Skype
Beta Vyrų elgesys. Kaip to išvengti? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Beta Vyrų elgesys. Kaip to išvengti?

Kartais galite turėti puikų pokalbį su katik pažystamu žmogumi. Atrodo viskas kaip ir iš pypkės, bet deja galutinio rezultato kokio laukėte, taip ir negavote. Vyrams – moters kontaktai,  išsivedimas į pasimatymą, santykiai ir permiegojimas. Moterims – suviliojimas patinkančio vyro.

Žmogaus pasąmonė kur kas labiau akcentuoja priešais Jus stovinčio žmogaus blogas ydas, elgesį, nei geras. Mus pačius domina labiau naujienos apie nelaimes, nei sėkmės istorijos. Todėl kartais galite padaryti 100 gerų, tačiau užklius vienas blogas Jūsų elgesys ir tai gali griauti..

Vyrams, siekiantiems tapti Alfa Vyrais, norintiems visokeriopo pasisekimo gyvenime tiek su moterimis, tiek santykiuoses, sporte ir ypatingai versle, rekomenduoju venkti  Beta vyrų, rodančių žemą savigarbą ir statusą elgesio požymių ir kūno kalbos, kuri yra nuodas moterų susidomėjimui.

Kūno kalbos kaina, kurią į save galite diegti yra sunkiai pamatuojama. Tai vertė, kurios neatneša naujausias Mercedec ar BMW, tai neduoda krūva pinigų sąskaitoje ar pasistatytas namas. Ar tai atneša adekvačią, tokios kokios ieškote moters? Tai tik gali privilioti, papirkti moteris ir duoti trumpalaikį malonumą.. Bet ar tai duoda kokybiškus ilgalaikius ir laimingus santykius?

Teisinga vyro mąstysena, pasaulėžiūra, kuri ir formuoja Jūsų kūno kalbą, duoda gyvenime tai ko tik trokštate. Moteris negali atsispirti vyrui, turinčiam patrauklią ir seksualę kūno kalbą. Darbdavys negali neprimti žmogaus į darbą, iš kurio sklinda stiprus pasitikėjimas.

Viena mano šokių grupiokė, man buvo pasakiusi: „Airinai, girdėjau perėjai į kitą šokių grupę..Su kuo aš dabar flirtuosiu?“ – tuo metu, kai neturėjau dar merginos, flirtavau su moterimis. Pripažystu, jog ir dabar neatsisakau tai padaryti, bet ribose. Jos tiesiog to nori, joms flirtas – seksas žodžiais. Jeigu tai daroma meistriškai, jos nuo to „šlampa“. Flirtas – verbalinis žaidimas su potekse apie santykius.

Pagalvokite apie Brad`ą Pit`ą, apie taip kaip jis sėdi, apie taip kaip jis cigaretę rankoje laiko, apie tai, kaip jis į moteris žiūri.. negi Jūs negalite to išmokti? Negi Jūs nenorite, jog moterys taip į Jus žiūrėtų, kaip į Brad`ą? Mes galime nors ir neturėdami šio statuso ir vertės užsidėti šią stebuklingą aurą, sukuriančią magnetinį lauką moterims. Pats laikas dėtis ! Todėl skirskime kartu su manimi į šią vyriškos kūno kalbos  šaly ir pagerinkime savo kūno kalbą! Laikas vengti Beta vyrų kūno kalbos.

Beta (nevykėlių) kūno kalba:

Siekimas pritarimo, pabaigiant sakinius su, „teisybė?“, „ne, ne teisybė?“, „taip, aš teisus?“, „manai, ne teisus?“ Vyrui neturi turėti reikšmės ką moteris apie jį galvoja. Vyras turi argumentuoti savo nuomonę, o neprašyti pritarimo.

Bandymas dominuoti, vietoje to, jog imti ir daryti tai. Beta vyrai suka uodegą, akį, pirštą, galvoja, kaip čia padarius, bet per jų galvojimą jie tik ir lieka galvoti. Alfa Vyras ima ir daro ir svarbiausia nebijo suklysti. Alfa Vyras gyvenime dėl nieko nesijaudina ir visiškai totaliai nieko nebijo. Alfa Vyras neįsakinėja, tačiau gražiai paprašo tą ir aną padaryti. Mažai daliai žmonių patinka kai įsakinėja. Visiems patinka kai protingai rekomenduoja.

Yra kariaujantis, konfliktiškas tiek su moterimis tiek su vyrais. Alfa Vyras gali išlikti ramus prieš psichologinį spaudimą ir nueiti į šoną, kai to reikalauja situacija. Pradėjimas kovos, reiškia žemą Jūsų vertę, jog Jūs nesugebate konflikto spręsti žodžiu. Beta vyrai pradeda kovas, norėdami gauti pripažinimą moterų akivaizdoje, kad jie stiprūs. Moteriai nereikia tai rodyti, ji jaučia Jus. Tačiau jeigu kažkas iš vyrų peržengė Jūsų nustatytas ribas, laikas atsistoti ir pastovėti už save.

Klausymasis kito žmogaus darbotvarkės ir diskutavimas apie tai, kas Jam yra visiškai neįdomu. Alfa Vyras kalba apie tai, apie kas jis nori. Peržiūrėkite garsių vyrų pokalbius, interviu ir tai akivaizdžiai pastebėsite. Kai Alfa Vyrui pokalbis tampa nuobodus, jis tai parodo, o ne naiviai apsimetinėja. Neduokie žmonėms Jūsų dėmesio, kurie yra to nenusipelnę.

Bando įrodyti, įgyti pranašumą prieš protingesnius, kompitetingesnius toje srityje vyrus. Jeigu pažvelgsite į generalinius direktorius garsių pasaulio kompanijų, visi jie iki vieno jaučiasi saugiai ir puikiai savame kailyje, net jei prieš juos stovi protingesnis, daugiau kompetencijos turintis asmuo kažkurioje srityje. Alfa Vyrai puikiai juos išklauso ir pasinaudoja jų patarimais. Alfa Vyras pasamdo jį.

Nužiūrinėja kiekvieną moterį, kurią jis mato. Vyras kuris miega su moterimis, neturi laiko žiūrėti į kairę ir į dešinę, stebėti ir sekti akį paskui kiekvienos moters sijoną. Tai rodo Jūsų žemą vertę ir neturėjimą pasirinkimo tarp moterų. Kai nustosite tai daryti, pajusite skirtuma elgesio moterų, kurios nori megzti pažintį su Jumis. Stebėkite kaip jos norės įrodyti Jums, jog yra tinkamos..

Alfa Vyrai mažai galvoja, ką kiti apie juos galvoja. Jie suvokia, jog žmonės yra savanaudžiai ir jiems visiškai nerūpi, kol nepaliečia tai jų pačių. Žmonės priima sukuriamą Alfa Vyro realybę ir nori tiesiog įsitraukti į ją. Ypatingai moterys kreipia dėmesį į Alfa Vyrus, ir nori įsitraukti į jų gyvenimus..Kodėl? Nes jie įdomiai ir entuziastingai visada kalba..

Moterų svajonių vyrai kalba apie juos jaudinančius dalykus, iš kurių išplaukia jų puikus rankų gestikuliavimas, veido mimika. Jie su energija apie tai kalba. Klausytojas į tai įsitraukia. Jis yra įsiurbiamas į tai.. Taigi, kaip Jums įdomiai kalbėtis su moterimis?

Tai yra paprasta: turėti ir išlaikyti harmoningą, subalansuotą gyvenimą. Jeigu tai darysite, Jūs natūraliai tapsite patrauklus moterims. Rūpinkitės savo kryptimi, savo darbu, socialiniu gyvenimu, užsiėmimais, ir asmeniniu tobulėjimu. Investuokite į tai. Nežaiskite vien tik kompiterinių žaidimų. Užsirašykite plaukiojimui, šokių pamokoms, nardymui, paskambinkite seniems draugams susitikti. Kai Jūsų gyvenimas taps linkmas ir įdomus, Jūs turėsite milijonus dalykų, apie ką kalbėtis su moterimi.

Ir kai tai atsitiks, Jūs taipogi visada vesite diskusiją. Paimsite jos dėmesį. Ką aš pastebėjau, jog Alfa Vyrai į savo realybę įtraukia kitus žmonės. Jie nėra įsakinėjantys, jie tiesiog daro tai kas jiems patinka ir tuo pačiu įsiurbia savo puikia nuotaika ir susijaudinimu aplinkinius. Žmonės paskui juos seka.

Būkite optimistiški. Vienas mano draugas dejavo, kaip jam nesiseka parduoti savo produkto. Dėl šios priežasties jis jaučiasi savimi nepasitikinti tiek versle, tiek su moterimis. Tačiau jis nesuprato ir nebuvo suvokęs vieno esminio dalyko: „rezultatai ateina iš pasitikėjimo savimi“. Jeigu norite kažką gyvenime pasiekti, pirma turite savimi pasitikėti ir aplinkiniai pradės Jumis pasitikėti.  Tai žinojo Deion Sander`is, Michael Jordan`as ar Tiger Woods`as. Priimkite tai, jog Jums pasiseks ir toks Jūsų požiūris padidins Jūsų šancus. Priimkite tai, jog esate neatsispiriamai žavus moterims.

Plačiau apie Alfą Vyro elgesį: mokymuose „Alfa Vyras“.

Šokėjas

Kūno kalba, Straipsniai

5 komentarai

 1. Aurimas:

  Nu super straipsnis! Viskas aišku ir suprantama. Belieka praktika 😉

 2. Karolis:

  Puikus straipsnis 😉

 3. Renaldas:

  Airinai kaip pakomentuotum faktą , kad moterims patinka uniformuoti vyrai ? kodėl taip yra ?

 4. alpha:

  Lieka man tik praktikuotis, nes teorijos daug žinau. Pats vakar vakare eidamas pamedžioti įsitikinau, kad su trečdaliu merginų tai veikia. Užteko praeiti gatve ir parku, kad pastebėčiau teigiamą poveikį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį