Skype
Ką daryti jeigu Lietuvoje nesurandu merginos - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ką daryti jeigu Lietuvoje nesurandu merginos

Mokinys klausia: niekaip neišeina surasti merginos Lietuvoje. Perskaičiau knygą: „Kaip Suvilioti Moterį„, peržiūrėjau ir išstudijavau Alfa vyras mokymų DVD   buvau mokymuose, kartu su Šokėju užkalbinom, filmavom, taisėmės klaidas. Po mokymų susiradau merginą, gyvenom pora mėnesių, bet kažkas ne taip. Nelimpa kažko. Vis dairausi į Kanadą, Ukrainą, Britaniją, Baltarusiją, Lenkiją, Latviją. Ką daryti?

Atsakymas

Niekaip Tu kitaip negausi atsakymo, kaip pasibandydamas. Tiesiog reikia krautis daiktus ir važiuoti. Eiti į gatvę, užkalbinti, susipažinti, pradėti su ja draugauti, kartu gyventi. Tuomet jau gausi sau atsakymą ar nori gyventi su užsieniete. Bus matyt kaip tau pavyks susistatyti gyvenimą su karjera. Turi studijuoti mano DVD, tobulinti anglų, rusų kalbas, eiti į priekį.

Šiame DVD aš susipažinau su įspūdingo grožio sportuojančia mergina užsienyje. Pradėjome su ja gyventi. Pirmoje nuotraukoje gali pamatyti vien koks oras užsienyje, o antroje kaip aš ją užkalbinau ir suviliojau. Sukūriau taip pat DVD programą. Linkas po nuotraukomis bus.

Antroje nuotraukoje matosi, kaip ji įveda man savo telefono numerį ir kaip sekančią dieną susitiksime su ja. Aš sėdžiu su šortais, padavęs jai savo telefoną. Tai apie 9 valanda vakaro. Ji išėjo pavedžioti savo šuniuką, aš priėjau ir užkalbinau.

Ir Tu įsivaizduok, aš tai dariau vienas nuvažiavęs, be jokios pagalbos. Jeigu aš tai padariau gali ir Tu. Persižiūrėk ir išsistudijuok mano programa:

DVD Programa kaip aš suviliojau merginą užsienyje – Spausk čia

Turi atidžiai išsistudijuoti, krautis daiktus ir važiuoti. Ten vietoje nuvažiavęs jau susirasi ir išsinuomosi už vietinių kainą butą ar kambarį.

Mokymai su manimi

Tai greitesnis, efektyvesnis, protingesnis variantas. Man prižiūrint Tave eiti į gatvę ir užkalbinti Tau patikusią merginą.

Į mano mokymus Tau įeitų išdėstymas merginų tipų, kurias kalbinti, kurias ne. Sutaupysi daug gyvenime laiko ir nervų, nes aš matau ką ir kiek su kokia mergina ar moterimi gali padaryti. Ką priėjus sakyti, kaip pradėti tą užkalbinimą, kaip perlipti baimę. Planas, struktūra iki pat lovos, permiegojimo, įtraukimo į santykius. Ir praktikos labai daug.

Susisiek su manimi per kontaktus puslapyje. Tikrinama bus Tavo vardas ir pavardė ar esi investavęs ir studijavęs produktus. Kontaktai čia

Kodėl mergina į Tave rimtai nežiūri ir neduoda būti suviliojama

Dėl to kad Tu ją vilioji jos komforto ribose. Kiek vaikinų vakaro metu kai visi blaivi, ją užkalbina? Nulis. Visi kalbina, kai yra išgėrę, su draugais. Kai jis vienas – visko bijo ir nekalbina. O Tu galėsi prieiti vienas ir netikėtai ją užkalbinti. Tuomet ji pasimeta ir įsitraukia į Tavo realybę. Tau nereikės gerti. Mokėsi puikiai anglų, rusų, lenkų, ispanų ir kokią tik nori kalbą. Kokią pasirinksi tokią ir išmoksi. Bet tam kad tai padaryti reikės mano produktus išstudijuoti.

Tik gyvai priėjus, kalbant tiesiai jai į akis, naudojant šokius, savo kūną pilnumoje sukeli jai emocijas eiti su Tavimi į pasimatymą. Aš kiek pamenu pačioje Amerikoje kai treniravau vieną vyrą, jis restorane bandydavo kabinti padavėją. Aš jam sakiau, kad nieko neišeis, nes Tu ją kalbini jos komforto ribose, kur n klientų prieš tai ją kalbino. Tu turi ją izoliuoti, nusivesti iš po kavinės, naudoti šokius, lietimus, įtikinėjimo, atsitraukimo, žaidimų ir kitas technikas. Nedaryti pauzių. Viršyti 10-15 procentų jos energiją. Padariau jam planą ir jis ją izoliavo iš kavinės ir suviliojo. Tada jis buvo šokiruotas kaip sistema veikia.

Jeigu važiuosi vienas be manęs, šių dalykų nepamatysi. Turi būti persiskaitęs mano knygų, išstudijavęs DVD programų, sumokėjęs avansą ir galim tada pradėti mokymus. Tuomet vienas kitą suprasime iš pusės žodžio. Jeigu nebūsi perskaitęs mano knygų, nežiūrėjęs, išstudijavęs DVD, man reikės laiką gaišti mūsų mokymų mokinant Tave teoriją. Mokymuose mes koncentruojamės 80 proc. ant praktikos. Einam, filmuojame, taisomės klaidas.

Mokymuose užkalbinsi tokio grožio merginų, kur gyvenime nematei ir negalvojai kad kada bendrausi. Tavo pasitikėjimas savimi kils su kiekvienu priėjimu, o labiausiai, kai užkalbinsi 9-us, 10-us, pačias gražiausias ir paprastas merginas. Barakudų mes mokymuose nekalbiname. Negaišk laiko, skaitykis produktų aprašymus, investuok, studijuok, rašyk man ir darom mokymus. Iki

DVD PROGRAMA KAIP AŠ UŽSIENYJE, KUR ŠILTA IR SMAGU SUVILIOJAU MERGINĄ KURI TAPO MANO DRAUGE – DVD ČIA

Mano patarimai ir istorijos, nuo priėjimo iki sekso – ŠOKĖJO MOTERŲ VILIOJIMO ISTORIJOS

Ir naujausia mano patirtis kur buvau kalėjime – NEBIJOK KALĖJIMO

Pagarbiai, Šokėjas

https://patrauklusvyras.lt

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį