Skype
Jūs tiekėjas ar simpatija? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Jūs tiekėjas ar simpatija?

Šiais laikais populiaru turėti Skype, kur žmonės prie savo vardo rašo įvairiausius dalykus.  Pas vienas mergaites užrašyta štai kas: „Moteris savo gyvenime turi turėti keturis gyvūnus: audine spintoje, jaguarą garaže, liūtą lovoje ir asilą, kuris už viską moka”. Chi chi, Cha cha… BET. Daug teisybės.

Šioje „sferoje” vyrus galima suskirstyti į dvi kategorijas:
1. Tiekėjai \ rėmėjai
2. Simpatijos \ meilužiai

Tiekėjai yra tie, kurie kartais beatodairiškai perka merginoms viską, ko jos tik užsigeidžia ir dažniausiai be jų pačių prašymų. Dažnai prisiklausau šių istorijų, net juokas ima. Bėda ne tai, kad tiekėjai perka, o tai, kad jie pažintį pradeda nuo: „Sveika, kokį kokteilį gersi?” Merginos kai kada drovisi ir nesako – jie parenka patys… Tada man jos pasakoja: „Kaip norėčiau, kad vyrai taip nedarytų…”. Taip, merginos nori, kad JŪS TO NEDARYTUMĖTE. Jos Jums to nepasako, bet pasako man. Net negaliu nupasakoti, kiek kartų prie manęs merginos neatsiliepinėja į skambučius, tildo mobiliuosius telefonus ir juos išjungia, lengvai numodamos ranka vien tik todėl, kad vaikis tiekėjas, nors šiaip ir padorus būna.

Nesvarbu ar merginai prikišite į burną strutienos ar geriausią pasaulyje šampaną liesite prieš jos akis. Įspūdis labai trumpalaikis. PATIKĖKITE, joms NUSISPJAUTI. Nedarykite šių nesąmonių. Koncentruokitės į savo asmenybės tobulinimą.

Simpatijos yra vaikinai, kurie sugeba suvirpinti merginą emociškai, skleisti aplink save pozityvą ir mėgautis gyvenimu. Meilužiai priverčia merginas atsipalaiduoti, atsirišti socialinius pančius ir be jokios skubos, spaudimo juda abiem žinoma kryptimi prie neišvengiamų, natūralių vyrui ir moteriai dalykų.

Ar tai reiškia, kad turite niekada nevaišinti merginos? Ne. Tiesiog darykite tai laiku ir kada reikia (pvz., ne pirmoje susitikimo vietoje). Merginos simpatijų tipą atpažįsta, nes jie parodo žemiškąją pusę. Pvz.? Pavyzdžiui, aš kartais anksčiau specialiai į pokalbį „įmesdavau” sakinį, kad mašiną pasistačiau toliau, nes čia MOKAMA. Tokia detalė LABAI daug pasako. Po tokio sakinio, bet kokia tiekėjo sąvoka “išgaruoja” iš mano horizonto. Merginos yra žemiškos būtybės ir jos nori žemiško vaikėzo. Kai kurios, žinoma. Yra merginos, kurios užsiiminėja aukso kasyba, o tai irgi yra gerai. Ar tai reiškia, kad jos nenori ar neturi simpatijų? Ne. Visos nori turėti, reikia tik tinkamai prieiti.

Pasimatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį