Skype
Gerų emocijų įkrova - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Gerų emocijų įkrova

Mergina yra kaip indas, kurį tu „pripildai” gerų emocijų. Tau nereikia nieko galvoti, tiesiog turi „apipilti” merginą geromis emocijomis. Ir  tuomet pamatysi, kad ji vis labiau ir labiau atsipalaiduoja ir mėgaujasi bendravimu su tavimi. Turi išraiškingai pasakoti, tikrai įsijautęs kaip jautiesi, ką galvoji ir atvirai išreikšti savo jausmus. Atmink, moterims patinka atviri, nuoširdūs jausmai, o ne išgalvotos „pasakos” ir kiti dirbtiniai metodai, kurie nėra tokie efektyvūs gyvai bendraujant su merginomis. Svarbiausia jaustis atsipalaidavusiam.

Tu turi įsivaizduoti, kad turi „emocinį generatorių”, kuris visą vakarą nenustoja gaminti ir dovanoti geras emocijas tavo panelei.  Kuomet pamatysi, kad ji vis geriau ir geriau jaučiasi, suprasi, kad ji jau niekur nebenori eiti ir nori būti tik su tavimi. O jei pajausi, kad ji yra ant „emocinės bangos”, tuomet turi imti ir drąsiai ją bučiuoti. Turi klausyti savo vidinio balso. Jis tau visada pasakys, kada geriausia pabučiuoti merginą. Todėl pasitikėk juo savo vidiniu balsu

Viliojimas – tai momentų žaidimas. Turi pajausti kada yra tinkamas momentas, kai ji juokiasi, kai jai gera, smagu ir tada drąsiai ir pasitikinčiai ją pabučiuoti. Labai svarbu prieš pabučiuojant ją, visą vakarą nuolatos  liesti, kad tavo prisilietimai jai taptų natūraliu dalyku. Jei ji jaučiasi patogiai kai ją lieti, tuomet ji pasiruošusi bučiuotis su tavimi, o jei dar „įkrausi” ją ir geromis emocijomis, tuomet ji visa bus tavo. Tau beliks tik turėti kryptį ir ji seks tave nors ir į pasaulio kraštą.

Patarimai, Straipsniai

1 komentaras

  1. Aurimas:

    Nu super straipsniai! Ka daugiau galima pasakyti… taip ir toliau, Šokejau. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį