Skype
Gytis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Gytis

Kiekviena patraukli mergina, atsikėlusi anksti ryte nesvajoja, kad joks vyras šiandien neišverstų jos iš kojų. Kiekviena iš jų daug valandų per dieną praleidžia gražindamosios prieš veidrodį, skaniai pasikvėpina, apsirengia ir atsisėda parkelyje ant suoliuko.

Ar kada nors pagalvojai kodėl jos taip daro? Aš žinau – jos laukia Alfa Vyrų! 🙂 Tų Vyrų, kurie turi aukštą statusą, yra savimi pasitikintys ir nepriklausomi gyvenime.

Į seminarą atvykau norėdamas pagilinti žinias, kurios manęs netenkino dėl elementariausios praktikos trūkumo. Kiekvienas seminaras susidėdavo iš teorijos ir praktikos, o pati praktika būdavo visos teorijos taikymas simuliacijos sąlygomis 🙂 Žinoma, tai nepakeičia realios patirties gatvėje kalbinant merginas, tačiau tai yra pirmas drąsus žingsnis link to, nes Tu jau žinai kaip užkalbinti, kaip sudominti, ką toliau sąkyti, pasiruoši įvairiomis kebliomis situacijomis tiek su merginomis, tiek gyvenime. Išklausęs seminarą Tu galėsi nušluoti visas merginos pastatytas užtvaras bei dvigubai sparčiau tobulėti tampant Alfa Vyru!

 

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį