Skype
Ėjau pasivaikščioti ir netikėtai atėjo mergina dėvinti mini sijonėlį į stotelę - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ėjau pasivaikščioti ir netikėtai atėjo mergina dėvinti mini sijonėlį į stotelę

Pavalgiau, išėjau prasieiti. Po to dar įlipau į autobusą, pavažiavau toliau, išlipau ir pradėjau eiti. Nuėjau iki tokios stotelės. Einu link jos ir netikėtai prieš mano akis išdygsta nuotraukoje apačioje esanti panelė. Ir jinai ėjo tokia energija į mane, kad norėjo jog ją užkalbinčiau. Ta prasme ji pristabdė ėjimą ir praeidama pro mane irgi taip sutriko, sulėtėjo.

Aš ją užkalbinau ir iš karto iš jos jautėsi toks noras bendrauti ir gera nuotaika. Taip pat jautėsi, kad jos hormonai yra pakilę ir pats noras vaikinui pakilęs. Pasirodo ji važiavo į grožio saloną ir tenais užtruks 2 valandas.

Pabendravę apsikeitėme telefono numeriais ir po to aš jai paskabinau. Nuotraukoje apačioje gali matyti, kaip jos kūno kalba reaguoja į mano bendravimą, viliojimą

Panelė pasisuko į mane pilnu kūnu ir susidomėjusi klausėsi

O štai nuotraukoje apačioje gali matyti, kaip jau ji yra pasiruošusi su manimi judėti į kitą vietą

Turiu vaizdo įrašą, kurį pamatęs, pamatysi kaip galima pradėti pokalbį su visiškai nepažįstama mergina ir kaip ją sudominti, suvilioti tą pačią dieną ir pasimylėti. Pamatysi vaizdo įraše kaip su ja pasimyliu. Taip pat jeigu nori tai išmokti, aš turiu pamatyti tave iš šono ir tada pasakysiu kur klaidos ir kas neveikia, dėl ko tu negauni rezultatų. Jeigu nori pamatyti šį vaizdo įrašą ir/arba susisiekti dėl mokymų, susisiek su mumis per kontaktai.

Patrauklusvyras.lt

Mergina stotelėje, mini sijonas, sijonukas, kaip užkalbinti, kaip įveikti baimę prieiti, kaip pradėti pokalbį, kaip suvilioti tą pačią dieną, kaip pasimylėti, kaip gauti sekso, draugystė, artimas ryšys, grožio salonas, susitikimas tą pačią dieną

Kūno kalba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį