyviai manimi domėtis, siūlyti savo telefono numerius. Tokioje eigoje atsitraukdavau kaip zuikis atgal pas Šokėją ir net ėmiau svarstyti ar nenoriu atgal į tą saugų „betos“ gyvenimą :)))

Ketvirtasis susitikimas su Patrauklus Vyras

Šį kartą atvykau į Vilnių kelioms dienoms per kurias ir susitikdavome su Patrauklus Vyras. Kasdien vis peržiūrėdavome vakarykštę filmuotą medžiagą. Labai pagelbėjo Šokėjo naujai įsigytas mikrofonas ir balso įrašai. Šios peržiūros suteikė puikų gižtamąjį ryšį, nes galėdavau sekti savo kūno kalbą, balso tembrą ir pan. Nors didelių klaidų ir nedarydavau, bet tai labai padidino užtikrintumo jausmą.

Pirmoji diena nebuvo labai sėkminga. Tądien kartu su Patrauklus Vyras patraukėme į aplink esančius prekybos centrus. Gal kiek trūko užtikrintumo, atsipalaidavimo ar tiesiog paprasčiausios sėkmes, bet žvejyba nėjo. Galiausiai papuolėme į tikrą liūtį, iš kurios grįžau visas šlapias. Tiesa, pakeliui užkalbinau tokią pačią peršlapusią merginą 🙂

Atėjo įspūdingiausia mano diena. Patraukėme į Senamiestį. Ir čia įsisukau į tikrą “killing spree” 🙂 Vieną po kitos be jokios pertraukos kalbinau merginas, o Patrauklus Vyras vos spėjo suktis iš paskos su kamera. Per pusvalandį užkalbinau keturias merginas, su visomis užtikrintumas, flirtas, merginų susidomėjimas. Iš dviejų paėmiau telefono numerius. Kokia nuostaba apėmė pamačius, kad tuos įvestus telefonus teskiria vos 13 minučių tarpas! 🙂

Aišku sėkmė visada malonu, bet svarbiausia pajutau tą emocinį tašką kaip geriausia kalbinti merginas. Nors aš iš prigimties ir taip flegmatiškas, bet pasirodo lėtesnė kalbėsena man veikia geriausiai. Na, ir dar tas stiprus atsipalaidavimas viduje 🙂

Trečią dieną vėl šturmavome didžiuosius prekybos centrus. Ėmiausi didžiausio sau iššūkio – pardavėjų ir konsultančių 🙂 Nors pasak Šokėjo kitiems vyrams jas lengva kalbinti, nes jos negali atstumti, priverstos maloniai bendrauti su klientais, bet man tai buvo visiškai nauja sfera. Ir čia atlikau du puikius priėjimus, drąsiai tempiau merginas į flirtą.

Na, ir reziumė. Skirtumas tiesiog kolosalus palyginus koks buvau per pirmąjį susitikimą ir koks esu dabar. Visai kita drąsa, laisvumas, kūno kalba ir rezultatai 🙂 Pažintis su Šokėju viršijo visus lūkesčius.

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį