Skype
Istorija Sočyje apie tris „barakudas“ (II) - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Istorija Sočyje apie tris „barakudas“ (II)

Pabendravęs su šiomis trimis merginomis, pokalbį „nuvairavau“ į šokius. Štai pasirodo, jog viena iš jų yra šokusi net 12 metų. Priešais mane puiki situacija. Sėdi trys merginos. Aš galiu laisvai izoliuoti vieną iš jų, o likusios dvi galės pabūti kartu ir kalbėtis tarpusavyje. Aš padariau kitaip. Prijungiau savo draugą „latvį“ ir liepiau jam pokalbį laikyti su abiejomis šio plauko merginoms. Su viena iš jų pakilau ir pajudėjau į šokių aikštelę.

Vaizdas ypatingas. Savo parankėje vediesi prašmatnia suknele ir stilingomis basutėmis avinčią moterį. Štai tuo gražumu viskas ir baigėsi. Paėmiau jai už rankos ir apsukau porą kartų. Kažko ji „normaliai nesisuka“, nors buvo sakiusi, jog yra šokusi „12metų“. Hmmm.. pabandau dar kartą.. Trūksta jai greičio.. Kiek man teko šokti su merginomis, kurios galbūt buvo ne 12 metų prašokusios, o šešis, bet jų greitis buvo 10 kartų didesnis, balansas ir lygsvara neprilygo jos, o ką jau kalbėti apie laikyseną. Buvo aišku viena –  ji man pamelavo. Žinojau vieną dalyką: sykį pamelavo tau moteris, laikykis atokiau. Žmogus meluoja kažko siekdamas.

Paėmiau jai už rankos, parvedžiau ir jau vaizdelis buvo aiškus. Vyzdžiai priėmė štai tokią informaciją: mano draugeliai jau buvo pasiekę „gerą baltosios poveikį“ ir „puikiai“, „nesuvaržytai“ bendravo su merginomis. Tik deja jų buvo apie 20, o jų – tik dvi. Protingas vyras vengia situacijų, kuriose neturi statuso. Būdamas tarp daugybės išalkusių vilkų, rezultatų gerų nepasieksi. O būdamas vienas tarp „išalkusių katyčių“, būsi surytas žvilgsnių, laukiančių, kuomet priesi.

Paėmiau Vitalijų ir keliavome iš ten, palikdami draugus. Vitalijus jau irgi buvo supratęs, kad šios veikėjos yra barakudos. Barakudos yra tokios moterys, kurios bet kokia kaina nori finansine prasme „pamelžti vyrus“. Juodaisiais dalykais užsiimančios Sočio lapės tau meluos, nenuoširdžiai šypsosis, bus nuolankios, nes tavo „girtos akys“ jau nieko nebematys, apart jos krūtinės, kojų ir užpakalio. Barakudos darys viską, jog pasiektų savo tikslą. Šio plauko tipažai užuodžia savo aukas labai greitai. Moterys yra ekspertės kūno kalbos ir vyrus, kurie parodo, kad nori sekso, suuosto greitai. Alfa Vyras niekuomet neišsiduos ir neparodys, jog nori sekso, jis niekada nepames galvos dėl moters išvaizdos. Moterų svajonė visuomet save sukontroliuos ir užuos šio plauko moteris „mygom“.

Tai dar nepabaiga. Su Vitalijumi palikome grupelę ir iškeliavome kitur. Štai šokdami su kitomis merginomis vienoje Sočio gyvo garso kavinėje, pamatėme, jog ateina ir „mūsų draugeliai“. Atrodė, jog vyrai išties uždirba įspūdingai. Liejosi šašlykai, prabangiausi viskiai, kokteiliai, nes viso to norėjo jų „kompanijonės“. Atrodė, jog vyrai uždirba milijonus „akmenis rinkdami“. Artėjo kulminacija.

Su Vitalijumi nesitikėjome tokios pabaigos, jog vienas iš lietuvių ateis ir pradės mūsų prašyti pinigų, neva „barakudos“ užsisakė visokiausių brangiausių gėrimų, užkandžių ir t.t. Neva mes kartu su jomis buvome. Na štai, ką mato girtas protelis, kai tuo tarpu mes sėdėjome su kitomis merginomis prie stalelio. Deja, pinigų šiam jaunuoliui nepavyko gauti iš mūsų. Kilo kavinėje skandalas. Šios „moterys“ nenorėjo susimokėti, nes kavinės apsaugai pasakė, jog vyrai užsisakė, o ne jos. Stipriosios lyties atstovai bandė įrodyti, jog jos pačios užsisakė. Barmenija skaičiavo kaip į bendrą staliuką. Ir kas padengs šias tūkstantines išlaidas, priklauso tik nuo pačių kompanijoje esančių žmonių.

Reziume, vyrai padengė šias išlaidas ir atsikėlę ryte, prasidarę pinigines, krimtosi nagus. Piniginės buvo tuščios, bet „nors gerai atšventė“.

Moralas mano būtų toks:

 • Nustok kaip bandos ryklys gerti, degtinei liejantis pro kraštus. Moterys nemėgo, nemėgsta ir nemėgs vyrų, prarandančių kontrolę.
 • Atpažinęs „barakudų tipažus“ nešdinkis ir atitiolk nuo jų. Jos turi tik vieną tikslą – nugręžti tavo piniginę.

Šokėjas

Gyvenimo būdas

2 komentarai

 1. Aurimas:

  Žiauriai pamokanti istorija. Turiu viena draugą, kuris mąsto panašiai kaip Alfa Vyras, bet turi vieną minusą: mąsto tipo taip, kad paną nusikabinti gali tik dviem būdais: arba ją prajuokindamas, arba turėdamas plačią piniginę. Mes su juo dažnai ginčijamės merginų temomis. Tikiuosi, kad jis atsikvošės vieną dieną, gal paskaitys vieną kitą straipsnį šiame puslapyje ir nustos gerti bei leisti babkes ant moterų… 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį