Skype
Jūs turite tai ko krokodilai neturi - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Jūs turite tai ko krokodilai neturi

Kiek man tenka bendrauti su merginom, tai jos visą kaltę dėl santykių prisiima sau ir išvadina save vištomis, o vaikinai tuo tarpu daro tą patį, tik kaltina save ir išsikeikia savo daržą. Aišku, kad ne visada, bet dažnai. Vieni kitiems kelia daug rūpesčių nesusipratimo. Merginos juos dažnai laiko geresniais negu jie yra (pvz. „jūs, vyrai, labai pasitikite visi savimi”, „vyrai yra išlepę ir tik pirštais merginoms mojuoja”). Tuo tarpu vyručiai kalba, kad jos susireikšminusios ir t.t. Didžiulė praraja tarp lyčių. Rimtai. Kai bendrauju su merginom, jos kalba ir „varo” ant savęs, bet tą patį daro ir vaikiai.

Ko praktiškai visi žmonės nesuvokia, kad kuo problema yra asmeniškesnė ir gilesnė, tuo ji universalesnė ir labiau paplitusi. Jūs manote, kad Jūs kvailas? Manote, kad kiti ne? Jūs manote Jums tik vienam taip lovoje nutinka? Jūs manote, kad tik Jūs kartais save keikiate ir negerbiate? Jūs manote, kad tik Jūs vieni bijote, jaučiatės neįvertinti ar nemylimi? Pagalvokite iš naujo! Deja, bet tik merginos tiek vaikinai, „pripumpuoti” lygiai tų pačių baimių ir dar kokiais kiekiais… Iš kur aš visą tai žinau? Aš nuolatos „mirkstu” tarp žmonių, vedu seminarus, bendrauju ir matau, kad judinant „tas” vietas žmonės jautriai reaguoja.

Taigi, išauklėti savo mamų ir moterų mokytojų vyrukai dažnai bando įsitverti moterims į sijonus ir neliūdinti jų kokiais nors išsišokimais – bučiniais, glamonėmis ar dar kuom. Tokiais atvejais, kai mergina vaikšto su vaikinu dvi savaites į pasimatymus kiekvieną dieną, o jis jos nepabučiuoja, aš joms patariu duoti jam leidimą (pvz. reikšti daug pritarimo, kad elgiasi tinkamai ir pripratinti jį prie komforto (t.y. daug liesti jį). Negaliu patikėti, kad duodu šį patarimą, kaip vyrus prisipratint).

Vaikinams, užbėgant už akių, noriu pasakyti, kad moterį reikia IMTI. Būkite ryžtingesni, nes man jau atsibodo iš jų tų pačių dainelių klausytis. Imkitės vyro rolės ir darykite, tai ką tai ką tikrai norite daryti, PO VELNIŲ!!! Jos nori to. Labai nori. Labai. Nepatikėsite, bet jos labai nori pvz. bučiuotis. Pažiūrėkite, kaip jos išsipuošia eidamos į pasimatymus. Jos Jums savo iškirptes demonstruoja, tam, kad Jūs apie darbą kalbėtumėte ar kaip? O kojas tikriausiai tam, kad apie orą kalbėtumėte. Na o kvepinasi žinoma tam, kad paklaustumėte, ką jos mano apie Jūsų automobilį. Nebūkite kvailas kaip tanko vamzdis.

Pas jas ne visada būna „ne”, dažniausiai būna „dar ne”. GAL vienos bijo bučiuotis viešumoje, kitos gal kokį česnaką suvalgė ir nenori Jūsų nuliūdinti, trečia gal mano, kad prastai bučiuojasi, ketvirta nori pakoketuoti ir pavaidinti šventąją… Visi šie atvejai ne iš piršto laužti. O jeigu ir tikrasis ne, tai nesijaudinkite, bus dar dešimt tūkstančių liustrų… Pažadu.

Jeigu jau pas Jus tokia situacija, kad ilgą laiką nieko jai „nepadarėte”, tai nesijaudinkite, iššokti iš pusnies ir pareikšti, kad visdėlto turite kiaušus anksčiau yra geriau, nei toliau nieko nedaryti. Būkite “agresyvesnis”, labai Jūsų prašau, jos to trokšta.

Patrauklumas

1 komentaras

  1. Simonas:

    Dar vienas puikus straipsnis!! „kuo problema yra asmeniškesnė ir gilesnė, tuo ji universalesnė ir labiau paplitusi” – puiki mintis!! „Nebūkite kvailas kaip tanko vamzdis” :D))))))))))))))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį