Skype
Įveikiau baimę prieiti prie vyro su dviem merginomis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Įveikiau baimę prieiti prie vyro su dviem merginomis

iveikiau baime prieiti prie vyro su dviem merginomisSveikutis

Na va grizau neperseniausiai is praktikos.Buvau „laisvej”.Priejimu padariau nemazai.Gavau du kontaktus.Kazkokiu rimtesniu santykiu manau uzmegsti nepavyko,Gal su viena,nors ji istekejusi ir labai baigsciai elgesi.Vistik su ja praleidau daugiausia laiko,maloniai bendravom,nevengiau lietimu.Nors ji ir zodziais prieshtaravo, kad ja lieciu,bet is kuno kalbos is jos emociju maciau kaip ji lydesi.Didziausias shios dienos ishukis man buvo prieiti prie vaikino su dviem panom.Pradzioj kiek sudvejojau,bet isdrysau ir priejau.Tiesiog juos tris sustabdziau is priekio.Tiesa dar nezinau kaip elgtis tokioje situacijoje,bet svarbiausia,kad perlipau savo baime.Pradzioj demesi skyriau vaikinui. Atlikau mūsų mokymuose nagrinėtas technikas. Dar paklausiau ar viena is ju yra tavo pana?Atsake ne tik siaip drauges.Kaip pats isivaizduoju,padariau per greita perejima prie merginu.Viska dariau pergreitai,ir neizoliavau man patinkancios.Vienai buvo labai keistas toks mano priejimas,o kitai pasirode labai drasu. 🙂 Zodziu,panos nenorėjo to ką mes nagrinėjome mokymuose,tai atsisveikinau su jais ir paleidau.Ejau vel kalbiti moteru.Kur maciau man patinkancias prie tu ir ejau.Tai tiek.

 

Sveikas,

Labai džiaugiuosi tavo rezultatais ir pasiekimais. Kai pagalvoji pradžioje tau kojos virpėjo prieiti prie vienos moters, o dabar jau ji lydosi nuo tavęs, tavo prisilietimų, pokalbio įgūdžių. Ir dar daugiau – tu persilaužei ir padarei priėjimą prie vyro su dviem panelėmis. Sveikinimai. Tu tai padarei būdamas vienas, be niekeno pagalbos, valdydamas savo baimes, būdamas savo psichikos ir kūno šeimininkas. Tai žinai kaip kiekvieną vyrą stabdo daryti prie grupės, kurioje yra varas/vyrai priėjimą? Aš iš mokymų patirties galiu pasakyti, kad mokiniams būna sunku persilaužti užkalbinti vyrą. Bet kai jie persilaužia, gauna iš vyrų kontaktus, kurie vėliau padeda jų darbui.verslui, ar važiuoja žaidžia krepšinį/futbolą ar tai dar ką. Užmezga santykius. Tie kurie sportuoja, užkalbina kitą vyrą labai pasportavusį gatvėje, ir jo pasikalusinėja viską apie mitybą ir sportą. Praėjus metams, po tokių užkalbinimų – jie sužino viską, kiekvienoje norimoje srityje, ir toje srityje pažįsta profesionalus. Atminkime, jog per draugus mes visų pažinčių negausime. Teks kažkokiais kitais būdais susirasti.

Noriu labai pagirti už tai, kad tu išmokai vilioti moterį. Tu išmokai jausti. Tu pradedi jas matyti kiaurai. Pradedi priėjime nebegalvoti apie save, o koncentruotis pilnai į moterį, kas tavo priėjimus daro vis sėkmingesnius ir stipresnius. Tu pirmojo etapo egzamino metu sugebėjai net 90 procentų ir įrodei jog moki suvilioti moterį. Dabar kai atvyksi pas mane į mokymus, mes nagrinėsime, pardavimų psichologiją dar stipriau ir kaip tu gali sukurti santykius su tomis moterimis, kurios turi vyrus/vaikinus, kaip gali jas sudominti? Taip pat jau po truputį aiškinsimės kaip galima prieiti prie vyro, kuris stovi su dviem gražuolėmis ir suvilioti patinkančią moterį. Taip pat nagrinėsime kaip sukurti gražius ir darnius santykius su kitais grupės nariais. Nagrinėsime grupės žmonių psichologiją.

Labai lauksiu tavęs sekančioje pamokoje. Iki greito 🙂

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį