Skype
Bijau autobuse užkalbinti merginą, kai kiti žmonės į mane žiūri - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Bijau autobuse užkalbinti merginą, kai kiti žmonės į mane žiūri

Bijau autobuse užkalbinti merginą, nes kiti žmonės į mane žiūri

Kiek iš tų žmonių, kurie sėdi autobuse ir trukdo tau susipažinti sumergina ateitų į tavo laidutuves? Nei vienas.

Rekomenduojama Mantra: Nekreip dėmesio į kitus žmones, o įsivaizduok juos nuogus.

Žmonių dažniausiai „bijo“ drovūs žmonės. Jie vengia būti su kitu žmogumi dviese, žiūrėti jam į akis, valgyti kitiems matant, bijo minios, susirinkimų darbe, mokykloje ar kitur. Dėl drovumo ar baimės pasirodyti juokingi arba kitų menkai vertinami tarp žmonių jie jaučiasi nesmagiai ir menkai vertinami.

Pernelyg drovūs žmonės sunkiai suranda draugų, ypač artimų, dėl to gali būti linkę į depresiją, vartoti narkotikus arba alkoholį. Droviems žmonėms dažnai atrodo, kad jie niekam neįdomūs. Todėl jie iškreiptai vertina ryšius su žmonėmis ir vienatvę. Kai kurie savo tikruosius jausmus slepia po kategoriškumo ir agresyvumo kauke. Kai kuriems poreikis kompensuoti savo drovumą yra toks pat stiprus, kad jie netgi tampa artistais.

Drovumą retsykiais jaučia apie 93 procentus žmonių. Apie 7 procentus gyventojų Lietuvoje yra kamuojami gana didelės žmonių baimės, kurią galima įvardyti kaip fobiją. Kai kurios gyvūnų rūšys, tarp jū ir žmonės, stengiasi žvilgsniu įbauginti. Dauguma iš mūsų bijome būti stebimi. Jei ši baimė yra nuolatinė, ji trukdo gyventi ir turi būti gydoma bei pašalinta. Liguistas drovumas gali būti paveldėtas (tėvų auklėjimas). Jeigu tėvai mažą berniuką vaikystėje vertė būti socialinėse situacijose kuo kuklesniu ir drovesniu iš tokio „pacano“ Alfa Karys neišaugs. Todėl tokiam užaugusiam berniukui reikia pakeisti mąstymą apie save ir bendravimą su žmonėmis.

Reiškinys, kai žmogus bijo žmonių žmonių, šiais laikais turi puikias sąlygas plisti, nes žmonės vis labiau bendrauja facebook`u, pažinčių svetainėmis. Socialinės fobijos labiausiai pasireiškia baigiantis paauglystei.

Turbūt jau supykote, jog pavadinimas straipsnio yra apie autobusą ir jo variklį.. oi atsiprašau – apie autobusą ir baimę, jog užkalbinus merginą, kiti žmonės jus stebės, kritikuos ar netgi pasišaipys. Su šia baime susiduria praktiškai visi vyrai. Ne išimtis esi tu. Aš taip pat labai bijojau.

Spėk, kaip aš baimę: „užkalbinti merginą, kai kiti žmonės į mane žiūri“ įveikiau?

Aš tau atskleisiu patį papraščiausią Alfa būdą: AŠ TIESIOG ĖJAU Į PRAKTIKĄ.

–          „Labas, iki kurios stotelės važiuoji?“ – paklausdavau merginos priėjęs autobuse prie jos

–          „Labas, iki klinikų“ – šypsena atsakydavo panelė.

–          „Susipažinkime, aš Airinas“ – paduodavau ranką ir susipažindavau.

Pagalvok mano, kolega, apie ką kalbėsi su mergina. Čia tikrai yra paprasta J. Merginos laukia kol jas užkalbins. Jos net kartais žvilgsniu visą tave nužiūri ir mintimis sako: „oho, koks eržilas..mmm“.. Seni, varyk, tai tavo galimybė!!! Tau gali padėti mano knyga: „Kaip suvilioti moterį. Teisingas Vyro Mąstymas“…, kurioje bus krūva užkalbinimo pavyzdžių, pokalbio tęsimų ir merginos sudominimų, kurie tau padės atskleisti tavyje tūnantį JAUTĮ.

Baisiausia yra įveikti baimę prieiti, o poto kaip Dievas duos (sako mano močiūtė – Alfa Patelė). Pajuokavau žinoma čia, bet močiutė buvo teisi. Jeigu priėjęs autobuse prie merginos bijai, jog šalia jos stovi žmonis ir girdi ką jūs kalbate, nusivesk ją į autobuso galą:

–          „Einame tenais, daugiau vietos, čia nepatogu..“ Ir svarbiausia nelauk kol ji sutiks ir pasakys:

–          „Gerai einame.. tu toks tikras vyras“ – tokie žodžiai tik filmose. Čia reikalinga neperduoti jai kontrolės ir nelaukti iš jos lūpų sutikimo, o tiesiog vestis ją į tą autobuso galą.

Rekomenduojama Mantra: geriems berniukas dangus, blogiems – viskas.

PRIE MOTERŲ REIKIA BŪTI KIEK ĮMANOMA NAGLESNIU. Tokiu būdu išsiskirsi iš visų vyrų ir pasiimsi tai ko nori, o kiti žmonės esantys autobuse bijos tau ir ką pasakyti, nes prieš savo akis matys TIKRĄ   ALFA   VILKĄ.

Tavo kompanijonas,

Šokėjas

Patarimai

2 komentarai

 1. Edvinas:

  Bet žvelgiant iš merginos pusės tai irgi daug šansų, kad tokioj aplinkoj kur visi aplink sėdi ir nori nenori girdi ir dar iš smalsumo stebi kaip ten tas alfa priėjęs bando ją suviliot, kažin ar ji bus atsipalaidavusi, linkusi į pažintį.
  Ir šiaip būna tokių situacijų, kad tu jos kitur persėst nenusivesi, nes visur užimta, o ir pats šalia neatsisėsi, nes ji jau sėdi šalia kažkokio kito žmogaus.
  Troleibusų aplinka man tikrai nėra maloniausia pradėti pažintį, nes čia visi sėdi įsitempę, susikaustę ir surūgę. Autobuse geriau vien dėl to, kad ten daugiau decibelų, ypač gale senuose autuose, nes aš visiškai tylios aplinkos negaliu pakęst. 😀
  Tikriausiai parašiau čia kaip koks beta, bet susipažint parke, mieste man visada fainiau.

 2. Senbuvis:

  Puikus straipsnis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį