Skype
Darius - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Darius

Darius – „Sėkmė Internete” mokinys, pasidarė profesionalias nuotraukas ir išmoko Alfa Vyro komunikavimo internete ir nesunkiai po 2-4 laiškų internete gavo patinkančių merginų telefono numerius.

Dariaus žodis:

Sveiki visi Alfa patinai ir trokštantys jais tapti. Nedaugžodžiaudamas noriu pasigirti, kad ką tik pas šaunųjį Šokėją išklausiau vienos iš jo mokymų programos „Sėkmė internete“ seminarus ir situacija kardinaliai pasikeitė.

Anksčiau, kaip ir daugelis vyrų su moterimis internete kontakduodavau  nepakankamai efektyviai, prarasdavau jų susidomėjimą. Nors pasitaikydavo ir išimčių, tačiau tvirtai nusprendžiau, kad atėjo laikas situaciją pasukti į šviesiąją pusę. Taigi net nedvejojęs ryžausi mokymams, beto buvo labai jau smalsu sužinoti kaip gi čia viskas vyksta.

Ir štai netrukus mudu su Šokėjumi jau „čiulbėjome“ socialinės programos Skype pagalba susikūrę video konferenciją. Seminarai buvo labai įdomūs, kiekviena minutė kupina geros nuotaikos, patarimų kaip elgtis įvairiose situacijose į kurias mes papuolame bendraudami su dailiąją lytimi interneto erdvėje. Po šių mokymų aš supratau, kaip veikia Alfa vyro komunikacija su moterimis socialinėse erdvėse.

Savo žinias spėjau išbandyti praktiškai ir galiu pasakyti, kad mergina pati manęs net neprašyta davė man savo telefono numerį po keletos tikrai neilgų susirašinėjimų.

Taigi vyrai, nesnauskite nes laikas bėga ir tik nuo jūsų priklauso kaip jį išnaudosite

 

DVD „KAIP PAKABINTI MERGINĄ INTERNETE”

Mokiniai

1 komentaras

 1. O aš matau stiprių pliusų internetinėse:

  Vienoje vietoje tūkstantis laisvų merginų su vienu tikslu: antrąją pusę surasti.

  Vienu metu gali komunikuoti, kad ir su penkiomis moterimis

  Jeigu neturi laiko išeiti į gatvę, dirbi ofise, esi užsiėmęs – tai vienas geriausių būdų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį