Skype
Didžiausias vyriškumo priešas: baimė tobulėti - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Didžiausias vyriškumo priešas: baimė tobulėti

looking-for-perfect-manSveiki, vyrai, būsimieji ir esantys Alfa vyrai, po Alfa vyras mokymo mano gyvenimas keitėsi, kaip ir prie kitų nujų permainų:). Asmeninis mastymas tampa kitoks, stiprėja pasitikėjimas savimi, jautiesi gyvesnis, tuo galėčiau palyginti su ekologiškais maisto produktais, kurie yra sveikesni ir naudingesni žmogaus orgazimui. Taip pat ir Alfa savybės padeda visame gyvenime, jai išmokai būt tokiu vyrišku, dar nereiškia kad tokiu ir liksi ir savaime tobulėsi reikia viską puoselėt ir pačiam to norėt, kol pasijusi laisvas kaip paukštis, stiprus kaip liūtas, bent mano tokia nuomonė :), o žmogus kiekvienas skirtingai kopia į savo gyvenimo viršūnes.

Aplamai man patiko mokytis su Šokėju, jis paprastai moka pažvelgti į sunkumus, ir taip mokytis to paprastumo gyvenimo ir vyriškumo Everestuose. Po šių mokymų jučiasi stipresnė valia kitaip supranti moteris ir moki kitu kampu bendrauti su dailiąja lytimi :). Man patinka merginos nors sudėtingai paslaptingos atrodo, bet jos suteikia daugiau laimės nei koks materialus daigtas :), gerbkime ir mylėkime moteris. Ar tu gerbi jas, ar tu myli jas ?! Aš drąsiai galiu atsakyti TAIP.

Kai mūsų toks trumpas gyvenimas stengiuosiu džiaugtis ir atrodyti kuo nuostabesniu, paprastesniu, rūpestingesniu ir tokiu, šiek tiek paslaptingu blogiuku, kuris suteikia merginai traukos ir nori būti tik su juo o ne su betkuo :), didžiausias vyriškumo priešas: baimė tobulėti, ką pagalvos kiti apie tave, ką tu darai ? aš turiu paprastą atsakymą visada galvok apie svajones ir nebėg nuojų jos verčia tave judėti į priekį. Neseniai pradėjau mokytis SALSA pas Šokėją ir man tokie šokiai patinka, šokiai leidžiai atsipalaiduoti ir viską pamiršti suteikia energijos ir dar didesnio laisvės jausmo, pasitikėjimo. Gerai mokantis šokti vyras visada turės didelių pliusų, ir dar tai labai vertina merginos, jos jaučia didžiausią aistrą mokančiam gerai judėti šokių aikštelėje, kadangi dauguma merginų visada mėgo ir mėgs šokius.

Kaip bebūtų keista, as visom savo mintim ir širdimi buvau apie viską šita prieš, bet Alfa vyriškumo mokymai ir SALSA isileidęs į savo gyvenimą nesigailiu, tik gailiuos kad anksčiau nepradėjau, bet geriau vėliau nei niekada, kol jauni ir galingi esame vyrai galime daug pasiekti.

Esu pastebėjęs kad labiausiai gerbian Tik ALFA vyras ALFA vyrus, aš tokius labai vertinu žmones, žmones kurie noriai padeda visa širdimi, tokius vyrus ir tokias moteris, džiugu kad yra gerų žmonių.

Su pagarba ŠOKĖJO mokymams, AlFA VYRAMS, MERGINOMS, PANELĖMS, MOTERIMS

Vidas

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį