Skype
Irmantas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Irmantas

Atvykau pas Šokėją mokintis programos „Alfa Vyras”. Pats gyvenu ne Lietuvoje, bet čia gimtinė ir gražiausios merginos :)). Man buvo smalsu sužinoti šito vyruko patirtį, ką ten reikia sakyti priėjus ir t.t. Kas įdomu toms gražioms pasaulio būtybėms??

Pabandžiau Prancūzijoje prieiti, aišku svetima kalba, bet taip ir negaudavau rezultato, tokio, kokio norėjau. Atsibodo, grįžau į Lietuvą ir štai jau mano pirmasis field rapportas :)) Smagaus skaitymo vyrai.

Įdomu kaip bus sureaguota, jeigu papasakosiu viską trečiuoju asmeniu. Pavadinkime tai Stebėtojo  pasakojimu, kuris tarsi viską matė iš šalies, bet viską girdėjo  ir viską matė.

Tai buvo vienas gražus vakaras, su dar išlikusia rudeniška šiluma, su žibintų spindesiu, kurie apšvietė senuosius Vilniaus pastatus, o po gražųjį  Vilniaus centrą vaikščiojančios sielos nebuvo apsirengusios  viską apgaubiančiais žiemiškais paltais.

Tą vakarą paklydusios ausys galėjo kažką nugirsti: (Daiva palauk, palauk Daiva, oi tu ne Daiva, bet atrodai geriau nei Daiva;  kuri iš Jūsų geriau oralinuką daro, šiandien mano senelio gimtadienis, mano irgi gimtadienis, aš nemėgstu žiedų (ar aplamai ar tu moteris?), kaip modeliams gyvenimas sekasi?, aš turiu vaikiną (akys nukrypsta į padebesis, (tarsi princai iš dangaus krenta),  ir dar daugiau… (Tegu lieka tarp to vakaro dalyvių).

Tuo tarpu nuodėmingos ir žaižaruojančios akys matė kelis tarsi  medžiotojus, kurių tikslas buvo laimikis:  (Stebėtojo manymu, tas laimikis  turėjo būti daili lapė, grakšti pantera, ar kokia magiška bagira).

Tai visas veiksmas prasidėjo prie Baltojo tilto, kai du  skorpionai (vienas labai mėgsta šokti, matyt dėl to gavo pravardę Šokėjas) priėjo prie dviejų lūkuriuojančių avelių.  Bet tos avelės visai neįdomiai mekeno, tad teko jas greitai palikti.

Vėliau vienas skorpionas apšilo su  dviem sirenomis , kurios buvo užduotas intriguojantis klausimas, kuri geriau moka elgtis su kalavijumi  . (Girdėjusiems turėjo išspausti šypsena). Reakcija, tarsi nesuprastu apie ką čia šnekėta).

Paėjus kiek toliau , jau miesto centre pasitaikė ruonė, su kuria greitai viskas baigėsi. Iš šono galėjo pasirodyti, kad ruonės yra skubantys žmonės, o jas atakavęs skorpionas parodė per mažai pastangų.

Vėliau Šokėjo buvo nusivyta undinė, kuri iš tikrųjų buvo ne undinė, bet į pasimatymą striksinti stirna. Atrodo ji vėliau sumirksėjo devynis skaičiukus.

Vėliau buvo viena medikė, (matyt neblogai skros gyvūnus), kuri turi savo patiną ir kaip pati sakė, net gi vien mintys apie studijas.

Šiek tiek vėliau pirmas laimikis, beje laimikis atkeliavo iš kitos stotelės (iš toliau matėsi, kad tai Kaunas). Nors ir kažko laukė, tačiau pavyko gauti 9 skaičiukus).

Dar vėliau buvo nusitaikyta į gana stilingą Pandą, tačiau nors su ja vienas skorpionas praleido apie 20 min, rezultatas galima sakyti nulinis.  Iš šono pasirodė, kad neturi jokio katino, tačiau jai buvo matyt per sudėtinga sumirksėti 9 skaičiukus.

Iš tikrųjų per medžioklę buvo nusitaikyta  ir kitus laimikius: viena iš jų iš vis atlklydųsi iš kito miško.  Numeriuko mirksėti nenorėjo , bet lengvai  išbliovė savo facebook inicialus. Bet tai mažai kam buvo įdomu. (Stebėtojo manymu, ji visiškai nemoteriška ir humoro nesupranta).

Ech.  Prie katedros buvo nebloga  venera su viliojančia šypsena ir akimis. Stebėtojo manymu viskas buvo gerai, tik staiga atsirado draugės, kurias atvežė baltas ir ilgas arklys su keturiais ratais. Su murmėje socialinio tinklo inicialus.

Apibendrintai, medžioklėje sumirksėti du kartus numeriukai bei du mordabooko inicialai.   Stebėtojas baigia šios dienos apžvalga.

Po mėnesio

Drąsiai galiu pasakyti, jog mokymai davė naudos. Blemba pasikeitė gyvenimas. Dabar daug drąsiau prieinu prie merginos, drąsiai parodau ko noriu iš jos, numerį gaunu paprastai ir nesudėtingai be jokių įspūdingų bairių ar „rutinų”.

Tiesiog tai davė didžiulį pasitikėjimą savimi. Netgi pastebėjau, jog ir darbe ir draugų rate pagerėjo santykiai. Esmė, gal kaip Šokėjas sakė: „esu labiau atsipalaidavęs” 😀

Ačiū Šokėjui už mokymus!

Irmantas

Mokiniai

1 komentaras

  1. ASD:

    Irmantai, ar zoologijos sode auges? ;D Suprantu kad metaforos pagyvina pasakojima, bet kai per daug ju nelabai malonu skaityt. Pastebiu jau kelintas cia rasantys tu metaforu primeta belenkiek, panaudokit tas metaforas eilerasciu kurimui ar dar kam. Tikrame pasaulyje irgi daug zmoniu esu sutikes kurie vien metaforom sneka – visi truputuka „keistoki” – tik idomus pastebejimas ;).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį