Skype
Jaučiu baimę, ką apie mane pagalvos kiti - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Jaučiu baimę, ką apie mane pagalvos kiti

Galiu pasakyti, jog tai pats svarbiausias dalykas kelyje sėkmės link. Jeigu tu vis dar kreipi į aplinkinius žmones, gyveni ne pagal savo norus, o pagal jų, tu vis dar Beta. Sudėtingiausias ir reikalaujantis daugiausiai darbo – išsiugdymas nekreipimo dėmesio į kitus žmones. Tavęs netgi negali įtakoti artimi draugai, giminės ir tėvai. Vienintelis žmogus, kuris gali daryti įtaką tau – gali būti tik tu pats. Tai reiškia būti Tikru Vyru, prisiimančiu atsakomybę už save.

Yra daugybę žmonių, pasiekusių 40 metų ribą ir vis dar jaučiančių jaudulį dėl to, kaip kiti juos ir jų darbą įvertins. Šie žmonės bijo atrodyti nevisaverčiai jiems. Tai gali trukdyti dirbti, įgyvendinti svajones ar netgi įsidarbinti. Kai kurie žmonės labai bijo būti stebimi. Žmogui, nuolatos bijančiam to, ką kiti apie jį pagalvos, gali atsirasti baimė pasirodyti nevykėliu. Tačiau jeigu nėra perdėta, ši baimė gali skatinti siekti savo veikloje didesnių laimėjimų.

Šios baimės atsiradimo priežastys

Žmogus yra visuomenės būtybė, todėl normalu, kad trokšta kitų žmonių palankumo ir pritarimo. Noras, kam nors padayti įspūdį yra sveikų santykių pagrindas – žinoma, tol kol jis nėra perdėtas. Žmonės, per daug norintys padaryti kitiems gerą įspūdį, dažnai būna nepatyrę pakankamai meilės vaikystėje. Ši baimė padeda mums pasiekti geresnių rezultatų. Tyrimai rodo, kad žmonės daug labiau stengiasi, kai juos kažkas stebi. Man pačiam į kūna veržiasi kažkokia papildoma energija, kai aš šoku apsuptyje stebinčių žmonių.

Ši baimė pagrinde kyla iš noro apsaugoti savo ego – savąjį AŠ. Apsaugoti tai yra mums labai svarbu, gyvenant stipriai konkuruojančioje visuomenėje. Prieš gerokai pusę metų tik nustojau lenktyniauti su savuoju Ego. Kai tai padariau atsirado vidinis gilus pasitikėjimas savimi. Jis tapo KONSTANTA. Tave gali atstumti 10 merginų, tu gali nesimylėti su mergina gerus metus, tu gali neturėti klientų, bet tu vistiek pasitikėsi savimi. Giliai iš vidaus jausi, jog esi patrauklus vyras ir galintis pasiimti iš gyvenimo tai ko jis nori. Žinai, jog tave sėkmė vienaip ar kitaip lydės, nes tu dirbsi sunkiai, kad tai gautum.

Kol lenktyniavau, kol stengiausi sau kažką įrodyti, tol buvo neramu. Pasitikėjimas savimi svyruodavo sinusoidės ar kosinusoidės grafiko dėsniu. Jis nebūdavo pastovus. Dabar dirbu prie to, kur reikia, o ne ten kur Ego prašo.

Savasis aš toks dalykas, jog dėl jo norisi socialinėse situacijose save apsaugoti, kai kasnors tave kritikuoja ar puola. O tu taip darydamas (nes tokia tavo prigimtis) parodai visiškai žemą vertę. Geriausias dalykas čia yra humoras. Situaciją ar konfliktą paversti komišku atsitikimu.

Kaip seniau jautriai reguodavau, kaip kokia mergina „pažemindavo mano Ego“. Atrodydavo, kad tai pralaimėtas Žalgirio mūšis. Kai išmokau iš NLP, jog situacijose reikia įžvelgti tai ką tu išmokai, kokią gavai pamoką, nes tik tuomet tobulėji, dar pradėjau greičiau tobulėti. Degraduoja tie kas stovi vietoje. Kyla į aukštumas tie, kurie susiduria su įššūkiais.

Kaip įveikti baimę „ką apie mane kiti pagalvos“

Kai bijote to, ką kiti apie jus pagalvos, nervų sistema šį dirgiklį priima kaip jūsų Aš iškilusį pavojų ir reaguoja taip pat kaip ir į fizinę grėsmę, t.y. išskiria papildomą porciją adrenalino. Jeigu nėra sudeginamas fizine veikla, jis sukelia nerimą ir įtampą.

Jeigu per daug stengiatės patikti kitiems – gyvenate dėl kitų žmonių norų. Jūs save pamirštate. Ir jūs niekada, brangieji, nepasieksite savo svajonių. Jeigu norite jas realizuoti, tai metas priimti tai, jog nepatiksite daliai žmonių.

Yra tik du keliai. Arba esi niekas, gyveni nieką ir negauni kritikos, nes nėra tavęs už ką kritikuoti.. Arba darai kažką ir gautą kritiką panaudoji savo tobulėjimui.

Patarimai

5 komentarai

 1. Mantas:

  Taip. Ir pora praktikos patarimų, ką daryti, kad išsiūgdyti priešnuodį šiai baimei.
  Taigi: Greičiausiai to atsikratyti yra rėkimas ir garsus kalbėjimas, garsūs komentarai (Geri ir Blogi) nepažįstamiems žmonėms, ten kur yra žmonių nemažai. Kaip pradėti?
  Pirma – Bendrauk, su tais žmonėmis, kurie jau to nebijo, ir kurie garsiai šneka. (Iš jų tau motyvacija)
  Antra – Jei tokių žmonių nežinai, pradėk parke/miške garsiai rėkaut ir šnekėti. Poto pajausi kaip geriau jautiesi ir šauk ten kur yra nepažįstamų žmonių.
  Trečia – Visada stenkis kalbėti/juoktis garsiai.
  Ketvirta – Klausyk TAU patinkančią muziką (o, ne, kad kažkam patinkančia, nes galvoji, kad patrauks ausį kokios nors panos kuri mėgsta tą tavo dainą, ir tau kažką pasakys, maždaug „Gera daina, kokia čia daina?” Tikimybė, kad taip bus labai maža.) Tai vat, ir dainuok aiškiai pagal tą dainą.
  Penkta – Jau gali pradėt kelt toną ir kalbėt aiškiai garsiai ir su intonacija.

  Ką po viso šito gausi?
  Tu trauksi visų dėmesį, tave stebės panos, tau bus tiesiog nesunku jas užkalbint. Tu dominuosi, nebijosi šnekėt su bele kuom, atrodysi vyriškai.BET! tai eina kartu su visuo komplektu, kieta laikysena (išpūstas grudakas, išlyginti pečiai, platūs žingsniai, pasitikėjimas savim, turi sportuot, mokėt atplot džiūmbrus, pasikvėpint, burną prakvėpint, vsio normalna karochia susitvarkęs, OPĄ!

  Perspėjimas: Nevaikščiok ir nerėkauk vienas, nes atrodysi, kai dalbajobas. Gali prisikabint mentai, už triukšmavimą, ir atrodymą, kad esi girtas!BET TAU NEREIKIA GERT ALKOHOLIO, NES TU BLAIVAS TURĖSI, TĄ DRĄSĄ KURIĄ TURI GIRTAS! BE JOKIŲ ŠALUTINIŲ EFEKTŲ. OPĄ OPĄ! Renkis nachui ir pizdink nuo kompo! jei dar neturi šios savybės.

 2. Saulens:

  Ar tik ne manes ikveptas Sokejas parase si straipsni? :))
  Tai ka raso Sokejas yra visai ne baime, o GEDOS jausmas. Baime yra kai vengi konkrecios gresmes, isijungia adrenalinas ir begi kuo toliau nuo gresme sukeliancio objekto. Nori pajausti baime konkreciai – atsistok ant devynaukscio stogo krasto. Merginos atveju baime yra likt atstumtam, paniekintam, nesuprastam.
  Geda yra panasus ir tuo paciu skirtingas jausmas. Jokio gresmes objekto nera, bet pats jauties neadekvatus, „netoks” kitu zmoniu akivaizdoj. Jauciant geda idumba peciai, imi kuprintis, sukiotis, vengt akiu kontakto, pakrinka kalba, o krutinej tarsi koks zaltys raitosi ir norisi prasmegt zemen 🙂 Nori pajaust geda konkreciai – ateik i paskaitas ar i savo darboviete visiskai nuogas 🙂 Tik realiai ateik 🙂 Na, galima isvedziot, kad cia bijai tiesiog prarast darba ar sulaukt pasaipu, bet IMHO tai nera tikslu.
  Savo knygoje Finn Skårderud „Nerimas” raso, kad vakaru visuomeneje gana nepriimtina kalbet apie geda, t.y. pas mus geda kalbeti apie geda. Bet geda subtiliai mus veikia bendraujant su panom, manyciau ypac mus, atejusius is „nice guys” 🙂

 3. Aukso verti žodžiai! Ačiū seneliuk Tau, kad rašai tokius straipsnius. Tai padeda manau viska apmastyt per nauja, kai bus galimybe būtinai atlėksiu pasimokyt daugiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį