Skype
Dažnos Beta Vyrų klaidos klubuose - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Dažnos Beta Vyrų klaidos klubuose


Labas. Kaip žinote, aš esu naktinio gyvenimo mėgėjas. Vaikštau į klubus beveik kiekvieną vakarą. Matau daug žmonių, taip pat sėkmingų ir nesėkmingų vaikinų. Noriu šiame straipsnyje aptarti didžiausias vaikinų klaidas klubuose.

Apie stilių…

Dažnai vaikinai ateina į klubą prastai apsirengę. Toks jausmas, kad jie išėjo į kiemą su draugais pažaisti futbolą. Prasti drabužiai, spalvos nesiderina, nešvarūs batai. Supraskime, kad klubai – tai vieta, kur žmonės ateina gerai praleisti laiką. Jie nori matyti ryškias spalvas, (adekvačiai ryškias 🙂 ) kurios patrauks akį. Taip pat, geras variantas užsidėti kostiumą. Su kostiumu vyras atrodo subrendęs, turintis gerą socialinę padėtį ir turiningą gyvenimą.

Trumpai tariant. Apranga turi būti: Švari (batai ypač) ir tvarkinga. Spalvos turi gražiai derintis tarpusavy. Kuo oficialesnė apranga, tuo vyriškiau jūs atrodote.

Kaip parašiau aukščiau, klubai – tai linksmybių vieta. Žmonės ten švenčia savo gimtadienius, mergvakarius, bernvakarius, kai kurie ateina surasti savo antrąją pusę. Pagalvokime, kaip tokiame fone atrodo vaikinas, kuris nesilinksmina ir žiuri į vieną tašką. Teisingai, labai nepatraukliai. Paprastas dalykas, jeigu einame į klubą, palikime visas problemas už pečių. Mes lyg patenkame į kitą pasaulį, kur veikia kiti dėsniai. Iš savo patirties galiu papasakoti, kad neseniai aš turėjau tikrai sunkią dieną.. Pusantros paros nemiegojęs, buvau visą dieną ant kojų. Vakare pasijautė stiprus nuovargis, pyktis ir noras eiti miegoti. Turėjau per daug įvykių per parą ir sunku buvo morališkai. Suradau stiprybės savyje padaryti eksperimentą, nueiti į klubą ir pabandyti „prasilaužti“ pro visą negatyvą. Aš pasakiau sau „ok seny, tik dešimt minučių klube, jeigu nieko neišeis – iš karto namo. Niekas tavęs nelaikys“. Užėjęs į klubą pasitempiau, nusišypsojau ir pradėjau stebėti savo kvėpavimą, kad atsipalaiduočiau. Nuėjau kalbinti merginas. Pradžioje buvo sunku bendrauti pozityviai. Bet po truputį pajaučiau, kad mano nuotaika pasitaiso. Galiausiai, kai pradėjau šokti, (kitaip sakant linksmintis) „grįžau“ ir turėjau neblogą vakarą.

Kitaip sakant, kiekvieną kartą, kai norėsi klube žiūrėti į vieną tašką, mąstyti apie fizikos teorijas ir tt. Prisimink, kad tu atėjai čia linksmintis. Pabandyk pakalbinti ką nors ložėje arba rūkykloje. Tiesiog natūraliai pabendrauk, pabandyk pažinti žmones. O jeigu neišeis, pabandyk dar kartą. Nieko neprarasi.

Dauguma vaikinų nedrįsta kalbinti šokančią merginą klube. Jie įžengia į panelių ratuką ir bando atkreipti į save dėmesį. Ir jie tikrai atkreipia… Negatyvų dėmesį. Jeigu jau išdrįsai šokti merginų ratuke, tai ir pakalbink tau patinkančia panelę. Tu daug geriau atrodysi jeigu kažką kalbinsi, nei tiesiog šokdamas ratuke. Taip, tai reikalauja drąsos, bet tu dėl to ir atėjai į klubą. Pabendrauti, pasikrauti ir linksmai praleisti laiką.

Vyrai, nedarykite paprastų tipiškų klaidų. Jos stipriai mažina jūsų vertę klube. Alfa Vyras visada turės savo vertę, bus atsipalaidavęs, jausis patogiai bet kokioje aplinkoje, ar tai bus baras, ar klubas. Jis gerai leis laiką, o kai jam linksma, jis tampa patrauklus kitiems žmonėms lyg magnetas. Ir taip, jis gerai atrodys bei vilkės gražius drabužius.

A1

Patarimai, Straipsniai

4 komentarai

 1. Vilius:

  Puikus straipsinis, 🙂 norėčiau ,kad būtų daugiau apie tinkamą elgesį klube 🙂

 2. Aurimas:

  Pritariu, geri pastebėjimai. Reiks pasitempti 🙂

 3. vytas87:

  Geras sitas smotas,bet nu blyn mazai !! Truputi daugiau noretus 🙂

 4. jooo:

  pievas tu sitam visam puslapi rasai, cia tie tavo patarimai nebent maziem vaikam gali but reikalingi, atsirado donzuanas:D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį