Skype
Drovumas – slopintuvas Alfa Vyrui - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Drovumas – slopintuvas Alfa Vyrui

Tai turbūt pats didžiausias slopintuvas, kuris tik gali limituoti vyro elgesį. Drovumas visiškai neįsirašo tarp Alfa Vyro savybių.

Kas yra drovumas?

Tai yra kvaila baimė žmogaus, kuris jaučiasi nesaugus tam tikroje situacijoje. Tai yra tos susiklosčiusios situacijos pasėkmė – vyro drovumas. Vyro neryžtingumas pasielgti, taip kaip jis iš tikrųjų jautė viduje galėsęs pasielgti, bet..

Dauguma tėvų, ypač mamų, taip pat  filmų ir kitų šaltinių teigia, jog drovumas yra gražus, nuostabus dalykas, gera savybė augančiame mažame berniuke, bet tai nėra. Drovumas yra toks dalykas, kuris pastums berniuką, vėliau paauglį, o poto vyrą į zoną – silpni ir ištižę vyrai, kurie moterims daugiausia tampa tik draugai. Irnetgi visam gyvenimui. Taip į jį žiūrės ne tik moterys, bet ir kiti vyrai, visi aplinkiniai.

Skaudu ir sunku patikėti?, kai ši tiek metų buvo aiškinama, jog drovumas žmogų puošia. Aš noriu išmesti iš tavo galvos bet kokią pasaulėžiūroje tupinčią nesąmonę, kuri sako, jog drovumas yra patrauklus moterims. Tai nėra, ir niekada nebus, nesvarbu net ir tai kad iš pačių moterų girdėjai šią nesąmonę.

Nežinau, kaip prasidėjo ir iš kur atsirado šis kvailas požiūris, bet tai absoliučiai neduoda gyvenime pasisekimo, ne tik tarp moterų, bet ir karjeroje. Drovumas blokuoja vyro vyrišką stiprybę ir pyktį, susikaupusį testosterono kiekį parodyti. Kai kurios moterys „pasirašo“ su šiais drovuoliais draugystei, tačiau pačioje draugystėje tos pačios moterys vaidina santykiuose vyro vaidmenį. Kaip yra sakoma – vyras po padu J.

Alfa Vyrui turi pakankamo pasitikėjimo savimi, jog pasiimtų iš gyvenimo viską ką tik nori. Drovumas nėra Alfa Vyro savybė.

Šokėjas

Patrauklumas

4 komentarai

 1. Mindaugas:

  taiop seni.. druvumas= kuklumas=kalte=baime=drovumas oplia! bet balansas reikalingas.. vietom reik pasikuklint ;dd

 2. kiškis bailys:

  Būtų labai šaunu jei parašytum savo patarimų kaip įveikti labai stiprų drovumą ir nepasitikėjimą savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį