Skype
Geriausias flirtas - seksualus žvilgsnis! - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Geriausias flirtas – seksualus žvilgsnis!

Geriausias flirtas – seksualus žvilgsnis!

Kas yra idealus flirtas? Atsakymas visai paprastas. Nereikia būt šauniausiu pasaulio viliotoju, kad sugundytum tau patinkančią merginą. Geriausiam flirtui nereikia žodžių, užtenka nukreipti savo seksualų žvilgsnį į merginos akis, o po to viskas vyksta savaime. Juk akys- sielos veidrodis. Vienas žvilgsnis gali pasakyti daugiau, nei tūkstantis žodžių.

Kaip tai veikia?

Sakoma, kad geriau protingai patylėti, negu garsiai nusišnekėti. Net jei esi pasitikintis savimi vaikinas, žinai, ką ir kada pasakyti, kad nesusimautum prieš merginą, patariu išmėginti visiškai patikimą viliojimo būdą- užkalbinimą žvilgsniu. Tai nereiškia, kad turi stovėti prieš tau patinkančią merginą, kaip idiotas ir įkyriai į ją spoksoti. Tai reiškia, kad perskaitęs šį straipsnį, bėgi iš namų ir pasitinki sėkmę! Nesvarbu, kur esi: važiuoji viešuoju transportu, stovi gatvėje, kimarini paskaitoje, ar tiesiog sėdi parke- sėkmė tavęs laukia už kiekvieno kampo! Tau prireiks: noro ir minimalių pastangų.

Išmokęs suteikti savo akims seksualų žvilgsnį, perteikiantį tavo emocijas, priversi savo taikinį šokti pagal tavo dūdelę.

Patarimai:

 • Nespoksok per ilgai, tačiau sujunk savo akis su merginos akimis maloniu žvilgsniu;
 • Nežiūrėk į merginą lediniu žvilgsniu- tai sukels jai nepatogumo jausmą;
 • Kartkartėm nusuk žvilgsnį mielai nusišypsodamas;
 • Jai nueinant, palydėk ją akimis.

Papasakosiu savo istoriją, kad įsitikintumėte, jog šis viliojimo būdas tikrai veikia!

Vasarą mano draugę ištiko bėda- per linksmą draugų susibūrimą prie ežero, ji susilaužė kojos pirštą. Todėl keletą dienų rytais jai teko vaikščioti į polikliniką pas chirurgą. Žinoma, ji turėjo geriausias pasaulyje drauges- mane ir Kristiną,  kurios aukojo savo saldų rytinį miegą ir  skubėjo į perrišimus drauge su Kamila. Kaip įprasta, laukiamajame rikiuodavosi eilės žmonių.

Belaukiant, kol draugė sulauks savo eilės pas chirurgą, mudvi su Kristina neapsėjome  be nuotykių. Koridoriuje, šalia laiptų, sukiojosi du gana išvaizdūs vaikinai (tiesa, vienas išvaizdus). Iš jų aprangų supratome, kad jie darbininkai. Sėdėjome netoli išejimo durų, pro kurias, laiptais į viršų ir žemyn vaikščiojo, kaip vėliau paaiškėjo, mūsų taikiniai. Iš nuobodumo, tarpusavy pakrizenusios nusprendėme išbandyti savo seksualiąsias akytes. Nukreipėme savo ,,ginklus‘‘ į vaikščiojančius vaikinus. Iš karto pajutome susidomėjimą mumis. Į mūsų žvilgančius žvilgsnius, vos iššieptus dantis, jie atsakė tuo pačiu. Kiekvieną sykį lipdami į antrą aukštą, jie pasukdavo galvas į mūsų pusę.

Taip užsimezgė akių kontaktas. Mums nereikėjo ištarti nė žodžio, kad priverstume juos dairytis mūsų žmonių minioje. Nesunku pastebėti, kada vaikinas yra ,,užkibęs‘‘. Kamilai išėjus pro chirurginio  kabineto duris, mes jau šnekučiavomės su tais vaikinais. Smalsu, kas ką užkalbino?

Matydami, kad mes ruošėmės eiti, jie ėmėsi iniciatyvos. Matėsi, jog nė vienas iš jų  nenorėjo mūsų paleisti. Todėl mums beflirtuojant žvilgsniu, vienas iš jų paklausė: ,,Ką vakare? Gal kavos?‘‘ O mes laikėmės savo pozicijos, neparodyti akivaizdaus susidomėjimo jais. ,,Jūs mieli, bet mes nemėgstam kavos.‘‘- leptelėjau aš.

Žinoma, pasakiau didžiausią melagystę- kavą mes visos dievinam! Tačiau tvirtai žinojau- jie mūsų nepaleis. Jeigu jų paklaustumėte, kodėl po mano ,,ne‘‘ jie vis dar norėjo su mumis susipažinti, jie neabejotinai patys užduotų sau šį klausimą ,,kodėl..?‘‘, tačiau mes žinom- mūsų žvilgsniai jiems davė signalą, ir jie tai pajautė, patys to nesuprasdami.

Mums išėjus iš poliklinikos, ant draugės automobilio radome lapelį, kuriame buvo parašyta: ,,Jeigu persigalvosit dėl vakaro, čia mūsų nr.‘‘

Sakysit, suviliojo mūsų kūnai, apranga, grožis? O aš jums atsakysiu- AKYS.

Taigi, mielieji, pažiūrėkite į veidrodžius, pasakykite sau ,,ESU GRAŽUS‘‘ ir lėkite iš namų į ,,medžioklę‘‘.

Ne tik merginos moka flirtuoti žvilgsniu, bet mūsų bandymais įrodyta, kad ir vaikinai tai labai gerai sugeba. Atsisėskite autobuse priešais sėdinčią merginą ir viliokite ją savo akimis! Esu mergina ir sakau, kad mano dėmesį visų pirma patraukia vaikino žvilgsnis, jo akys. Vaikinas, sugebėjęs užmegzti su manimi pokalbį akimis, jau yra vertas mano dėmesio. Neabejodama su tokiu vaikinu pasikeisčiau tel.nr. J Patrauklus vyras- asmuo, gebantis žvilgsniu perduoti tai, ką norėtų pasakyti jo lūpos.

Atsimerkite ir sėkmės!

Differentė

Patrauklumas

1 komentaras

 1. emexas:

  geras straipsniukas 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį