Skype
Išdrysk įveikti baimę! - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Išdrysk įveikti baimę!

Taip jau yra, kad kiekvieną dieną susiduriame su įvairiausiomis baimėmis, kurios stipriai varžo mūsų veiksmus. Kartais taip norime kažką padaryti, tačiau tas baimės jausmas viduje mus suvaržo tarsi grandinėmis ir negalime žengti nei žingsnio tikslo link…

Na, žinoma, baimių būna įvairių. Vienos saugo mūsų gyvybę ir neleidžia mums, pavyzdžiui, šokti nuo aukšto pastato žemyn.. o juk smalsu tai padaryti.. patirti tą laisvo kritimo jausmą ir adrenalino antplūdį. Bet evoliucijos eigoje, bei nuo vaikystės mūsų galvose užkoduota, kad šokant nuo aukštai galima susižeisti arba net užsimušti. Tad vos tik kilus minčiai šokti žemyn, pasamonė musų kūne sukelia savisaugos emociją – baimę.. kuri mus sulaiko nuo pavojingo poelgio.

Kitos baimės mus saugo nežinia nuo ko ir trukdo siekti įvairių tikslų. Šiuo atveju, noriu aptarti bendravimo su nepažystamais žmonėmis baimę. O konkrečiau – baimę užkalbinti nepažystamas merginas, kuri kamuoja daugumą vyrukų.

Tipinė situacija: Pamatai dailią merginą, susidomi, pajunti trauką ir supranti jog norėtum su ja susipažinti.. tačiau, tavo galvą užplūsta begalė minčių ir abejonių, o iš paskos atskuba baimė. Stovi paskendęs savo mintyse, o ta gražuolė nueina savais keliais.. ir lieki nieko nepešęs.

Yra keletas priežasčių, kurios sukelia šią baimę. Viena iš jų – tai tavo perdėtai blogos mintys apie savę: „..ji manę atstums..” „..o kas jeigu ji išsigąs..?” „..aš negražus ir jai nepatiksiu..” „..aš nevertas jos..” „..nemoku bendrauti su merginomis..” „..aš nevykėlis..” ir t.t. Žmogau, tu prie jos net nepriėjai, o jau darai tokias baisias išvadas.. fantazuoji apie tai, kas galėtu nutikti blogiausiu atveju. Tu suki galvoje kažkokį siaubo filmą, kuris kogero prilygsta Stiveno Spilbergo siaubo filmų scenarijams!

Tačiau realybė yra kitokia.. ir kurkas graženė! Ta mergina tikrai neišsigąs ir juo labiau netrenks su rankinuku tau per galvą.. Ji mielai pabendraus su tavimi, jeigu priėjes pries jos užvesi įdomų pokalbį. O jeigu jauti, jog trūksta bendravimo įgūdžių, tuomet galiu tavę pradžiuginti – vos tik pradėjęs intensyviau bendrauti su merginomis, tu kaip mat patobulėsi šioje srityje. Beja, jei manai, kad nesi pakankamai gražus, kad sudomintum tau patinkančia merginą – tuomet tu klysti! Tikriausiai žinai ta posakį: „Vyrai myli akimis, o merginos – ausimis” – tai nėra pezalai.. tai tiesa! Viskas ko tau reikia – tai buti tvarkingai apsirengusiam ir gaiviai kvepėti.

Pasak vieno garsiausių pasaulyje merginų kabinimo guru – BadBoy, yra dar viena priežastis, kodėl mes jaučiame baimę. Pamatę patrauklią merginą mes jaučiame jaudulį, kurį tapatiname su bloga emocija.. galvojame jog tai baimė. Ištikro tas jaudulys nėra baimė.. ir tai nėra bloga emocija. Tai gera, naturali emocija. Evoliucijos eigoje taip susiformavo, jog mes, vyrai, turime kažką jausti merginoms.. turime jausti malonų jausmą – potraukį, kuris mus skatintų daugintis. Jeigu mes nieko merginoms nejaustumėme – mes nesidaugintumėme. Tiesiog nebūtų noro daugintis, nes nepatirtumėme to gero jausmo.

Štai paimkime pavyzdį. Pamatai nepatrauklią merginą.. ir tau reikia pries jos preiti. Ar jauti kokį jaudulį? – kogero ne. O kuomet pamatai patrauklią merginą.. ką jauti? – Taip, dabar tu jaudiniesi. Ir kuo mergina patrauklesnė – tuo labiau tu jaudiniesi.

Bėda slypi tame, kad mes gyvename visuomenėje, kuri mus varžo su begale taisyklių.. mums neleidžia elgtis taip, kaip mes norime. Visuomenė teigia, jog mes turime pirkti gražius rūbus, brangius automobilius ir turėti krūvą pinigų, kad tuo sužavėtumėme merginas. Visuomenei nenaudinga, jog mes tiesiog prieitumėme prie merginos ir ją suviliotumėme. Tad laikui bėgant, visuomenė mums įkyriai kalė į galvas, jog tas malonaus jaudulio jausmas, kurį patiriame bendraudami su nepažystamomis merginomis, yra baimė! Mes juk negimėme bijodami prieiti prie merginų.

Beja, štai ką atradau berašydamas šitą staipsnį: Kaip tu nustatai, kuri mergina tau yra patraukli? Pagal grožį? Ar pagal tai, ką tu jai jauti? Kogero su manimi sutiksi, jog tu tai nustatai pagal kažkokį keistą jausmą, kuris kužda tau galvoje, jog ji tavę traukia. Juk nevisos gražios merginos yra patrauklios – tiesa? O štai kaip yra: Tu pamatai merginą, patiri jaudulį ir pagal tą jaudulį tu suvoki koks yra potraukis. Vadinasi, kuo labiau jaudiniesi, tuo labiau tavę gamta šaukia poruotis su ta mergina. Bet juk visuomenė sako, kad kuo labiau jaudiniesi – tuo labiau bijai! Taip kaip, povelnių, liūtas nebijo užlipti ant bandoje patraukliausios liūtės ir ją išdulkinti??!! Tai ar čia gamta suklydo, ar visuomenė nusipezėjo su savo paistalais?

Bingo! Štai tau įrodymas, jog jaudulys nėra baimė. Tai gera emocija, kuri tau sako, jog tu turi prieti prie tos fainos merginos ir su ja susipažinti.

Žinoma, tos baimės, kurios dabar įsodintos tavo galvoje, perskaičius šitą straipsnį neišnyks. Tačiau svarbiausia, jog tu suprastum iš kur jos kyla ir kodėl jos yra nenatūralios. Ir štai ką aš tau dabar pasakysiu – Tu gali tą baimę išrauti iš savo galvos.. ir labai greitai! Viskas ko dabar tau reikia, tai tiesiog išeiti į gatvę ir pradėti bendrauti su nepažystamomis mergimomis. Kuo intensyviau tai darysi, tuo greičiau išnyks ta baimė.. ir po keleto mėnesių, užkalbinti patrauklią mergina tau bus vienas malonumas!

Būk vyru ir išdrysk įveikti šitą baimę. Pradėk kalbinti nepažystamas merginas. Tapk alfa-vyru, kuris nebijo pasiimti iš gyvenimo tai, ko nori!

iš PUALifestyles dienoraščio

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį