Skype
Justas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Justas

Su Šokėju susipažnau pas jį namie, aš paaiškinau dėl kokios priežasties nutariau susitikti su juo, jis papasakojo kuo ir kaip gali padėti. Taigi po poros dienu nutariau išbandyti jo mokymus.

Pirma pamoka prasidėjo pas ji namie, jis buvo paprašęs truputi susitvarkyti šukuoseną ir aprangą, taigi atvažiavau pasitempęs ir norintis išgirsti, kaip užkalbinti, kaip tęsti pokalbį, kaip gauti panos telefono numerį.

Su Šokėju susipažnau pas jį namie, aš paaiškinau dėl kokios priežasties nutariau susitikti su juo, jis papasakojo kuo ir kaip gali padėti. Taigi po poros dienu nutariau išbandyti jo mokymus.

Prekybos centre jis davė laisvų rankų sistemą, kad galėčiau girdėti ką jis šneka ir kad aš galėčiau išgirsti jo patarimus.

Jis parodė pavyzdį ir užkalbino dvi paneles, čiuvelis atsipalaidavęs kalbino jas ir galiausiai gavo abiejų telefono numerius, tikrai pasikaustęs vyrukas.

Tada paragino man imtis iniciatyvos ir užkalbinti paną. Aš parepetavęs šiek tiek ir pasiryžau, prišokau prie panos, kuri sedėjo ant suoliuko, pasakiau openerį, o ji susiraukė,

Tada bandžiau gelbėt situaciją dar kažką leptelėjau ir nutariau atsisveikint. Vėliau aptarėm klaidas ir supratau,  ką dariau neteisingai. Atsisėdau per arti, taip ją išgasdinau, šnekėjau per greitai, ne demonstravau tinkamos kūno kalbos.

Pirmas blynas kaip ir prisvilęs, bet man patiko, nes niekad taip nesu kalbinęs panos, o ir supratau kur dariau klaidas, plius negraužiau savęs, nes pana buvo nieko gero 😀

Vėliau su kelionių openeriu užkalbinau kitą panelę, sužinojau jos nuomonę, maloniai ji bendravo su manim, bet ji skubėjo ir aš ją paleidau.

Taigi antras bandymas sėkmingesnis. Aišku taip lengva prieit ir užkalbint nebuvo, bet padejo Šokėjas ragindamas mane. Vėliau kalbinau parduotuvių konsultantes, žiauraus atsako negavau nė iš vienos ir taip supratau, kad nėra taip sunku užkalbint tas panas ir nieko blogo nenutinka, neduoda per galvą, nekanda jos 😀

Kartais jo pačios labiau pasimesdavo ir sutrikdavo negu aš, nes toks kalbinimo būdas ir joms nėra įprastas. Pamokos pabaigoje aptarėme klaidas klaideles, ką reiktu patobulinti, ką reiktu išmokti.

Antra pamoka veiksmas autobuse. Šokėjas parodė pavyzdį, kaip paprasta ir lengva užkalbinti pana autobuse. Prieštai nufilmavo eiseną mano, davė patarimų ir išvažiavom į „medžioklę“. Viename prekybos centre kabinom panas, man nelabai sekėsi, bet mokiausi iš savų klaidų ir po trijų nepavykusiu bandymu pavyko gauti telefono numerį.

Trečia pamoka prasidėjo pas Šokėja namie. Pasidarėm planą apie ką kreipsiu temas. Visą tą vakarą spyriojausi ir lauziausi. Apšilau užkalbindamas paną tiesiog paklausdamas jos nuomonės. Jau linksmiau buvo.

Tada davėm Jazz‘o su Šokėju ėjom prikolinom iš panu, su panom prikolinom. Kalbinom žymiai vyresnes moteris žiauriai gerai praleidom laiką. Baigiantis pamokai, būdamas geros nuotaikos pakalbinau paną, padariau jei gerą įspūdį ir gavau telefono numerį.

Kitą pamoka buvo lauke, vienoje autobusų stotyje, buvo šalta ir mažai žmonių, tuo labiau panų. Taigi nutarėm čiupti pirmas pasitaikiusias panas, bet taip neįvyko. Pamačiau sėdinčia panelę ji laukė autobuso, pakalbinau, susipažinau. Ji buvo susidomėjusi manim, kad nelaibai skubėjo sėsti į atvažiavusį autobusą.

Pamoka viename prekybos centre prasidėjo nuo to, kad iškart nesigavo pirmas geras priėjimas, bet ir neatstūmė manęs. Vėliau kalbinau gera tokia paną, bet ji mane buvo mačiusi, kai kalbinau pirmąją, taigi nieko nesigavo. Dar truputį pasivaikščioję, Šokėjas parodė viena paną, kuri buvo parduotuvėje, truputį pasilaužęs nuėjau ir užkalbinau, viskas vyko gerai, išsiėmiau ausines iš ausų, ir mėgavausi pasivaikščiojimu po parduotuves su gerai atrodančia pana. Gavau jos numerį ir išsiskyrstėm.

Pamoka Vilniaus centre. Buvau neblogai nusiteikęs, Šokėjo patarimai, kurie palengvina visą procesą, ir išsiruošėm į “medžioklę“. Sedėjo labai gerai atrodanti pana ant suoliuko ir Šokėjas parodė į ją. Pasisveikinau, ji pasirodo užsinietė, bet “perlipes per save“ ir per savo anglų kalbos žinias, gavau telefono numerį ir pasiteiravau dėl kito susitikimo. Vėliau po tokio žygio, su kitom panom buvo visai lengva bendrauti.

Nuo Šokėjo: Man labiausiai įstrigo Justo priėjimas prie baltarusės panelės. Oi kaip buvo linksma ;DD, „you are sitting very nice and i want to meet you :)“ (arė Justas gražiai merginai) .

Iš tikrųjų super Justai, tai ką padarei ir perlipai per save ir svarbiausia šioje situacijoje nepasimetei, nors liežuvis lūžo angliškai kalbant, bet tu tai praėjai 🙂 ir nuo to tapai dar stipresnis :). Šaunuolis

 

https://youtu.be/n26ZhchV7DI

 

 

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį