Skype
Būkime vyrai, o ne makaronų kabintojai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Būkime vyrai, o ne makaronų kabintojai

Pažintis su Gintare dar labiau patvirtino, tai ką sau buvau įkalęs į galvą. Mano smegenyse buvo užfiksuota, kad visų pirmą reikia turėti gerą kūno kalbą, o poto tik skambiuosius „makaronų kabinimo“ žodelius.

Tuo neabejojau, kai visą tai išgirdau iš dailia figūra nuaugusios tamsiai geltonų plaukų lietuvaitės. Gintarės paklausus, kokias vyrai daro dažniausiai klaidas prieidami prie tavęs, ši atsakė: „mane atbaido labiausiai nuo tokių vyrų, kurie priėję bijo, jaudinasi“ Vyro baimę išduoda  jo kūno kalba (kūno judesiai ir balso tonas). Gintarė sakė, „gali jis pasakyti nerealų teiginį ar komplimentą kažkokį, bet jei jausiu kad jis jaučia baimę šalia manęs, stengsiuosi nuo jo pasišalinti“.

Taigi, ką reikia klausti, kad atrodytum vyriškai? Klausti nieko nereikia. Priėjus reikia parodyti, tai ko nori iš merginos. Eidami prie merginos mes norime su ja susipažinti. Metas tai parodyti!

Priėjęs drąsiai ir užtikrintai pasakyk jai „labas, susipažinkime, aš Tomas“. Eidamas įsivaizduok, kad esi liūtas karalius ir eini link mažytės panteros. Nedvejok, nelauk iš merginos kažkokių ženklų ar šilto priėmimo. Daryk tai, ką nori daryti su ja!

Nori apsikeisti su ja kontaktais. Taip ir sakyk! “aš noriu apsikeisti su tavimi kontaktais“ daryk užtikrintai neabejodamas. Ištiesk drąsiai jai savo telefoną. Šiai pajutus, kad šalia vyras, žinantis ką daro ir ko nori, rankos pačios užrašys telefono numerį.

Didžiausias vyrų priešas yra baimė. Baimė juos stabdo daryti, tai ką jie nori su mergina. Taip išgaruoja jų vyriškumas. Negalėdami pasakyti tai ko nori iš merginos, šie pradeda kabinti makaronus. Deja makaronai greitai prisvyla ir juos tenka kepti vis iš naujo. Būkime vyrai, o ne makaronų kabintojai

Šokėjas

Kūno kalba, Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį