Skype
Alfa Vyro emocijų valdymas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Alfa Vyro emocijų valdymas

Viena iš svarbiausių Alfa Vyro elgesio dalių – tai yra emocijų kontroliavimas. Mes visi žmonės esame emocijų vergai. Moterys daug labiau. Šios socialinės būtybės pasaulį pažįsta per emocijas, vyrai per logiką ir taisykles.

Taigi vyrai ir moterys šiuo aspektu ir skiriasi. Būtent moterys bendraudamos su vyrais įgauna emocinį stabilumą. Bet visų pirma, vyras turi būti emociškai stabilus ir mokėti kontroliuoti savo emocijas.

Beta vaikinai sulaukę nuo merginos, jog jų santykiai nevykę ir kažkas yra blogai, šie labai stipriai tai priima, kad kažką negerai padarė. Nereikia savęs kaltinti, jeigu tam nėra argumentų ir logiškų pateisinamų priežasčių. Reikia žinoti tokį dalyką, jog mes esame žmonės linkę viską idealizuoti pagerinti. Todėl niekada niekada moteris nejaus, jog jos santykiai idealūs. Ji ieškos, stengsis kažką pakeisti ir „bumbės“.

Moteris padaro daug išvadų, kai pamato, kaip tu reaguoji į jos pasakymus ir kaip tu kontroliuoji savo emocijas. Dažniausiai, jeigu mergina būna vaikiška, ji ieškos vyresnio vyro, kuris nebūtų toks vaikiškas ir turėtų didesnį emocinį subrendimą, nei jo bendraamžiai. Štai kodėl didžioji dalis moterų „kabinasi ant vyresnių“.

Emocinis subrendimas susideda iš 4 dalių:

  1. Savęs kontroliavimas/ disciplina
  2. Pasitikėjimas savimi
  3. Pastovumas
  4. Nepriklausomumas

Dabar apie emocijas:

Pyktis: tai yra viena svarbiausių emocijų, kurią reikia suprasti ir kontroliuoti. Jeigu nesuprasi iš ko kyla pyktis – nemokėsi kontroliuoti to. Dėl to, kad pyktis tai nėra pirminė emocija. Pyktį kažkas sukėlė. Kitais žodžiais tariant, tu prieš tai jautei kitą emociją, o dabar jauti pyktį. Todėl visada riekia stengtis ieškoti kas sukėlė pyktį.

Taigi, kai moteris pasako, kad yra pikta arba elgiasi piktai, reikia ne pykti ant jos, nestoti prieš tą pyktį, bet visu pajėgumu stengtis ieškoti kas sukėlė tą pyktį. Visada stenkis identifikuoti pykčio šaltinį.

Depresija: depresija yra taip pat antroji emocija (kaip ir pykčio atveju). Prieš tai tu jutai kitą emociją, dabar – depresiją. Reikia vėl ieškoti iš kur kyla depresiją. Dažniausiai iš neveikimo, tinginystės arba nepildymo kažkurios gyvenimo taurės (santykių, karjeros, sveikatos ar asmeninio tobulėjimo).

Jeigu moteris yra depresuota, jokiais būdais nereikia stengtis aiškintis kodėl ta depresija kilo. Depresuotam žmogui yra sunku logiškai paaiškinti, kodėl kilo ta depresija. Tokiu atveju geriausia paimti merginą ir paveikti kažką linksmo – paprasto, kad atgrasinti merginos mintis nuo depresijos.

Kai tai padarysi, žmogus atsipalaiduoja ir poto yra linkęs papasakoti, kodėl taip jautėsi.

Įspėjimas: kai moteris depresuota arba nervuota, ji tau pasakys tūkstančius dalykų, kurie tau bus kaip peiliai į širdį: „aš išeisiu iš darbo“ ; „skiriamės“ ; „nekenčiu savo gyvenimo“ ; „nenoriu čia būti“; „noriu išeiti iš šio darbo“ . Tavo darbas, kaip Alfa Vyro – klausytis ramiai ir svarbiausiai REAGUOTI į tai ramiai. Audra praeis.. Kitą dieną ji tavęs atsiprašys ir dar pagirs tave, kad tu šaunus.

Pavydas: Mes jaučiame pavydą, kai kažkas grasinasi į mūsų partnerę, pažeidžia partnerės saugumą. Jaučiame, kad galime ją prarasti. Reikia žinoti, jog pavydas ateina iš nepasitikėjimo savimi. Turi būti sveikas pavydas. Tu turi pasitikėti savimi, jausti savo vertę ir leisti jai su kitais pasikalbėti (pasitikėti ja). Bet kai matai, kad anas bachūras, žinodamas, jog ji tavo mergina, vis tiek prie jos lenda ir gan agresyviai, tada prieik apsikabink ją, – parodyk – „ji tavo“. Jei jis toliau lenda, metas parodyti ką išmokai per Tailando boksą. Be THE ANIMAL! ALPHA! KING!

Įsijautimas į jos išgyvenimus, skausmą: Jeigu matai, jog moteris išgyvena skausmą, reikia stengtis pačiam įsijausti į ją iš savo asmeninės patirties. Kuo geriau sugebėsi pajusti ką jaučia moteris, tuo greičiau ir efektyviau galėsi suprasti ją ir padėti jai rasti sprendimą. Niekada neatstumk, niekada neteisk, niekada nežemink, niekada nenuvertink, ar ignoruok jos jausmus. Tiesiog priimk, jog jos jausmai yra susiję su jos nuotaiką, o nuotaika visada keičiasi. Vadinasi ir jausmai jos greitai pasikeis.

Baimė: Baimę mes jaučiame, kai mūsų organizmas nori mus apsaugoti. Vienose situacijose baimė yra gerai – tai tave gali apsaugoti, bet kitose – tave sužlugdyti. Tarkime situacija: prieiti ir užkalbinti merginą. Jeigu čia baimė bus didžiulė, tu tiesiog neprieisi ir baimė tave sužlugdys. Todėl visada reikia galvoti apie pasekmės, kas gali nutikti. Jeigu prieisi ir mandagiai susipažinsi, tai ji tau tuo pačiu atsakys. Kai išsiaiškini pasekmės ir įvertini kas gali nutikti blogiausio – baimė dingsta.

Kaltumas (jautiesi kaltas): kaltės jausmas yra tavo reakcija į tavo peržengtus asmeninius standartus. Tu jautiesi, kad sulaužei kažkokią savo taisyklę, kurios turėjai laikytis. Visų pirma, išmok sau atleisti. Kaip moteris jaučia kaltės jausmą (graužatį), ji elgiasi keistai (atrodytų visiškai nesusija su situacija). Moteris yra vedama savo emocijų.

Iš kitos pusės žmogus, nenorėdamas turėti kaltės jausmo turi savo standartus, kurių nenori sulaužyti. Taip disciplinuoji save. Tačiau, jeigu nuo pat vaikystės berniukui buvo kalta elkis su mergaitėmis gražiai, taip kaip jos nori ir jis tada būna įpratęs elgtis gražiai – tai yra tapę jo standartu. Ką jis daro? Nenori to sulaužyti, kas pasekoje išvysto problemą – nelaimingus santykius su merginomis.

Kai moteris jaučia kaltės jausmą, jog pasimylėjo per anksti su vaikinu – dažniausiai yra linkusi nutraukti bendravimą, kad nejaustų šio jausmo.

Džiaugsmas/laimė: Džiaugsmas yra natūrali būsena žmonėms. Nelaimingi žmonės būna todėl, jog jie jaučia kitą emociją, kuri blokuoja džiaugsmą.

Svarbiausias dalykas, kuris lemia vyro sėkmę su moterimis ir aplamai gyvenime, tai yra ne iš kokios šeimos jis kilęs, ne kaip jis atrodo, o koks jis protingas yra, bet kaip tas vyras sugeba valdyti savo ir kitų emocijas. Su moterimis tai yra svarbiausias dalykas, kadangi moterys yra valdomos emocijų.

Šokėjas


Pasitikėjimas savimi, Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį