Skype
Interpretuok įvykius teisingai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Interpretuok įvykius teisingai

Merginų kabinimas yra puikus dalykas jaustis laimingam. Kodėl? Todėl, kad čia mes žaidžiame įdomų žaidimą. Pažiūrėkite, kai tik pradėjote eiti į gatves, kavinėje prieiti prie patinkančios ar tai autobuse nepabijoti užkalbinti dailią šatenę, į gyvenimą įsinešė daug naujų emocijų. Ypač tapdavote laimingi tais momentais, kai gaudavote telefono numerį.

Didybė apimdavo, kai su ta mergina pasimylėdavote. Tada pašokę į dviejų metrų aukštį rėkdavote, o taip aš ją suviliojau. O taip, aš tai padariau. Pasitikėjimas savimi iššokdavo į aukščiausią lygį.

Praeidavo keletas dienų, savaitė. Išblėsdavo visą tai. Laimė jau išgaruodavo. Gatvėje vėl tu bandydavai prieiti prie merginos, tik šį kartą jau atstumdavo. Nebegaudavai to telefono numerio, nepakviesdavai į pasimatymą jau, seksas dingdavo. Jausdavais nelaimingas.

Dauguma mano pažystamų sustabdydavo kabinimą. Kai paklausdavau ar dar užsiimi pick-up, atskymą išgirsdavau, ai ne jau, nėra nuotaiko ir t.t Jis pasakydavo bet kokią nesamonę. Iš jo matėsi, kad jis nuleidęs rankas, nebežaidžia jau. Čia laimė ir išgaruoja. Žmogus nustoja žaisti, nustoja priimti iškilusias kliūtis ir jas peršokti. Pamatęs kliūtį, jis stovi prie jos ir nė nebando jos peršokti. Pabandęs vieną kartą, neperšokęs, jis nuleidžia rankas. Jo atkaklumo raumo trofuojasi.

Silpnų žmonių yra problema tame, kad jie yra įsitikinę, kad tik turėdami priežastį galime būti laimingi. Dažniausiai priežastys yra išoriniai dalykai. Pavyzdžiui turiu merginą – esu laimingas, neturiu – nelaimingas, gaunu telefono numerį – laimingas, negaunu telefono numerio – nelaimingas, jaučiuosiu nevykėlis.

Ne įvykiai padaro mus nelaimingus, o  interpretacija į juos. Kaip aš interpretuodavau įvykį, kai negaudavau jos telefono numerio? Žiūrėdavau iš tos merginos pusės, kodėl ji man jo nedavė. Galbūt mano priėjimas nebuvo vyriškas, galbūt aš ne jos skonio. Bet už tat smagiai pabendravau ir gerai praleidau laiką. Aš kažko pasisėmiau naudingo iš šio priėjimo. Man patiko su ja flirtuoti, žaisti. Pabrėžiu – žaisti. Kada nustoji su mergina žaisti, dingsta visas entuziazmas. Vyrai turintys moteris nustoja žaisti, flirtuoti su jomis. To pasekoje, atsiranda rutina, dingsta laimė.

Nesustokite šiame žaidime žaisti, išsikelkite naujas kliūtis ir stenkitės jas įveikti. Nepasisekus, įvykį interpretuokite teisingai ir nenuleiskite rankų. GAME ON!

Šokėjas

Gyvenimo būdas, Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį