Skype
Dvi merginos norėjo santykių su manimi - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Dvi merginos norėjo santykių su manimi

Dvi merginos norėjo santykių su manimi

Aš dirbau kavinėje barmenu, kur irgi dirbo daug merginų. Tai man padėjo būti su merginomis darbo metu ir leisti laiką su jomis. Pradžioje turėjau vidinę svajonę, kad su Sara draugauciau, kai ji tapo nauja darbuotoja.

Dvi merginos norėjo santykių su manimi Monia

Kita mergina Monia, pirmą kartą kai ji mane pamatė, supratau kad as jai labai patikau. Aš galėjau tai matyti iš jos akių, taip kaip ji ziurejo į mane. Jos abi dirbo penkias dienas per savaite. Šioje įmonėje aš jau dirbau maždaug trejus metus kelias dienas i savaite. Manau, kad apskritai „Alfa Man“ mokymai padėjo man pasiekti kad dvi merginos norėtų su manimi užmegzti rimtus santykius ir gauti viena kvietimą į pasimatyma iš vienos merginos.

Be to, manau, kad tai taip pat padėjo man tai pasiekti įskaitant nuolatinę kūno kalbos priežiūrą, skaidrią odą, tvarkingumą ir pastangas pristatyti save be neigiamumo. Kai pirmą kartą išgirdau kvietimą į pasimatymą, galvojau, kad tai pokštas ir nepriėmiau to rimtai, tiesiog nelabai svarbios kalbos.

Sara taip pat pasakydavo komplimentus apie mane kitiems žmonėmis, kai aš nedirbdavau ir nebūdavau salia, o aš tai girdėjau iš kitų žmonių kai atvykdavau į darbą. Vienas iš jų buvo kas esu itin geras vaikinas, kuris šiais laikais yra labai retas reiškinys ir ji ieškojo šio tipo antros puses. Po savaites ji mane įsitikino, kad kvietimas yra rimtas, ir aš tai suprantu, kai pasake žiuredama į akis.

Visa tai vystėsi palaipsniui, lyg nuo nieko iki pasakojimo pabaigos užtruko apie tris mėnesius darbo kartu, kalbėjimo, flirto ir didėjančio patrauklumo. Kalbėti su Sara man buvo lengviau nei su kitomis merginomis tokiomis temomis kaip kryžiuko ir nuliuko žaidimas, palaikymas darbo vietoje psichologiskai ir visa kas susiję su mumis. Kita mergina Monia mėgino praleisti papildomą laiką priešais mane pasipuosus ir pasidazius.

Ji vaikščiodavo norejo patraukti mano dėmesį, pavyzdžiui, kai baigė pamainą ji butent praeidavo priešais mane, o ne nešė uždirbtus pinigus iš kiosko į kitą didelę parduotuvę kad jos nematyčiau. Ji man komplimentavo, kad man patiko, nes aš natūralus vaikinas. Vieną kartą ji man pasakė, kad butu mano mergina, nes manau, kad ji yra pati gražiausia mergina, kokią tik mačiau savo gyvenime.

Aš sužinojau ir ką tik patvirtinau kad merginoms daug labiau patinka vaikinai, turintys daugiau galios nei ju. Be to, jaučiau, kad ji nori palaikyti poros santykius su manimi dėl to, kaip ji kalbėjo. Jei aš tikrai turečiau nuspręsti, kurią merginą pasirinkti, man tai labai sunkus pasirinkimas, nes Sara ir Monia yra labai panašios.

Tačiau buvo viena salyga, kad viena  iš ju taptų mano mergina, turejau nuo barmeno priimti paaukštinimą, kurį turėjau, galimybę eiti į vadovo padėjėjo pareigas penkias dienas per savaite, nes tada aš galėčiau geriau pasirūpinti ja. To nenorėjau imtis, nes studijuodamas universitete norėčiau jį baigti.

Tuo pačiu metu buvo ir kita mergina, todėl varžėsi tos dvi merginos, kuri yra labiau verta manes. Sara karta supyko kad pradėjau šiek tiek flirtuoti su kliente, kai išgirdo vieną merginą sakant man “Ačiū meile“, kai aš jai gėriau padaviau pagaminta gerima.

Abi merginos buvo mano skonio. Vienas pranašumas buvo pradžioje, negalėjau patikėti, kad galeciau su jomiş draugauti , nes galvojau, kad jos yra per auksto legio man, tačiau laikui bėgant tai pasikeitė ir padėjo man sustiprinti pasitikėjimą savimi. Aš pradėjau tikėti, kad galiu daug pasiekti gyvenime, jei idesiu daug pastangų.

Pagarbiai,

Patrauklusvyras.lt mokinys M. S.

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį