Skype
Gyvenime skaičiau daug, bet tik Patrauklus Vyras knygos pakeitė viską - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Gyvenime skaičiau daug, bet tik Patrauklus Vyras knygos pakeitė viską

Alfa Vyras knyga„Gyvenime skaičiau daug, bet tik Patrauklus Vyras knygos pakeite viską…”

Žmogui trugdo tobulėti blogos ir negatyvios mintys, todėl gyvenime yra neįmanoma pasiekti daug, su tokiomis mintimis…

Žmogui reikia išsinerti iš savo kailio, ir nebūti savimi! Tik tuomet jis tobulėja ir pasiekia sekmės…Kalba eina apie Alfa vyrą,kuris nieko nebijo, yra stiprus ir viskam gabus, todėl ir merginos limpa prie jo lyg magnetas! Aš esu perskaites 20-30 knygų apie tikejima, pasitikejima, tiksla ir t.t.

Rezultatas būdavo laikinas, ir tos knygos padėdavo tik akimirkai… ir vėl viskas sugrįždavo į tas pačias vėžias… Bet viskas pasikeitė kai aš perskaičiau Airino Knygą…

Jis yra ten parašęs,kad knyga atsipirks ”šimtus kartu”… galiu pataisyti- Tūkstančius kartu ir visu pirma laimė yra neįkainojama!

Jeigu įvaldysi teisingą kūno kalbą, tu tapsi iš nevykeliu, lyderiu… Tai nėra lengva padaryti, nes aplinkiniai žmonės nėra prognozuojami.. todėl reikia ugdyti ALFA savybes!

Isivaizduok: „stoviu stotelėj, kažkokia mergina netoli manęs užsirukė,graži gazelė, ilgos kojos, juodi plaukai… mmm …aš į ją pažiurėjau Alfa vyro žvilgsniu 🙂 , iškart pajutau jos kūno virpesius,bet tuomet ,paėmiau ir nuėjau į kita stotelės pusę, po kiek laiko ji vėl pati priėjo prie pat pažiurėt tvarkaraštį norėjo kad aš užkalbinčiau, bet aš jos neužkalbinau, nes nelakstau po kiekvienu sijonu,aš užkalbinu tik tuomet kai to noriu,aš sukuriu situacija,o ne mergina.. Aš tobulėjantis Alfa vyras… aš atsiduriau ofise su karjeros galimybėmis tik per vieną mėnesį, nuo pradėjimo domėtis ta sritimi… aš pradėjau sportuoti… Merginos nori manes, naturaliai ,be jokiu pinigų ir prabangių automobilių.Šiuo metu bendrauju su pora merginų,ir visiems patariu nusipirkt Patrauklus Vyras knygas!

Artūras

Pasitikėjimas savimi

2 komentarai

 1. Alfa Patins:

  Taip! Airino knygos keičia berniukus į vyrus, į tikrus ALFA PATINUS. Vyro gyvenimo misija – tapti Alfa patinu, savo grupes lyderiu, o Airinas slandžiai pertelkia žinias ir moko mus, kaip ta pasiekti.

  Visada buk ALFA.

 2. Erano:

  Prisidėsiu prie abiejų komentatorių.
  Šokėjas žino ką sako !
  Pagarba jam.
  Tai viena geriausių knygų kuri pakeitė mano visą mastyma.
  Taigi visi kas norit kazka turėti gyvenime būtinai isigykit Airino knygu jos veikia iskarto.

  Dekui mokytojui Airinui !!!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį