Skype
Gyvenu vienas ir nežinau kaip suvilioti merginas klubuose - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Gyvenu vienas ir nežinau kaip suvilioti merginas klubuose

Papasakosiu tau savo kliento sėkmės istoriją, kuri tau bus tas atsakymas, kurio tu ilgai ieškojai. Į mane kreipėsi 29 metų vyras, kuris turi paveldėjęs 2 kambarių butą Vilniuje. Jis gyvena vienas ir kartais išvažiuoja į naktinius klubus susipažinti ir suvilioti moteris. Jis nėra patenkintas rezultatais gaunamais naktiniame klube. Visų pirma, jis niekada taip iš klubo ir neparsivežė moters į savo namus.

Kai susitikome, aš iš karto pamačiau kodėl jis negauna tų norimų rezultatų. Jis neturėjo sutvarkyto aprangos stiliaus (apranga, šukuosena) ir taip pat nežinojo sistemų nuo priėjimo iki sekso – kur tai yra svarbiausia ir raktas į sėkmę (pasimylėjęs su moterimi, nesunkiai ją gali įtraukti į ilgalaikius santykius). Į tas sistemas yra įtraukiama teigiama manipuliacija. Jis prieidinėdavo prie merginų kaip geras berniukas, bet joms taip jis ir likdavo draugu. Niekur tas pokalbis nenuvesdavo.

Jis pasakė: „aš noriu pasikeisti. Aš nenoriu daugiau žiūrėti užsienio autorių, aš noriu mokintis iš autoriaus, kuris dirbo Lietuvoje ir supranta Lietuvos moteris ir kaip jas suvilioti”

Tada aš jo paklausiau:

-„O tu niekada nebandei susipažinti su merginomis prie tavo namų? Turiu omeny su merginomis kurios gyvena vos už kelių namų” – paklausiau

-” Ne, kažkaip nepagalvojau. Visuomet maniau, kad klubuose lengviausia, nes ten žmonės atvyksta atsipalaiduoti ir susipažinti”

Taigi prasidėjus mokymams, šis klientas pakeitė savo mąstymą. Sutvarkėme jo išvaizdą ir sukūrėme užkalbinimo planus. Jau antrą dieną mes kartu nuėjome į parduotuvę esančią šalia jo namų. Parduotuvėje prie kasos stovėjo simpatiška mergina. Klientas jau buvo apmokintas. Jis išėjo iš parduotuvės ir palaukė jos. Ji išėjo ir jis ją užkalbino.

Po ne pilnai 3 minučių jie sutarė eiti kartu pabėgioti. Ar gali patikėti! Ką tik buvo nepažįstami, o dabar neužilgo eis kartu pasportuoti. Kadangi tai buvo 9 valandos vakaro, klientas pasakė, kad jai bus drąsiau kartu su juo pabėgioti.

Tuo metu aš jiems sekiau iš paskos ir siunčiau sms žinutes klientui į telefoną su patarimais. Pastūmėjau jį link to, kad jis ją parsivestų tą patį vakarą į namus. Klientas laikėsi mūsų susitarimo, bandyti viską ką aš rekomenduosiu.

9:20 vakaro jis ją parsivedė pas save į namus. Panaudojo išmoktas šokių – viliojimo – erzinimo technikas ir 9:40 jis jau ją bučiavo. Mūsų susitarimo buvo aiškiai sutarta, išlaikyti logiką ir stebėti mano atsiųstus patarimus jam į telefoną. 10 valandą vakaro jis jau su ja mylėjosi.

Kitą dieną mes susitikę su klientu gėrėme kavą, o jis teiravosi dėl tolimesnių mokymų. Šiuo metu mes tęsiame su juo šokių, viliojimo merginų naktiniame klube mokymus. Jis buvo šoke, kaip per tokį trumpą laiką jis jau pasimylėjo su jo skonio, 9 balų mergina!

Išvada

Ši istorija puikiai iliustruoja, kas įvyksta, kai tu pasitiki savo mokytoju – sėkmingu vyru moterų viliojimo srityje, kuris atidavė visą savo gyvenimą studijuodamas moteris. Kai gėrėme su juo kavą jis manęs paklausė:

-„O iš kur tu taip išmokai vilioti?” – klientas paklausė

-„Paveldėjau iš tėvo genus. Mano tėvas buvo neįtikėtinas psichologas, liečiant moterų temą. Jis pats sovietų laikais norėjo būsi seksologu, tačiau pats manė, kad dar sovietų sąjunga nėra pasiruošusi tokioms paslaugoms. Taigi aš padariau tai, ką norėjo mano tėvas padaryti. Aš įkūriau moterų viliojimo universitetą pavadinimu – Moters Svajonė – Alfa Vyras. Antra priežastis – per 7 metus aš užkalbinau 70000 žmonių, iš jų 40000 moterų ir apie 30000 vyrų. Mano žinios yra surinktos iš didžiulės, neįkainojamos praktikos.

Nuo ko tu galėtum pradėti, kad gyvendamas vienas nesijaustum vienišu?

Pradėk nuo nemokamų straipsnių paskaitymo mūsų puslapyje. Tada perklausyk mūsų audio programą Audio Knyga „Moters Svajonė – Alfa Vyras“ 

Taip pat gauk Lietuvai pritaikytą moterų viliojimo sistemą – perskaityk knygą Kaip suvilioti moterį – Teisingas Vyro Mąstymas

Ir išmok Kaip greitai suvilioti moterį šokyje

Tai bus tik pradžių pradžia tavo tobulėjimo kelyje. Norėdamas paspartinti procesą, įsigyk DVD, kadangi vaizdu greičiausiai galėsi įsisavinti medžiagą. Jeigu dar nori greičiau – susisiek dėl mokymų.

PatrauklusVyras.lt

Patrauklumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį