Skype
Donatas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Donatas

Alfa Vyras su moterimis turi kalbėtis apie jį jaudinančius dalykus ir neleisti moters realybei užgožti jo” – Donatas.
Donatas į mokymus atvyko vedamas minties, jog susipažinti su moterimi gatvėje yra paprasta. Vyras norėjo įsitikinti ir sugriauti savo senus nusistovėjusius ir rezultatų neduodančius stereotipus.Donatas buvo atvykęs į nemokamą konsultaciją, kurios metu išsiaiškinome to ko reikia vyrui. Po pirmosios pamokos Donatas išėjo pakelta galva 🙂

 

Mokiniai

2 komentarai

 1. Dovilė:

  Pasakysiu savo nuomonę. Man asmeniškai nėra patrauklu, kai vyras, kuris jau gimdamas tarsi gauna ta vyro statusą, mokosi kaip elgtis vyriškai, kaip tapti patraukliu vyru. Nuo kada yra kuriamos taisyklės kaip tokiu tapti, kaip pritraukti merginas? Tikras vyras ir yra tikras vyras, kuriuo gimsta. Manes nežavi tokie vaikinai, kurie bendravimo mokosi, kai jis jau turi būti įgimtas. O be to, juk nesvarbu ar tu moki prieiti ir užkalbinti mergina, nes net ir tai padaręs tu gali gauti neigiamą atsakymą, nes esi tiesiog nepatrauklus. Moki užkalbinti, bet nemoki žavėti, kam tai…?

 2. Dina:

  Kiekvienas vyras turi įgimto patrauklumo, bet jį reikia pažadinti. Kvailas požiūris, kad nežavi vaikinai, kurie mokosi bendravimo, nes jis, ale turi būti įgimtas. Yra posakis NIEKADA NEVĖLU. Padrąsinimai padeda. O su tuo sakiniu ,,Moki užkalbinti, bet nemoki žavėti, kam tai…?” sutinku. Visiems reikia nusiteikti, kad išmokęs bendrauti, visų tu vistiek neturėsi, visos neduos tau tel.nr. Ir tai yra normalu. Vieniems idealus, kitiems net negražus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį