Skype
Išmok prieiti ir užkalbinti merginą gatvėje. 2010-09-24 - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Išmok prieiti ir užkalbinti merginą gatvėje. 2010-09-24

Informacija:

 • Data: Rugsėjo 24 dieną (penktadienį)
 • Laikas: 18:00 – 20:00
 • Vieta: Vilnius, kavinė „Čili kaimas” (Gedimino pr. 14)
 • Lygis : Pradedantieji, visiškai neturintys praktikos kabinime gatvėje
 • Amžius: Nuo 18 metų

Dauguma vyrų, dažnai patys sau to nepripažindami, visgi svajoja surasti stebuklingą formulę, kaip sėkmingai užmegzti ir išlaikyti ryšį su merginomis. Marguosiuose interneto puslapiuose apie buvimą vyrišku dažniausiai pateikiamas toks „instrukcijų rinkinys”:

– Būk pasitikintis savimi;
– Nusišypsok;
– Prieik prie merginos;
– Ištark jai „Labas”.

Lengva pasakyti, tačiau ar taip pat lengva visa tai ir padaryti, pvz.: gatvėje, kavinėje, klube, autobusų stotelėje, universitete, laiptinėje… t.y. lyg niekur nieko prieiti ir susipažinti su tau patinkančia mergina?
Jei manai, jog tai padaryti tikrai lengva, tuomet sveikinu – tu esi laimingas vyras!

Tačiau,

– jei vien nuo minties prieiti prie merginos tau pakerta kojas;

– jei bendraujant su merginomis tave išmuša raudonis;

– jei tu net neįsivaizduoji apie ką kalbėti su merginomis;

– jei tavo pastangos susirasti mergina dažniausiai nueina šuniui ant uodegos, nes geriausiu atveju tu tampi joms tik mielu draugu;

– jei… (įrašyk pats)___________________________;

– jei nori išmokti susipažinti su mergina bet kur ir bet kada;

Tuomet ateik iir sužinok, kaip tau nugalėti savo baimes ir per keletą ar kelioliką mėnesių patapti patraukliu ir laimingu vyru, kuris kaip magnetas trauktų merginas.

Seminare Šokėjas kalbės ir rodys gyvai pavyzdį kaip reikia prieiti prie merginos, ką jai sakyti, kaip vystyti pokalbį, duos kalbos atidarymų pavyzdžių, papasakos savo asmeninę patirtį.

Lauksim Tavęs !

Atsiliepimai

Paskelbė Sokejas

8 vyrukai susirinko. Mano manymu man pavyo paaiškinti ką norėjau. Nagi vyrukai papostinkit atsiliepimus apie seminarą ;], nebūkit vien tik stebėtojai, kaip klubuose rymo rankas sukryžiavę „kabintojai”

Paskelbė Dziugas

Seminaras tikrai pavyko, Sokejas papasakojo daugybe dar negirdetu techniku, ir pateike idomios medziagos, kuri tikiu, kad pades kabinant merginas!!! 😉 Visiems kurie norit ismokti kabinti merginas tikrai siulau pasiskaityti sokejo komentarus forume o jei nueisit i jo rengiama seminara tai jo neuzmirsit tikrai ilgai!!! Dekui Sokejau tavo seminaras buvo superinis!!!!

Paskelbė Sokejas

Aciu Dziugai ;]] happyyy . Tave kai pamaciau tai pagalvojau, kaip tokiam vyrukui, turinčiam tokią gerą išvaisdą, gali nesisekti su merginomis ?, kaip paaiškėjo, – reikia mąstymą keisti ;]. Sėkmės tobulėjant, Dziugai ;].

Paskelbė Sh3T M@k3R

Labiau tai buvo kaip diskusija kaip ir šiaip draugu pasisedejimas ir bazarinimas apie panu kabinima. Sauni atmosfera, saunus žmones. Nieko naujo ne išgirdau, bet buvo labai smagu pasneket su vyrais ir pasidalint ispudziais. Sokeja galiu pagirt uz tai kad jis prie kiekvieno prieeina individualei. Stengiesi suprast žmogaus problemas ir jam padet. Kaip pickup treneriui tai labai svarbus bruožas, respect už tai. Gal savo žinias jau sunkiau jam išėjo perkelt bet šiaip visai šaunu buvo. Kita kart gal didesni staliuką imkit vyrai ;

Paskelbė Sokejas

Butent! aš jo ir neišmokinčiau, neišsiaiškinęs iki galo jo problemos. Labai gerai pastebėta. Taip, kai aš seminaro gale paklausiau, ką sužinojote, ką išmokote, šiek tiek tikėjausi gausesnių atsakymų, – bet buvau laimingas tuo ką pasakėte ;]] . Kitą kartą ijamsim visą kašės salę ;D

Paskelbė Flim

Iki siol vis tingejau parasyti komentara, nors lankau laimingasvyras.lt seminarus nuo geguzes (stipriai nemuskit ), bet si karta vis delto susikaupiau ir nutariau parasyti, nes seminaras tikrai tobuleja. Zmoniu susirenka vis daugiau ir seminaras vedamas vis geriau.

Si karta tai buvo Sokejo seminaras, kuriam jis labai detalei ir aiskiai papasakojo kabinima klube. Buvo naudinga suzinoti kaip geriau nesielgti klube ir visokius patikrinimo budus. Pacio sokio tai tik baziniai, bet naudingi, dalykai buvo parodyti, nes seip vietos labai truko. Atmosfera kaip visada draugiska ir visi kalba atvirai, stengdamiesi nieko neslepti ir papasakoti savo problemas, todel visa tai atsiperka vertingais patarimais.

That’s all!

SEMINARAS JAU ĮVYKO. ĮSIGYKITE PRODUKTŲ – https://www.patrauklusvyras.lt/produktai-2

Seminarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį