Skype
Evoliucijos teorijos rutina - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Evoliucijos teorijos rutina

Evoliucijos teorijos rutina labai sudomina merginas. Evoliucijos teorijos rutina yra apie vyrų ir moterų bendravimo skirtumus, psichologiją. Visą šią istoriją pabandyk papasakoti merginai. Kas tai per istorija?

Evoliucijos teorija iškelia tokius klausimus, kaip: „kodėl socialiniuose moksluose yra dauguma moterų, o inžineriniuose – vyrų?, „kodėl vyrai geriau vairuoja automobilius nei moterys?“, „kodėl moterys daug geriau augina vaikus, nei vyrai?“

Į šiuos klausimus atsako evoliucijos teorija, remdamasi logika. Logika remiasi akmens amžiumi, kai žmonės nemokėjo kalbėti, gyveno gentimis trobose.

Akmens amžiuje šeimos gyveno trobose. Šalia iš šiaudų suręstos trobos šeima augino augalus ir uogas. Tuo metu, kai laukinė rinko žemės gėrybes, jos vyras, apsijuosęs žvėries kailį aplink savo pasididžiavimą, išeidavo medžioti.

Žmona stengėsi užauginti kuo didesnes uogas ir kuo greičiau jas nurinkti. Ji dailiai atsitūpusi savo darželyje uoga po uogos darbščiai dėjo į pintinę, nes vaikų alkio šauksmas jai buvo pats smailiausias vinis į krutinę.  Štai kodėl dabartyje turguose didžioji dalis prekiautojų yra moterys. Dabartyje  moterys pasižymi didesniu darbštumu.

Tuo metu, kai žmona savo pamėlynavusiais pirštų galais rinko paskutiniąsias uogas, jos vyras išėjo į kalnus parnešti šeimai mėsos. Nuogasis džiunglių herojus lauždamas medžių šakas turėjo susikonstruoti puikius ginklus. Tokius ginklus, jog vienu šūviu galėtų užmušti žvėrį.

Drožinėdamas medžio šakas, konstruodamas strėles ir lankus jis įgijo puikius konstravimo įgūdžius. Todėl dabartyje vyrai yra geresni konstruktoriai ir jų apstu techniniuose moksluose. Negalima sakyti, kad moterys visiškai nemoka konstruoti. Jos dar ir kaip tai sugeba, tačiau tokias moteris mes galime suskaičiuoti ant pirštų.

Moteris mes galime daug dažniau sutikti drabužių parduotuvėse. Šias būtybes mes sutiksime socialinėse sferose, kuriose yra reikalingi bendravimo įgūdžiai. Darželiai, mokyklos, daugumoje jų – moterys.  Moterys pasižymi geresniais įgimtais socialiniais bendravimo įgūdžiais. Jos geriau reguoja į socialines situacijas, randa sprendimą.

Tačiau moterys tuo yra linkusios manipuliuoti. Savo bendravimo įgūdžiais, kūno kalba, jos vilioja vyrus. Gatvėje paklausęs nemažai merginų,  sužinojau ir supratau, jog moterys puikiai išmano kas yra kūno kalba.

Tik 5 procentai Lietuvos vyrų teisingai suvokia kas yra kūno kalba. Likusi dalis nesuvokia kas yra vyriška kūno kalba. Laimei situacija nėra liūdna, atsakymus galime rasti ir visą to išmokti, kaip kad man pavyko.

Nors moterys turi geresnius bendravimu įgūdžius, tačiau didžioji šių dailios lyties atstovių vis dar nesugeba tiesiai pastatyti automobilio aikštelėje. Kodėl taip atsitinka?

Orientavimosi erdvėje moterų įgimti įgūdžiai yra prastesni nei vyrų. Orientavimosi įgūdžius vyrui atnešė to laukinio kelionė į kalnus. Nuėjęs šimtus mylių į kalnus, sumedžiojęs žvėrį, laukinis  turėjo kažkaip jį pargabenti namo. Kruvinomis rankomis medžiotojas užsimetė nudirtą stirną ir žengė pirmuosius žingsnius namų link.

Džiunglių herojus turėjo puikiai orientuotis erdvėje, žemėlapyje. Kalnuotos vietovės, miškai, upeliai, jam tapdavo orientavimosi objektai, vedantys jį namo. Dėka to, vyrams išsivystė geresnis erdvinis mąstymas ir suvokimas.

Štai kodėl vyrai puikiai orientuodamiesi erdvėje geba tiesiai pastatyti automobilį. Dideliais gabaritais pasižyminčia fūrą atbulomis pristumti retai kuri moteris gali. Autobusų, sunkvežimių ir kitų sunkiųjų transporto priemonių vairuotojai – dauguma vyrai.

Deja puikūs vairuotojai niekada taip puikiai nesugebės auginti vaikų. Tuo metu kai vyras išėjo į kalnus medžioti, jo žmona liko namuose ir rūpinosi vaikais. Atiduodavo paskutiniąsias uogas savo alkaniems mažyliams. Rūpestinga mama turėjo suprasti kodėl tas vaikas verkia, kodėl jam tą ir aną skauda. Dėka to moterys įgavo puikus įgūdžius suprasti ir augintį vaiką.

Auklės – vien moterys. Tokio žodžio, kaip „auklis“ apskritai nėra. Nes niekada vyrai taip nesugebės vaikais rūpintis, kaip rūpestingosios moterys.

Evoliucijos teorijai paaiškinus visas tiesas, nereiktų savęs kaltinti dėl tam tikrų dalykų. Dauguma moterų yra linkusios kompleksuoti dėl vairavimo įgūdžių. Vyrai linkę pasimesti, išgirdę, kad porai dienų reikės prižiūrėti mažą vaiką. Esame skirtingos lyties atstovai ir nereikėtų savęs kaltinti dėl to, kad to ar ano nemokam.

Visą šią rutiną, remiamą faktais, tu gali papasakoti merginai. Duodu 100 procentų, jei gebėsi puikiai papasakoti, mergina liks tavimi sužavėta.

Šokėjas

Rutinos, Straipsniai

3 komentarai

 1. Karolis:

  Labai patiko straipsnis. Išbandžiau viska kas parašyta , veikia! užkabina mergina.

 2. Aurimas:

  Geras straipsnis, dabar daug kas aiskiau. Nes juk teisingai – neklausinesi merginos pastoviai tik susipazines, reik kazkaip ir sudominti, t.y. kazka papasakoti, tik svarbiausia kaip tai ivaldyti, ta liezuvio mikluma 😀

 3. Darius:

  Tiesiog puiku. Skaitau tavo straipsnius ir džiaugiuosi, kad vis dar galima atrasti atvirumo. Taip pat šiame strapsnyje atradau, išties gerų minčių, kaip elgtis pokalbio metu. Teks pradėti mokytis to ir praktikoje 🙂

  Be to, Šokėjau, būtų įdomu paskaityti tavo biografiją, jei esi rašęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį