Skype
Bendravimo įgūdžių lavinimas su moterimis kirpykloje - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Bendravimo įgūdžių lavinimas su moterimis kirpykloje

Asociatyvi ©Patrauklusvyras.lt nuotrauka – Bendravimo įgūdžių lavinimas su moterimis kirpykloje

Atėjo metas keisti savo stilių, o tiksliau kirptis, nes plaukai jau ganėtinai užaugę ir per daug krenta ant veido. Taigi, pasiskambinau savo kirpėjai užsiregistruoti – iš pradžių ji man trynė lazankes, bet aš buvau atkaklus, todėl tą pačią dieną pavyko susitarti dėl laiko.

Iškeliavau iš namų į miestelio kirpyklą, atvykau pačiu laiku. Atidaręs duris kiek nustebau, nes viduje nieko nebuvo. Aš sušaukiau: – Sveiki, ar yra kas..? Kirpėja: – Tuoj, tuoj, tu nusirenk, įsitaisyk… Iš pradžių aš akimis ieškojau pakabos, bet pasisukęs į šoną greitai ją radau ir pasikabinau savo striukę.

Kirpėja: – Tai kaip gyveni? Aš kiek nustebęs: – Na, po truputį… Vėliau ji pakėlė akis į mane ir prisipažino sumaišius mane su kitu vaikinu, kuris reguliariai lanko tą pačią kirpyklą. Aš įnešiau į pokalbį lengvo flirto: – Tai ką, irgi Naglis? Kirpėja: – Ne, ne, bet iš balso labai priminei.

Aš prasitariau, kad dar niekas nėra sumaišęs manęs iš balso. Kirpėja atrodo dar visai jaunai: šviesių plaukų, apvalių klubų, šiek tiek stambesnio sudėjimo… Jos amžiaus neklausiau, bet sprendžiant iš išvaizdos, gal kažkur apie 30. Užvedžiau draugišką pokalbį, paklausiau apie šventes, ar jau ruošiasi, sakė, kad pradės galvoti nuo gruodžio mėnesio, o man nežinau kodėl, bet jos atsakymas pasirodė visai juokingas.

Tada pradėjomės kalbėti apie pašaukimą ir aš užklausiau jos kaip ji susidomėjo šia veikla. Ji man atšovė, kad jau nuo mažens ji svajojo būti kirpėja. Tada ji paklausė, kuo aš užsiimu gyvenime ir aš papasakojau jai apie savo aistrą muzikai, konkursus, pasiekimus bei veiklą ta kryptimi.

Pokalbis buvo ganėtinai šiltas ir draugiškas, nes jokio agresyvesnio seksualinio flirto bei lietimų nenaudojau. Vėliau stojo tyla, bet netrukus į kirpyklą įžengė mama su mažu berniuku padauža ir atmosfera tapo dar linksmesnė.

Tada aš užklausiau kirpėjos ar ji pati turi vaikų ir ji man atsakė, kad turi du. Taigi, pagrindinis pokalbis palietė mūsų gyvenimo veiklos temas: kirpimą ir muziką. Kad pašnekesys būtų žaismingesnis, vietose įterpdavau lengvo flirto, bet tik tiek. Mane apkirpo, sumokėjau pinigus, padėkojau ir su nauja stilinga šukuosena iškeliavau namo.

Klientas M. R. pirkęs:

1. Knyga „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos” – kaip suvilioti merginas naktiniame klube

2. Knyga „Kaip suvilioti moterį”

3. Knyga „Moters Svajonė – Alfa Vyras“

4. Greitas Pickup Nuo Priėjimo iki Sugundymo 2020-06

5. Knyga „Kaip Suvilioti Bet Kurią Merginą” pagal Tomą + Seminaras

Vilnius PUA

2 komentarai

 1. super. visada alfa vyras mokymai padeda. isleidau 3000 euru ant pamoku bet nesigailiu.

  • netavo:

   Kad daugiausia įrodymų – mokinių transformacijų, nuotraukų, vaizdo įrašų ir geriausia mokymų medžiagą turi Patrauklusvyras.lt ir alphamantraining.com galiu pats pasakyti iš savo patirties. Ačiū už tokius projektus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį