Skype
Galvok už save! - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Galvok už save!

Galvok už save!

Manęs klausia: „Ką tu sakai joms?“… Paprasta – sakau tai, ką galvoju. Kodėl? O kodėl gi ne? Mano geras draugas, kuris man asistuos seminaruose, susiėmęs už galvos sako: “Aš galiu pasakyti, ką ir kaip, bet ar jie turės „kiaušinių“ tai padaryti…?” Štai kur klausimas.

Labas, tu man patikai, noriu tave pažinti. (Ne? Turi draugių?)

Labai didelė problema iškyla tada, kai nustojate paisyti savęs ir imate galvoti už ją. Ji nori tvirto vyro, bet ne to, kuris per petį gali permesti, o tas kuris žino, ko nori ir VISADA daro sprendimus. Matote, jeigu galvosite už ją, Jums nieko neišeis. Moterų tokie dalykai tiesiog netraukia. Jeigu vyras net už save negalvoja, tai ką jis darys, kai ji turės vaikų su juo? Idiotizmas.

Geriausias pokalbis vyksta apie jį negalvojant. Jeigu turi pasitikėjimo savimi, vadinasi gali pasakyti ką tik nori, o tai pasako apie pasitikėjimą savimi, o kai būni savimi ir juokauti nesunku. Magiška formulė = pasitikėjimas savimi = buvimas savimi + geras humoro jausmas. Argi ne šių savybių nori moterys? Argi ne šių savybių nori vyrai? Tai universali formulė! Bet ne! – žmonėms reikia manipuliacijų!

Manipuliacijų geriausia yra mokytis iš pačių moterų. Va jos tai tikrai tą išmano! Aš čia visai švelniai, merginos moka pamirksėti, o kai tai neveikia ima liesti, o kai tai neveikia – bučiuoti bando, o toliau ir nebetęsiu. Ar tai ne manipuliacijos? Moterys nėra mielos Jums. Jūs galvojate, kad jos yra geros, bet jos nėra. Cha! Sekantis tai kozirinis. Gal Jūs manote, kad visos „tokios“, bet ši viena tikrai ne?

Dažnai gaunu įvairiausių laiškų, kad ne visos moterys vienodos ir panašiai, bet patikėkite… Žmonės turi daug daugiau panašumų, negu skirtumų. Antraip galėčiau trinti savo paistalus ir nekvaršinti Jums galvos. Manote, kad Jūs joms rūpite? Turiu žinių, išskyrus Jus ir (gal) Jūsų tėvus, Jūs niekam nerūpite. Jeigu dabar uždirbate X sumą pinigų ir susitinkate su pažįstamais…, ką jie Jums sako? „Kaip sekasi?“! Jeigu Jūs juos sutiktumėte po 5 metų ir uždirbtumėte tuo metu šimtą kartų daugiau. Kaip manote, ko jie paklaustų? To paties! Rūpinkitės savimi, jeigu to nedarysite, niekas už Jus to nedarys.

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį