Skype
Įveik baimę pabučiuoti - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Įveik baimę pabučiuoti

Tu bijai pabučiuoti merginą? Hey, tai natūralu!

Kiekvienas iš mūsų esame tai patyrę. Tad šis straipsnis apie tai, kaip įveikti tą nedidelį atstumą tarp tavęs ir merginos lūpų.

Iš tikrųjų viskas yra labai paprasta! Tiesiog pradėk nuo to, jog jauskis patogiai, atsipalaiduok ir būk savimi! Jei tu su mergina eini į nebe pirmą pasimatymą, tačiau niekaip negali įveikti baimės ją pabučiuoti arba nesi tikras ar ji norės su tavimi bučiuotis, pagalvok: Kam ji tuomet susitikinėja su tavimi? Kam ji gaišta savo laiką? Negi ji leidžia pavakarę kartu su tavimi tik todėl, jog neturi ką veikti? Taip, kur gi ne! Mergina tiesiog laukia iniciatyvos iš tavo pusės.

Jei ji su tavimi susitikinėja, aš garantuoju – ji nori bučinio su tavimi! Galiausiai, jei eini dar tik į savo pirmąjį pasimatymą su mergina, tai dar nereiškia, kad negali jos pabučiuoti praleidęs su ja vieną ar dvi valandas.

O reikia pradėti nuo to, jog turi bendrauti su ja taip, kaip bendrautum su savo draugu. Juokauk, mėgaukis geru laiku. Tai labai svarbu! Merginos elgesys yra tavo elgesio atspindys. Tad jei būsi susikaustęs, nedrąsus ar vis nerimaujantis dėl to ar tu patinki merginai ar ne, tai natūralu, kad ir mergina negalės atsipalaiduoti ir mėgautis akimirkomis su tavimi.

Paklausi kaip nepražiopsoti „tinkamos” akimirkos kuomet pabučiuoti merginą? Nesijaudink! Pati intuicija tau pakuždės, kada tai nutiks. Tu tiesiog suvoksi, jog dabar norėtum ją pabučiuoti.

Tad jei bijai pabučiuoti merginą, tačiau visgi radai drąsos tai tam, padaryk maža pauzelę, o tada lengvu ir pasitikinčiu žvilgsniu pažvelk jai į akis ir paklausk:

Tu: – Ar norėtum mane pabučiuoti?

Ji: – Nežinau, – kiek nustebus, o kartu ir susidomėjusi…

Tu: – Na pažiūrėkim… (palieti jos veidą savo ranka ir švelniai palengva prisitraukamas ją, o kartu ir pats lenkdamasis link jos, imi ir pabučiuoji).

Kitas scenarijus yra labai mažai tikėtinas. Tačiau pateikiu jį tam, kad tu jaustumeisi ”ramesnis”, jei visgi manai, kad mergina greičiausiai nenorės su tavimi bučiuotis.

Tu: – Ar norėtum mane pabučiuoti?

JI: – Ne, nenorėčiau.

Tu: – O aš ir nesakiau, kad tu galėtum…(pastarąjį žodį šiek tiek pabrėži savo balso intonacija, leisdamas merginai suprasti, jog yra skirtumas tarp žodžio „norėtum” ir „galėtum”. Tada nusišypsai arba nusijuoki ir svarbiausia – toliau su ja lyg niekur nieko plepi).

Prisimenu kaip man buvo:

AŠ: (žiūrėdamas jai į akis) – Ar tu norėtum mane pabučiuoti?

Ji: (tokia lyg maloniai pasimetusi ir atgal žiūrėda man į akis): – O tu norėtum mane pabučiuoti?

AŠ: (toliau žiūrėdamas jai į akis) – Taip, aš norėčiau tave pabučiuoti… (su tais žodžiais prisitraukiu švelniai ją ir įsisiurbiu į jos lūpas… mmm)

JI: (po ilgo bučinio su manimi) – Tu blogis!

AŠ: – Ne, čia ne aš, čia tu blogis! 🙂 čia tu skleidi savo moteriškus kerus, net normaliai pašnekėti negalima…

Tad, žmogau! Jei jau ėmė kirbėti ši mintis tavo galvoje, tai ir bučiuok merginą! Ji pati tikrai nepasiūlys, bet labai didelė tikimybė, jog ji laukia kol ją pabučiuosi, net jei ir jauti nemažą jaudulį. Tai normalu! Jei to nepadarysi niekada taip ir nesužinosi kaip tai nesudėtinga, o ilgalaikėje perspektyvoje netapsi labiau pasitikinčiu bei patrauklesniu vyru! Bučiniais nelyja iš dangaus! Jei nori pajausti aistringą ir karštą bučinį, tiesiausias kelias į jį – pasitikėjimas savimi.

Patarimai, Straipsniai

2 komentarai

 1. Arturas:

  Ačiū tau šokėjau už tokius straipsnius spaudžiu dešine man jie tikrai padėjo mldc daugiau tokiu straipsniu kaip šis

 2. neskelbsiu.:

  Straipsnis padejo, kaip ir rasoma iveik baime, geriau viena kart pabandyt negu paskui visa gyvenima saves klausti kas butu jei? Istikruju isdrisau zengti zingsni, bet tai buvo tragiska, tai buvo ne jos o mane kalte, bet ji suprato ir viskas isejo i gera. Aciu, kad paskatinot zengti si sunku zingsni 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį