Skype
Merginos kabinimas gatvėje ir klube - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Merginos kabinimas gatvėje ir klube

Sveiki, visi gerbiamieji, skaitantys šį mano straipsnį. Jame jums noriu papasakoti, kaip mano asmenine nuomone skiriasi kabinimas klube ir gatvėje.

Kur iš tikrųjų geriau kabinti merginą? Straipsnyje apžvelgsiu pliusus ir minusus, padiskutuosiu  kaip geriau kabinti,  vienam ar su draugais ? Taigi pradėkime.

Kabinimas gatvėje, jo palyginimas su kabinimu klube

Kai tu prieini prie merginos gatvėje, jos visas dėmesys iš karto būna sutelktas į tave. Tai pirmasis pliusas. Pagalvok, kai prieini prie merginos klube, ją blaško kiti žmonės. „tau ranką ištiesia jos mielosios draugės”, o ką jau kalbėti apie žavų koncertuotoją ar didžėjų.

Daug lengviau yra kontroliuoti jos energiją. Kaip tai suprasti ? Tarkime klube ar koncerte merginos energiją ir nuotaiką kontroliuoją didžėjus arba koncertuotojas, o gatvėje, jos nuotaiką ir energiją kontroliuoji tu.

Dauguma mūsų ir kabiname merginas klubuose, kai jos visos šokinėja ir šaukia dėl  didžėjaus ir jo geros grojamos muzikos. Čia jos energiją kontroliuoja koncertuotojas ar tas didžėjus.  Ir jei pastebėjome, jeigu norime ją nukabinti, mums reikia izoliuoti ją nuo to didžėjaus, kad jos dėmesys būtų sutelktas į mus.

Tai padaryti nėra lengva, ypač, kai jai tas didžėjus labai patinka ir dar priedui „gerosios“ draugės šalia. Situacija darosi problematiška. Rezultatas dažniausiai būna neigiamas.

Klubuose spektaklis turime būti mes, o ne dydžėjus. Nuo pat įėjimo į klubą mes turime viršyti energiją, esančią tame klube. Tarkime žmonės tūsinasi, tai mes turime dar labiau už juos šėlti, dar daugiau energijos skleisti, perlipti per visą šią bangą. Tada merginos esančios klube, koncentruos į mus dėmesį ir taip sulauksime rezultatų.

Taigi, ką tuo noriu pasakyti. Kabinant dieną, būtent gatvėje, viso šio dalyko įveikti nereikia. Gatvėje nėra jokių energijos bangų, žmonės visi ramūs, vyksta eilinė darbo diena, žmonės eina savo reikalais į darbą, parduotuves ir t.t.

Tačiau dauguma mūsų to nei nesupranta. Visi galvojame, kad klube lengviau, kai išgeri, kai draugai šalia. Daug smagiau ir lengviau. Čia klaidingas mąstymas. Čia tu esi priklausomas nuo alkoholio ir draugų. Tai ne Alfa vyro mąstymas. Alfa vyras yra nepriklausomas.

Alfa vyras mąsto taip. Dieną merginos nebūna apsirengusios prašmatniausiomis suknelėmis ir išsidažiusios kibiru dažų. Alfa vyras žino, kad tokią, kokią jis sutiko gatvėje, dieną, tokia ji ir yra gyvenime. Taip ji ir iš tikrųjų atrodo. Jokių čia kaukių ir kalės skydų nėra.

Paaiškinsiu kas yra kaukės ir kalės skydai. Merginos pusę dienos puošiasi šiandienos vakarėliui klube. Tikisi jame atrasti alfa vyrą. Todėl automatiškai iš karto filtruoja vaikinus. Joms bet kuris neįtiks. Čia ir atsiranda tos kaukės ir skydai, dėl „išpūsto burbulo“.

Alfa vyras žino, kad priėjęs prie merginos dieną jis yra rimtų ketinimų. Žino, kad mergina yra iš karto geros nuomonės apie jį. „Aha!, jis visiškai blaivus, ir dar gatvėje prie manęs prieina, na ir drąsuolis !”. Rimtų ketinimų vyras.

Štai apčiuopėme vieną iš didžiausių pliusių kabinime gatvėje. Tai liudija mano praktinė patirtis. Daugumos merginų, pokalbio pradžioje, ar išvysčius jau pokalbį, – paklausdavau, „kaip tu manai, kur geriau su mergina susipažinti, klube ar gatvėje?“. Visos jos man atsakydavo gatvėje. Paklausdavau kodėl, jos atsakydavo, „vaikinas kabindamas klube yra nerimtų ketinimų“

Čia nesvarbu kokioje situacijoje. Šia vasarą maudžiausi ežere, ir plaukdamas tolumoje pamačiau merginą. Plaukiau link jos ir priplaukęs, visas trūkdamas oro paklausiau. „Kaip manai kur geriau susipažinti su mergina, karjere :), ar klube?“. Ji man iš karto atsakė – „aišku karjere“. Toliau lygiai tą patį pakartojo, kad vaikinas kabindamas klube yra nerimtų ketinimų.

Beje  ji tikrai atrodė seksualiai, kai jos plaukai buvo sušlapę ir apsiraizgę aplink jos liekną kaklą  uiij, ir tokia juodaplaukė, egzotinė pantera :). O vandenyje švietė baltas jos bikini dengiantis prisirpusius melionus..

Iš kitos pusės, kabinimas dieną turi ir minusų. Minusas tame, kad dieną daug sunkiau yra sukurti komfortą ir pradėti atlikti viliojimą. Dieną tavo šansai su ja atsigulti į lovą yra menkaverčiai lyginant su kabinimu klube, naktį.

Klube su žmonėmis daug lengviau susipažinti. Dauguma jų ateina ne pasilinksminti, o praplėsti pažintis. Duosiu gyvą pavyzdį. Pažiūrėkite į Vilniaus disco 311 klubą. Dauguma ten merginų neperka brangių kokteilių, nesitūsina. Koks čia smagumas trinti savo kojas aukštakulniuose ?

Esmė yra tame, kad jos ten ateina susipažinti ir pas jas jau yra minčių komfortas. Ką reiškia minčių komfortas ? Minčių komfortas yra tas, kad kai prie jų prieisi klube, joms tai neatrodys neįprasta ir jos jausis daug maloniau, nei dieną, gatvėje, kai tu iš oro nukrenti. Kitais žodžiais tariant, kai tu prieisi, daug šilčiau tave priims, nei kad gatvėje.

Kai yra minčių komfortas, tada fizinį komfortą yra daug lengviau sukurti. fizinis komfortas – (kaip jautimasis, kai tu ją lieti). Todėl klube iki bučinio ar sekso yra daug lengviau nueiti, nei kabinant dieną. Mergina čia yra atsipalaidavusi, ji niekur neskuba. Štai akivaizdūs, akį rėžiantys minusai.

Dabar apie kabinimą vienam ar su draugais ?

Iš savo asmeninės patirties kalbu, kad kabinti vienam yra geriausia. PUA (kabinimo artisto) kelią pradėjau su savo dabar geriausiu draugu emexu, tačiau dabar aš jau esu nepriklausomas. Man nebereikalingi draugai. Vienas pradėjau eiti į gatves, klubus.Sunkiausia yra išeiti ir padaryti pirmus set`us (priėjimus prie merginų)

Vienam yra daug sunkiau, bet jei prasilauši, taip kaip aš dariau, gyvenimas apsisuks jei ne 180 laipsnių kampu, tai 90.

Papasakosiu kaip viso to rezultate jaučiuosiu šiandieną. Tarkime visai neseniai buvau namuose. Pažiūrėjau pro savo kambario langą. Atsivėre gražus vaizdas :). Tolumoje ilgakojė, aptemtais mėlynais džinsais, tamsių, šateniškų plaukų mergina vedžiojo savo šuniuką. Ji dailiai ėjo, jos klubai lingavo į abi puses. Jaučiausiu taip, kad nesunkiai, apsirengęs striukę galiu nueiti ir nukabinti ją, toje pačioje vietoje, kur ji ten ir yra. Ir padaryti taip, kad ji sekiotų paskui mane, kaip sekioja tas šuniukas pagal ją.

Iš širdies kalbu vaikinai, kad didžiausia laimė ateina iš kabinimo gatvėje. Taip tampama socialiu ir laisvai bendraujančiu žmogumi.

Nors mano kaip asmenybė yra šokėjas. Ir man daug geriau sekdavosi kabinimas klube, tačiau didžiąją gyvenimo laimę atradau merginą pašokdinęs parduotuvėje maksimoje ar vidury Lukiškių aikštės.

Visiškai neseniai perėjau į naują pakopą, lygį. Mano mokinys nori tapti socialiu, komunikabiliu vaikinu visuomenėje. Sugalvojau jam puikią užduotį, –  prieiti prie vyro, išsiaiškinti kaip jis gyvenime uždirba pinigus, ar yra įtakingas visuomenėje ir pasiimti jo kontaktus. Tai yra mano sugalvota iššūkio programa – susipažink, atrask Alfa vyrą gatvėje.

Viso to tikslas yra išmokti ir su vyrais bendrauti be jokių suvaržymų.

Viską apibendrinus, galime teigti, kad kabinimas dieną gatvėje, atveria plačiausius asmenybės tobulėjimo kelius, ko nepadaro naktinis žaidimas. Tik laužydamas baimes dieną, kabindamas merginas ir bendraudamas su vyrais tu tapsi komunikabiliu ir socialiu vaikinu, visiškai neturinčiu socialinių baimių. Iš kitos pusės, naktinis žaidimas yra daug įdomesnis. Niekada negali žinoti, kur teks pernakvoti :).

Šokėjas

Pabaigai minusų ir pliusų lentelė :

Merginų kabinimo gatvėje ir klube
Vieta, laikas Pliusai Minusai
Gatvė, dienos metas Drąsus, rimtų ketinimų Nėra minčiu komforto
Nereikia didelės energijos, perlipti per energijos bangą Suspaustas laiko apribojime
Nėra „kalės skydų“ ir „kaukių“ Sunku sukurti minčių, fizinį komfortus
Tobulėjimas laisvame bendravime Sunku toli nueiti, – iki bučinio ar sekso
Klubas, naktis Yra minčių komfortas Nerimtų ketinimų
Daug lengviau atlikti fizinį prisilietimą Yra kalės skydai ir kaukės
Daug didesnė tikimybė tą pačią naktį „išdulkinti“ ją Menkas tobulėjimas laisvame bendravime
Žmonės čia ateina susipažinti Alkoholis
Sunkiau kontroliuoti ją pačią, jos energiją
Priklausomybė, reikalingas draugas. Jos draugės trukdo
Kūno kalba, Straipsniai

1 komentaras

 1. AFC:

  „Gali turėti patį ilgiausią liežuvį, bet jei neturėsi vyriškos kūno kalbos, geriausiu atveju, tapsi dar vienu jos draugu.”
  Privertė susimastyti.. su kiek merginu bendrauju, visos ziuri i mane kaip i drauga, ir zinau kad problema ne bendravime tikrai. Belieka kuno kalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį