Skype
Įkyrumas vyro nepuošia - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Įkyrumas vyro nepuošia

Didelė, ne – pati DIDŽIAUSIA klaida, kurią daro vyrai, tai per daug lenda prie moters. Skiria jai tiek dėmesio, kai būna šalia ir tiek mala liežuviu, kad merginai nuo jo dėmesio bloga pasidaro. Jam taip smalsu, ar ji gerai jaučiasi, ar jos visi norai išpildyti..? O jo paties jam tuo metu tampa nebesvarbūs. Tokius vyrus jos berniukais arba mielais, saldžiais draugais vadina. Nepamirškite, santykiuose kažkuris vienas turi „laužytis“, galite jai duoti tą teisę, bet ar ne smagiau būtų patiems tai daryti?

Įsivaizduokite tai, kaip du medžius stovinčius vieną šalia kito, kai pučia šoninis vėjas. Jie vienu metu palinksta į vieną pusę. Skirtumas toks, kad vienas atsilošia, o kitas lenkiasi į tą kuris atsilošė. Tas kuris atsilošia rodo, kad jam mažiau reikia dėmesio (paprastai tai būna mergina), o kitas iš karto pradeda skirti daugiau dėmesio. Kuris iš tų medžių norėtumėte būti Jūs?

Siūlyčiau atsilošti, atsilošus lengviau gyvent. Nepabodo lankstytis? Merginos nori stipraus vyro, aplink kurį galėtų bėgioti kaip voverė aplink medį. Jai įdomu, ji dar to tikriausiai nematė. Norite, kad mergina Jums pasakytų: „tu esi kitoks, nei visi“, „tu esi „tas“!“? Atstokite nuo jų. Nebūkite įkyrus, bet tai nereiškia, kad turite su jomis nekalbėti. Tai reiškia, kad Jūs gerai leidžiate laiką ir Jums iš jų nieko nereikia. Jūs neturite ką pasakyti? PUIKU! Patylėkite! Leiskite ir jai Jūsų paklausti. Tyla yra gerai, Indai netgi sako, kad tyla yra Dievas.

Visi žino seną gerą tiesą. Negražioms merginoms patinkate, o gražioms ne. Naujiena tokia. Jūs negražioms patinkate ne dėl savo išvaizdos, o dėl elgesio. Jūs su jomis elgiatės abejingai ir nerūpestingai. Tad pastebėkite, ką darote ir „permeskite“ tokį patį elgesį gražuolėms.

Tik eidami į pasimatymą dar norėčiau, kad padarytumėte šit ką: prisiekite sau, kad Jūs jos nebučiuosite ir nesimylėsite su ja per pasimatymą. Kada atskirsite save nuo šių paslėptų norų, ją taip suintriguosite, kad ji “pridės į kelnes”. Galite jai vakaro pradžioje pasakyti, jog su ja nesibučiuosite. Ją tai išves iš proto! Visi to nori, o šitas ne! Net neabejoju, kad bandytų tada Jumis manipuliuoti, rodydama savo kūną ar šypsenas, o gal net ir lįsdama bučiuotis.

Tad ką reiktų daryti?

 • Nesiekti jos pritarimo tam, kad jai patiktum.
 • Nebandykite jai daryti įspūdžio (pvz., galite nusikeikti, nesakyti savo darbovietės ar kiek Jums metų (mažiau nei 50)).
 • Kai kalbatės, kalbėkite garsiau, bet nesilenkite į ją.
 • Nekeiskite savo nuomonės dėl jos. Nebent ji logiškai Jus perkalbės, tada gerbkite ją.
 • Nelįskite prie jos per daug fiziškai.
 • Nesišypsokite jai, kaip naujas pačiūžas nusipirkę.
 • Neklausinėkite akivaizdžių dalykų.
 • Neklausinėkite daugybės klausimų, jeigu jau norite pakalbėti, tai geriau papasakokite kokią istoriją.
 • Bet kokiu atveju, nemaldaukite jos nieko.
Pasimatymas

6 komentarai

 1. Rokas:

  Puikus straipsnis :).

 2. tomazas:

  idomus patarimai, bet turiu klausimai, anksciau esi minejas kad jeigu su mergina nepalaikysi intymesnio kontako ji tave priims kaip „padruzke” ir poto pakeisti jos nuomone bus beveik neimanoma. taciau dabar rasai per pasimatyma jos nebuciuoti, fiziskai daug neliesti. tuomet kyla klausimas kaip zinoti ta riba, kada yra per anksti visa tai daryti ir kada per velai – kai ji savo pasamoneje tave jau priskyre „padruzkiu” kategorijai?

 3. Ako:

  Hehe tiesa rašo sakau iš savo patirties xD

 4. isbandysiu:

  reiks isbandyti kai patinkanti pana bus nusispjauti ir paziureti i jos reakcija.

 5. Karolis:

  O jei mergina pasako atsibodai? Taicpalaukt kada pati parašys?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį